امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن مامان بشن
سلام صدف جان خوبی (1782)
دخترگلم عاشقتم83
پاسخ }
سلام فاطی جون مرسی خودت خوبی؟
چه خبر با شوشو حرف زدی؟
[عکس: tsZXp3.png]
پاسخ }
حرف میزنم به نتیجه نمیرسم خسته ام Questionedf شما چند وقت تو اقدامی؟
دخترگلم عاشقتم83
پاسخ }
من یک ماهه
یعنی چی به نتیجه نمیرسی؟نمیگه چرا به گوشیش رمز داده؟
[عکس: tsZXp3.png]
پاسخ }
Dash2
دخترگلم عاشقتم83
پاسخ }
(۰۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ق.ظ)فاطی 20 نوشته:  سلامتی (1782)سامی یادته یه بار گفتی کاری میکنم که واسه همسرم تکراری نشم مثلا چیکارا میکنی؟

هر کاری که به ذهنم برسه فاطمه جون
همه زندگی ها یه شکل نیست
همه مردا یه شکل نیست
واسه همه زندگی ها نمیشه یه نسخه مشابه پیچید
همسر من روحیه شادی داره
ولی چون مشغله کاریش زیاده نمیتونه خیلی برنامه ریزی کنه واسه تفریحاتمون
به خاطر همین این کار رو سپرده به من، میگه برنامه بچین بریم خوش بگذرونیم، اگه من برنامه نچینم اون هم معمولا برنامه خاصی نمیچینه اونوقت مجبوریم بشینم توی خونه حوصلمون سر میره
به خاطر همین معمولا آخرای هفته براش برنامه های فان میچینم که هم حوصلش سر نره، هم با روحیاتش جور باشه که خستگی طول هفتش از تنش در بیاد
همسر من خیلی به نظافت شخصی حساسه یه کوچولو فقط یه کوچولو ریشه موهای من در بیاد (رنگ نداشته باشه) سریع میگه چرا نمیری موهاتو رنگ کنیConsoling
من چون میدونم روی این چیزا حساسه سعی میکنم همیشه مرتب باشم، همیشه موهام رنگ شده باشه، اونم نه یه رنگ تکراری که عادی باشه، تنوع ایجاد میکنم، دو سه ماه یکبار رنگ موهام رو کلا تغییر میدم، همیشه اپلاسیونم رو به موقع میرم، ناخنم روسر موقع درست میکنم، لاک میزنم، مانیکور پدیکور میکنم، کلا به این چیزا حساسه به خاطر همین سعی میکنم همیشه مرتب و متفاوت باشم
غذاهای سنتی رو خیلی بیشتر از غذاهای جدید دوست داره، عاشق تنوع غذاییه، اصلا دوست نداره یه غذا رو دو بار در هفته بخوره، به خاطر همین سعی میکنم برای غذاهام برنامه ریزی داشته باشم، که مثلا اگه دیروز قرمه سبزی خوردیم، تا دو سه هفته دیگه قرمه سبزی نخوریم، که تکراری نباشه، برای غذا پختن برنامه ریزی میکنم که علاوه بر این که تکراری نباشه از غذاهای سنتی باشه که دوس داره و...Flowerysmile
پاسخ }
Wavesmile
دخترگلم عاشقتم83
پاسخ }
(۰۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ق.ظ)صدف25 نوشته:  سلام دوستان خوبین؟

سلام صدف جون
روز خوش
خبرای خوب برامون داری؟
پاسخ }
Veiledsmile2
پاسخ }
سلام سحر جون
صبحت بخیر(1782)
پاسخ }