تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 42 رای - 3.45 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا راه های از بین بردن منافذ باز پوست را می دانید؟
سلام دوستان عزیزFlowerysmile

اگه اطلاعاتی راجع به از بین بردن یا بسته شدن منافذ پوست صورت که باز شدند دارید ،بنویسید تا ماهم استفاده کنیمWavesmile
مرسی دوستای خانمگلی(1782)
پاسخ }
یکی از سریع ترین و بهترین راه های ممکن استفاده از میکرودرمیه عزیزم...که بهتره متخصص پوست برات انجام بده...اگه منافذ پوست زیاد عمیق نباشن بعد از سه یا چهار جلسه برطرف می شه
[عکس: 20120725115720_NAAA.jpg]
پاسخ }
از پاك كننده سينره استفاده كن شايد كمي طول بكشهه ولي بدون عوارض هست وكلي فوايده ديگه
hih
معبودا!
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند.
پاسخ }
جوش سرسیاه:آب لیموترش را می توانید به تنهایی برروی دانه های سرسیاه بمالید،اثر بسیار خوبی دارد .

منافذ باز پوست:گوجه فرنگی را حلقه حلقه کنید و به تنهایی یا همراه با ماست روی پوست بگذارید و حدود ۱۰ دقیقه صبر کرده و با آب ولرم بشویید.این ماسک برای پوست های چرب که منافذ باز دارند ماسک خوبی می باشد.

براي كنترل منافذ باز پوستم چه بايد بكنم. منظره بدي براي صورتم دارد. علت آن و درمانش چيست؟ آياربطي به چربي بيش از حد پوستم دارد؟

منافذ باز پوست (Dilated pore) يك عارضه پوستهاي چرب است. برخي از پوستها به طور غيرطبيعي و زياده از حد چرب هستند. اين نوع پوستها را بايد بوسيله پاك كننده هاي مخصوص پوست چرب هميشه
تمیز نگه داشت و بهداشت را كاملاً رعايت نمود تا از بوجود آمدن منافذ باز (بازتر از حد معمول) جلوگيري كرد.

علت اصلي به وجود آمدن منافذ باز اين است كه گردو غبار موجود در هوا با چربي روي پوست تركيب شده و مجراي خروجي سبوم يا چربي را مسدود مي كند و چربي توليد شده كه زيادتر از حد معمول است براي خارج شدن به تدريج روزنه خروجي خود را گشاد كرده و منافذ باز كاملاً مشخصي را روي پوست پديد می آورد.

درمان قطعي براي اين مشكل پوستي وجود ندارد ولي ميكرودرم ابريژن، ليزر IPL و استفاده از كرمهاي آلفاهيدروكسي اسيد و پيلينگ تا حدودي مي تواند در بهبود آن موثر باشد.

براي بسته شدن اين منافذ چكار كنم؟

منافذ پوست در حقيقت مکان بيرون آمدن ترشحات غدد چربي ميباشد . افرادي که پوست چرب دارند اين منافذ بيشتر روئت ميشود و در مواردي بعلت بسته شدن اين منافذ چربي در پشت ناحيه بسته شده جمع گشته و ايجاد جوشهاي زير پوستي ميکند. براي بهتر شدن اين مشکل بايد مرتب ناحيه را شستشو داد و ميتوان از کرمهاي لايه بردار تدريجي استفاده کرد.
منبع: http://www.soorateziba.blogfa.com
در مقابل تقدیر خداوند مانند کودکی باش که وقتی او را به هوا می اندازی میخندد چون یقین دارد دست هایی او را خواهد گرفت
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۹-۰۱-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ق.ظ)*nazanin* نوشته:  یکی از سریع ترین و بهترین راه های ممکن استفاده از میکرودرمیه عزیزم...که بهتره متخصص پوست برات انجام بده...اگه منافذ پوست زیاد عمیق نباشن بعد از سه یا چهار جلسه برطرف می شه
نازنین جان شما کسی و می شناسی که این کارو انجام داده باشه و جواب گرفته باشه؟
مرسی دوستم(1782)Wavesmile
پاسخ }
آره عزیزم فقط باید طبق دستور پزشک عمل کنی و از ضد آفتابم استفاده کنی....باید خیلی مراقب پوستت باشی بعد از سه چهار جلسه اگه عمیق نباشه از بین می ره عزیزم یکی از اقوام ما این کارو انجام داده
[عکس: 20120725115720_NAAA.jpg]
پاسخ }
برای تشکر فقط از دکمه ی سپاس استفاده کنید
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

پاسخ }
(۱۹-۰۱-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ق.ظ)*nazanin* نوشته:  یکی از سریع ترین و بهترین راه های ممکن استفاده از میکرودرمیه عزیزم...که بهتره متخصص پوست برات انجام بده...اگه منافذ پوست زیاد عمیق نباشن بعد از سه یا چهار جلسه برطرف می شه

دوست گلم اگه تهرانی یه دکتر خوب بهت معرفی کنم کارش عالیه من برا کک و مک رفتم پیشش 20 بود کارش خواخرم برای منافذ باذ پوستش(1782)
خدایا التماست می کنم

همه دنیایت ارزانیِ دیگران !

ولی ...

آنکه دنیایِ من است

مالِ دیـگری نباشد...
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۹-۰۱-۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ق.ظ)nahid24 نوشته:  از پاك كننده سينره استفاده كن شايد كمي طول بكشهه ولي بدون عوارض هست وكلي فوايده ديگه
hih

من ازاسکراب سینره استفاده کردم بعد از 3ماه خیلی خیلی بهترشدن منافذ روی بینی وجوشایی سرسیاهم کم شدن گوجه فرنگیم تاثیرش به قدری زیاده که توی همون باره اول مشهوده
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبر کن گوهر شناس قابلی پیدا شود
تخم در هر شوره زاری کاشتن بی حاصلی است
صبر کن تا یک زمین قابلی پیدا شود
پاسخ }
گوجه فرنگی رو چطور استفاده کنیم؟
[عکس: 14gjn98dpr.png]
منطقه زندگیت مهم نیسـت
منطق زندگیت مهمــــــــــــه
اهل کجابودنت مهم نیسـت
اهل و به جابودنت مهمـــــه
پاسخ }