امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن مامان بشن
بسلامت(1782)
[عکس: tsZXp3.png]
پاسخ }
(۰۷-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ب.ظ)صدف25 نوشته:  اگه نی نی باشه پس چرا غیب شد؟
شوشو میگه تاشنبه صبرکنیم
ولی اگه دردم زید باشه میرم از

بقول نفس اینو بگم و سریع برم .عزیزم یه بی بی چک دیگه میزاشتی شاید اون بی بی چک مشکل داشته .منم این اخری که گذاشتم مثل تو اول پر رنگ شد ولی بعدش انگار نیست شد ولی وقتی قشنگ توی نور زیاد نگاه کردم دیدم خیلی کمرنگ شده بعد دوباره دو روز بعد گذاشتم دیدم یه کم بیشتر معلومه بعدش روز8 که عقب انداخته بودم رفتم آز که گفت زوده و نشون نداده و آز بتا باید توی دستگاه باشه تا دو روز دیگه .بعد که شد 10 روز زنگ زدم پرسیدم گفت شده 200 .
اصلا نگران نباش شاید تخمک دیربالا رفته یا داره میره . برای من بعد آز که رفتم دکتر زنان طبق عقب انداختم گفت باید 5 هفته ات باشه هفته 6 رفتم سونو گفت هنوز ساک حاملگیه و 4 هفته نیست و شاید اصلا تشکیل نشه پس دل نبند .من گفتم هرچی خدا صلاح دونست همون بشه ولی اگه عنایت کرد بچه سالم بهم بده .بعد گفت 15 روز دیگه برو سونو ولی روز 10 درد زیاد کمر و شکم خیلی اذیتم کرد اشکم بند نمیومد بعد سونو اورژانسی نوشتن که اگه هنوز ساک باشه برم برای سقط . بعدازظهر که رفتم انقدر خدا رو شکر کردم که اشکم بند نمیومد دکتر گفت 6هفته و 5 روزته بعد گفت صدای قلبشم میاد خداروشکری.اصلا نگران نباش فقط از خدا بخواه هرچی صلاحته همون بشه .برای منم دعا کنید چون گفتم تا وارد 4ماه نشی پرونده تشکیل نمیدیم بخاطر خونریزی که داری شاید خدای نکرده برات نمونه ولی من امیدم به خداستFlowerysmileFlowerysmileWavesmile
[img][عکس: RxENp3.png] [/img]
پاسخ }
مرسی عزیز حرفات ارومم کرد(1782)
منو شوشو هردو توکلمون بخداست و راضی هستیم به رضای خدا
ایشا... توام نتیجه خوب میگیری و نی نیت میمونه برات(1782)
[عکس: tsZXp3.png]
پاسخ }
WavesmileWavesmileWavesmileWavesmileWavesmileWavesmileWavesmileWavesmile
جانانم تمام زندگیمه و این رو مدیون خداوند هستم(1782)
پاسخ }
سلام دوستانWavesmile
پاسخ }
من هفته پیش رفتم دکتر که چکاب بشم و برام آز بنویسه.جواب پاپ اسمیری که شهریورداده بودم رو بردم.گفت که نرماله.(البته قبلا به ماما نشون داده بودم)مشکلی نداری برو اقدام کنfak.بهش گفتم خودم20 روزه دارم فولیک 1 میلی گرم میخورم.گفت برو اقدام1 (49) حتی آز هم ننوشت هیچیDunnof به اصرار خودم واسم نوشت.دکتر معروفیه.سونو و معاینه هم نکردDunnof بنظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ }
سلام بهار جانWavesmileبنظر من به حرف دکترت گوش کن (1782)خیلی حساس نباش(1782)
پاسخ }
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ }
آجیم میگه زیادی حساسم.Hanghead 20 روز پیش یه چکاپ کلی دادم هنوز جوابش نیومده.البته یادم رفت به دکتر اینو بگم1 (49) بنظرت خوبه جواب چکابو با نسخه ی آز دکترم رو ببرم اگه یکی بودن دیگه آز رو ندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Dunnof
پاسخ }
چه آزمایشی برات نوشته؟
پاسخ }