خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا شماهم جزء دسته ی سیب زمینی ها هستید؟!

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 239

ارسال: #1
آیا شماهم جزء دسته ی سیب زمینی ها هستید؟!
وقتی از کاری که همسرم انجام داده دلخورم و یا از رفتارها و واکنشهای خانواده ی همسرم ناراحت می شوم نمی توانم خودم را کنترل کنم و با خشم و عصبانیت تمام آنچه را که در لحظه به ذهنم می رسد بیان می کنم . حتی گاهی اتفاقهای هفته ها ، ماه ها ، و سالها پیش نیز در ذهنم تداعی میشود و در مورد آنها نیز شکایت می کنم!
کمی منصف باشید و به رفتارهای خود دقیق شوید آیا شما هم جزء همین افرادید؟ جزء افرادی که اینگونه رفتار می کنند و خود نیز میدانند که کارشان اشتباه است و وقتی به آنها تذکر میدهیم کارشان اشتباه است و نه تنها هیچ کمکی به زندگی خصوصی آنها نمی کند بلکه هر روز بیشتر و بیشتر بین خود و همسرشان حصاری از نفرت و کینه می کشند تنها چیزی که بیان می کنند این است: وقتی که عصبانی و ناراحتم نمی تونم خودم رو کنترل کنم اما خوب همسرم باید اینو درک کنهfak به نظر خودتان دفاعی که از خود می کنید منطقی است؟ اگر فکر می کنید که باید به این شیوه خود را تخلیه کنید و این شیوه ی گفتگوی شماست پس جزء دسته ی سیب زمینی ها هستید جزء افرادی که هیچ تلاشی برای تغییر رفتار اشتباهشان ندارند و فقط می گویند : خوب چی کار کنم نمی تونم خودم رو کنترل کنم

اگر جزء این دسته افرادید متاسفانه باید بگویم فاتحه ی زندگی خود را باید بخوانید.
امضای عصیانگر
بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
۶-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول
12 کاربر از عصیانگر به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, aysuda, مرضیه مهدی, ایران دخت, Galaxy, negin.s, پارانزیم, narin, jojo kocholo, Anese, سمیه گلبانو, honar
کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 239

ارسال: #2
RE: آیا شماهم جزء دسته ی سیب زمینی ها هستید؟!
Flowerysmile
امضای عصیانگر
بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد