تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا راهی برای ازبین بردن بوی بد دست شویی هست؟
سلام دوستان عزیز دست شویی خونم خیلی بو میده فن و بوگیر هم داره چیکار کنم؟
پاسخ }
سلام سارا جون.یک چهارم تا یک دوم پیمانه جوش شیرین را در فاضلاب بریز .یک دوم پیمانه سرکه سفید هم به آن اضافه کن و در فاضلاب را ببند .بوی بدش تموم میشه.برای خوشبو کردن حمام هم میتونی کمی عطر روی حباب روشنایی داخل حمام بمالید گرمای ناشی از لامپ عطر را در هوا پراکنده میکند.
[عکس: O00jp3.png]
پاسخ }
به نظر من بهترین بوگیری که بوی بد توالت رو از بین میبره اسمش مسکوته
حرف ندارهhih
دوست دارم خداااااااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ }
دوست جونا من همیشه برای دستشویی درپوش میزارم البته باید 2هفته 1بار عوض کنین این در پوشها خیلی جلوی بورو میگیره واینکه من دستشویی رو هرشب میشورم البته بعد از مسواک زدن که کسی نره واینکه من خودم یه خوشبو کننده دستشویی ساختم که عالیه.
مواد لازم:عطرمورد علاقتون +اب داغ+ اب پاش
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من از این اسپره خوشبو کننده ها دارم البته بدون دستگاهش بعدهرکسی میره دستشویی بهش میگم بعدش اسپره رو بزن اینجوریه که دستشوییمون بوی بد نمیدهhih
امروز هوا عجیب بارانی بود
نمی دانم
چشمان خیسم را به کدام بند بیاویزم
پاسخ }
سلام عزیزان.همون ترکیب جوش شیرین و سرکه که توضیح دادن عالیه امتحانشو پس داده.
پاسخ }
گاهی اوقات بوی بد دسشویی مربوط به فن و هواکش میشه .که یا اندازه اشون برای دسشویی بزرگه یا اینکه زیادی روشن می مونن و اینطوری بوی بد رو از فاضلاب میکش بالا دسشویی بوی بد میگیره
[عکس: 20131003221144_15c4c2e5-6e2b-45a6-9cba-2251ede00488.jpg]
پاسخ }
عطر هایی که استفاده نمی کنید بهترین گزینه هستش رو لامپ دستشویی البته وقتی خاموشه بعد از روشن شدن بوی خوب همه جا رو فرا میگیره و مسلما در پوش هم که جای خود دارد
نه تو میمانی نه اندوه و نه من

و نه هیچ یک از مردم این آبادی

به حباب نگران لب یک رود قسم

و به آن لحظه شادی که گذشت

غصه هم میگذرد...
سهراب سپهری
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
از مام هایی که دیگه استفاده نمیکنیم چند تیکش میکنیم بعد توی یه پارچه توری میزاریم انوقت یه گوشه ای از دستشویی آویزونش میکنیم دستشویی همیشه بوی خوب میدFlowerysmile
پاسخ }
سلام خوبیدWavesmile
همه تو وسایل آرایشی شون حتما یه عطر ها و ادکلن هایی دارن که یا قدیمی شده یا از بوش خسته شدن یا دوستش ندارن.Dash2
اینها بهترین گزینه برای سرویس بداشتی هستن.من هرچی عطر و ادکلن اینطوری داشتم گذاشتم کنار آینه سرویس بهداشتی و روزی یکی دو بار تو سرویس می پاشم.اینطوری سرویس همیشه خوشبو می مونه.1 (111)
حتما حتما هم بعد از هربار استفاده از سرویس اطراف سنگ رو کامل با آب بشورید تا اگه عذر می خوام قطراتی تراوش کرده پاک بشه و باعث ایجاد بوی بد نشهFlowerysmile
گران باش؛ بگذار تا بهايت را پرداخت كنند
آدم ها چيزهاي مفت را مفت از دست مي دهند. «نيچه»
پاسخ }