تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا میشود جین را رنگ کرد؟
سلام به خانم گلای عزیز
دوستان آیا کسی میدونه چه جوری میشه لباسهای قدیمی رو رنگ کرد من یه شلوار جین سورمه ای دارم که قسمت درزهاش سفید شده میخواستم ببینم راهی هست که بتونم رنگش کنم یا نه
Dunnof
بعضیا تو زندگیت نقش دیوار و بازی میکنن

نه دوست داری خرابشون کنی ؛ نه میتونی بهشون تکیه بدی … !!!
پاسخ }
آره عزیزم رنگ میشه. هرپارچه ای که نخ خالص باشه رنگ میشه
1 (49)
پاسخ }
داداش من یه شلوار جین قهوه ای داشت، داد خشکشویی سرمه ای کردن، uhum
عشق مامان و بابا محمدسام و نیلا (1782)
پاسخ }
اره عزیزم میشه من خودم یه شلوار جین قهواهای داشتم دادم برام دوباره قهوه ای کردن عالی شد کلی ذوق کردم خیلی خوب شده بود
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۰-۰۷-۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ)غزال70 نوشته:  دو بسته پودر رنگ مخصوص رنگ کردن لباس از عطاریا بگیر .یه ظرف رو پر از اب کن تا جایی که لباس داخلش غرق بشهhih بعد بذار بجوشه.یه دقیقه که جوشید بسته های رنگ رو بریز داخل ظرف و با یه چوب یا هرچی که بشه اب رو هم زد لباس رو مدام زیر و رو کن.بسته به نوع لباس و ضخامتش 20 تا 40 دقیقه طول می کشه که رنگ شه.بعد هم از ظر ف درش بیاد و با اب سرد سرد بشورش تا زمانی که رنگ های اضافی ازش خارج بشه و دیگه رنگ نده.بعد هم بذار خشک شه.

در تکمیل صحبتهای شما:

اول کالم رنگ رو در آب جوش حل کنید بعد لباس رو در اون قرار بدین تا یکنواخت رنگ بگیره ..بعد از خشک شدن اتو یادتون نره ...

اما.....اما.....

هیچوقت با لباس رنگ روشن زیرش یا همراهش نپوشید که به اون رنگ میده ... گاهی به بدنتون هم رنگ میدهangelic
پاسخ }
اگه خشکشویی بدید دیگه هیچ وقت به لباس یا بدنتون هم رنگ نمیده چون اونا رنگ رو تثبیت می کنندFlowerysmile
1 (49)
پاسخ }
بهتر ظرفی که قرار داخلش لباسو رنگ کنی مسی باشه اگه ظرف دیگه باشه خود ظرفم رنگ میگیره.در ضمن هنگام رنگ زدن 2تا مشت بزرگ نمک درشت به آبه در حال جوش اضافه کن تا رنگت تثبیت شه بعد رنگ کردن لباس اجازه بده خشک بشه بعد بشوره.این از تجربیات مامانم
(1782)

پاسخ }
ممنون از همه دوستان امتحان میکنم خبرشو میدمhih آخه جایی رو نمیشناسم که لباس رنگ کننHanghead بنابر این خودم باید دست به کار شم بازهم ممنون از همه دوستان که جوابمو دادین(1782)
بعضیا تو زندگیت نقش دیوار و بازی میکنن

نه دوست داری خرابشون کنی ؛ نه میتونی بهشون تکیه بدی … !!!
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
خانومای با تجربه(1782) میشه بگین این رنگه به جز جین برای چه چیزای دیگه میشه استفاده کردDunnof
زندگي بيابان پر پيچ و خمي است که در آن تنها قطب نماي تو, ايمان استHeartshape2
پاسخ }
هرپارچه ای که نخی باشه
آخه یه بار یه مانتو بردم خشکشویی رنگ کنه گفت جنسش پلاستیکیه نمیشهDash2
تنهـــایـــی همیـــــن اســــت
تکــــرار نا منظــــم من بــــی تـــو…
بــی آنـــکه بــدانـی برای تو نفـــس میکشـــــم...
پاسخ }