• 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانم گل هایی که میخوان مامان بشن2
ناهید هوووووووووووووووووووی 12121212
معلوم نیست پشت کدوم دیفاله 848484
بیا برامون روشن کن قضیه پروفسوریت چی بوده 784
طاهره فک کنم ریش پروفسوری گذاشته بوده 848484
[تصویر:  20150713015122_sayna.jpg]
  پاسخ
بچه ها بیایین این اتاق اتاق جدید 5050
  پاسخ
(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۰۰ عصر)ساینا70 نوشته است:
(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۰۴:۵۳ عصر)yasamin zahra نوشته است: 13:
[

[quote='Amila' pid='1249617' dateline='1429017859']
عزیزم خسته نباشی
چه جالب خستمه!!50
ی دوس کازرونی داشتم میگف خستمه همه خوشمون میومد وقتی میگفت.منم یاد گرفتم گاهی میگم خستمه.50
مرسی ساینا جون ک باعث شدی ی دوست قدیمیو یاد کنم27
خوشبحالت منم دوس دارم الان دوران لیسانس می بودم27
به قول آقوی همساده له لهما 848484
خواهش میکنم عزیزم27
من دارم دعا میکنم زودتر تموم شه شما میگی دوس داری 20بالاخره هروقت عکس گذاشتی منم باشم .حالا ک اینجوره فردا قبل رفتن ی سر میزنم ببینم عکستو.
نگو توروخدا.آره از درس و کلاس کلافه میشی اما دورانلیسانس و دوستان دورانلیسانس ی چیز دیگه ان بخدا27
روزی ده خط دارم مینویسم "درس خر است " تا دیگه هوس درس خوندن نکنم 848484
کلی خندیدم مث اون صمدآقا8484
خدا رو بخاطر وجود دوقلوهام شاکرم
  پاسخ
ناهیدی مگه نباید از مدیرا اجازه بگیریم 131313

من که اصلن دیگه قصد ادامه تحصیل ندارم 66666
چه کاریه اصلن، خواهر شوهرم داره دکترا میخونه به امید اینکه یه کار دک درستی گیرش بیاد یعنی عملا داره جوونیشو هدر میده، من که نه ادامه تحصیل میدم نه کار میکنم 666
[تصویر:  20150713015122_sayna.jpg]
  پاسخ
(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۰۲ عصر)yasamin zahra نوشته است: زهرا جون اینا سریع یه چی میگن از این ور میان ویرایش میزنن
بابا ما میام جبرانی میخونیم هیچی نمیفهمیم دوباره باید توضیح بدین84
مثلا ناهید قضیه پروفسورت چی بود 13 خیلی مخم درگیره848484

آره بخدا.حرص درآرن
ناهید پروفسور؟؟
خدا رو بخاطر وجود دوقلوهام شاکرم
  پاسخ
بیایین اتاق جدید دیگه 777
اتاق جدید
  پاسخ
(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ صبح)tasnim 71 نوشته است: وای چقدر نازه سامی جون !!!27272727
ببخشید سلام دوستان 11111183838383
سلام تسنیم جون ممنون
دختر شما هم خیلی نازه27

(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ صبح)mohammad reza نوشته است: HangheadHangheadHangheadHangheadبا خوندن خاطراتت اشک تو چشام حلقه زود و بغض راه گلوم رو گرفت

بذار واقعیت رو بگم از یطرف خیلی غصه دار شدم- وقتی گفتی اینکه مامانت و همسرت غصه و استرس تو نگاهشون بوده یاده خاطرات تلخ خودم افتادم و از طرفی خدارو خیلی شاکرم که نتیجه نهایی این اتفاق برات شیرین بوده
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوشحالم عزیزم2727272727
سعیدۀ عزیزمConsoling
امیدوارم خدا همیشه برات خیر بخواد و اتفاقای خوب تو زندگیت بیافته عزیزمHug

(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ صبح)mali6410 نوشته است: سامی خیلی جیگره دخترت 272727خدا حفظش کنه براش اسفند دود کن
مرسی ملیحه جون لطف داری27

(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ صبح)khosroabadifatemeh نوشته است: سامی ماشاءا... چقدر تغییر کرده و ناز شده .
خدا براتون حفظش کنه. عزیزم.
راستی ساعت هایی که نیستی شیرخشک بهش می دید یا اینکه براش شیر می ذاری؟
مرسی عزیزم چشمات ناز میبینه27
کیانا خانوم رو هم همینطور83
براش شیر میزارم
روز اول که به دنیا اومد چون سینم شیر نداشت شیرخشک خورد اصلا بهش نساخت، یه بارم دارو اشتباهی خوردم شیرم خیلی کم شد بهش شیر خشک دادم یبوست شد به خاطر همین دیگه بهش شیر خشک ندادم همون دو بار شد، میدوشم براش میزارم

(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ صبح)khosroabadifatemeh نوشته است: ملی نمی دونم علتش چیه، چون اگر بقیه بذارن برام میاد . باید از مدیریت بپرسم.13
نه عزیزم منم نتونستم پیام بزارم
امروز شیرین زبونیای دخترت رو خوندم27

(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ صبح)mary n نوشته است: نه عزیزم اون موقع حج واجبن
من عکس سلنا رو ندیدم.میشه دوباره بزاری؟
الان مگه بازم میرن حج؟
باشه گلم هر وقت بودی میزارم برات83

(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ عصر)spssanb نوشته است: سامی جون پس من چیکار کنم شیر رو الان از سینه ها یه آبی میاد .مال شمام اون جوری بود الان من هفته 36هفته 5روز هستم قرار 12روز دیگه برم سزارین
راستی دخملت خیلی نازه اسفندیادتت نره
شادی جون از سینه های من آب نمیومد
به سلامتی به دنیا بیاد
راستی دختره یا پسر اسمش چیه؟
عزیزم من شب اول شیر خشک دادم بعدشم که شیر اومد، ماساژ میدادم با شیردوشم دوشیدم تا راه افتاد16

(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۱۲:۰۲ عصر)نیوشا نوشته است: منم عکس سلنای عزیز رو میخام ببینم 2727
نیوشا جون رو چشم اومدی برات میزارم83

(۲۵-۱-۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ عصر)khosroabadifatemeh نوشته است: سامی جون عکس رو توی وبلاگش بذار که بچه ها هم بتوند ببیند.
آخه میخوام این وبلاگ رو ببندم وبلاگ جدید براش باز کنم، این وبلاگ بیشتر برای کمک به بچه ها بود که هم از مطالب کلاس بارداری استفاده کنن هم ایده داشته باشن برای خرید سیسمونی، میخوام یه وبلاگ جدید باز کنم که دیگه فقط راجع به دخترم و مراحل رشدش و تغییراتش باشه، اونجا حتما میزارم27
  پاسخ
سلام بچه ها

كسي تو اين بي بي خط دوم ميتونه ببينه؟؟20

www.uploadcenter.khanoomgol.com/results/20150501130445_image.jpg
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
سلام من الان دو ماهه اقدامم و ماه قبل هم قبل پری لک بینی داشتم و پریود هم تقریبا کم بود و قهوه ای این ماه هم لک دارم و. قهوها ی و بیبی چکهایقطره ای بعد ده دقیقه مثبت شد سه تاش و نواری هم یکیش بعد چند ساعت کامل دو خط بود و لک بینی دارم کسی تا حالا اینطور شده
خدایا به منم نی نی بده88
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اتاق گفتگو خانم گل هایی که میخوان مامان بشن 3 بالاکس 12,479 653,328 ۱۵-۶-۱۳۹۷, ۱۱:۱۷ عصر
آخرین ارسال: ZAHRABANO
Ksmiletris  اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن باردار ( مامان ) بشن  pari 6,957 302,480 ۲۲-۴-۱۳۹۷, ۱۲:۰۹ صبح
آخرین ارسال: ZAHRABANO
  اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن saharr 5,714 200,608 ۷-۶-۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: مامان جونن
  اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن مامان بشن mamane kiana 8,375 416,739 ۲۰-۴-۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ عصر
آخرین ارسال: مامان شروین جون
  اتاق گفتگوی (( فقط )) مامانهای باردار Galaxy 331 46,449 ۴-۲-۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: goliif
  اتاق گفتگوی مامانایی که می خوان باردار(مامان) بشن7 ghazi9420 4,924 278,878 ۲۱-۱-۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: naghmeh24
  اتاق گفتگوی خانم گلایی که میخوان مامان شن*2 mali6410 8,715 394,393 ۲۹-۷-۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: mohammad reza
  اتاق گفتگوی خانم گلایی که میخوان مامان شن* naghmeh24 6,294 324,676 ۳۱-۵-۱۳۹۴, ۰۳:۱۰ عصر
آخرین ارسال: naghmeh24