امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن
سلام . صبح زیبای همگی به خیر.
چند وقت دیگه سعیده می شه یک خانم دیگه . از این طرف لاغر کرده از اون طرف هم به شوهرش حسابی حال می ده یک روز که بیاد خونه فکر می کنه اشتباهی اومده.
خوب تقصیر خودته سعیده جون از یک طرف مانکن شدی از طرف دیگه شوهر ذلیل!!!!!!!!!!
وبلاگ دختر نازم.
http://kiyanaebadi.niniweblog.com
پاسخ }
فاطــــــــــــــــــــمه از تو بعیدهSwearSwearSwearSwearSwear
ما میخوایم سعیده بیاریم تو راه. تو کجا میخوای بری هااااااااااااااااااااااااVahidrk

سلام فاطمه خانوم بزرگ. صبح بخیرWavesmile
شــــــــــــــــــــــــــکر خدایــــــــــــــــــــــــا
پاسخ }
نه بابا ، شما دوتا سخت در اشتباهید، کاشکی دیکتاتور بودم من طبل تو خالیم crying فقط صدام بلنده اما از یه مورچه هم بی آزارترم
همسره من با پنبه سر میبرهangelicجدی میگم، باور کنید(من اصلا اهل دروغ نیستم،بارها گفتم)آروم حرفشو میزنه و کاره خودشو میکنه منم هی جیغ ویق میکنمangelic

فرزانهVahidrkVahidrkVahidrkVahidrkVahidrk
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ق.ظ)shoshal نوشته:  فاطــــــــــــــــــــمه از تو بعیدهSwearSwearSwearSwearSwear

ما میخوایم سعیده بیاریم تو راه. تو کجا میخوای بری هااااااااااااااااااااااااVahidrk

نه عزیزم من که اصلا نمی گم این کار و نکنه. اتفاقا من خودمم شاغلم اما شوهرم اگه بذارم برای خودش خیلی ناراحت می شه . با اینکه الان مثل قبل اصلا توانایی ندارم و طوریه که بعضی از روزها وقتی می رم خونه اصلا نفسم بالا نمی یاد اما باید شوهرداریمون رو هم بکنیم دیگه . تازه من یک فسقلی سه سال و نیمه دارم که کلی برام کار می تراشه. اما باز هم سعی می کنم تا جایی که توان دارم براش مادری کنم و به قولی وظایفم رو انجام بدم.
سعیده دیگه باید واقعا تسلیم شی. هفته دیگه می یای گزارش می دی که نتیجه چطور بوده . خخخخخ
وبلاگ دختر نازم.
پاسخ }
سلام ننه تینا جون خوبی الان دیدمت (تینا نمیدونم چرا همش دوس دارم تو رو ننه صدا کنم آخه ننه و تینا یکمم به هم میان hih)WavesmileWavesmile(1782)(1782)
سلام فاطمه خانوم بزرگ WavesmileWavesmileWavesmile

دیدی سعیده گفتم الان فرزانه دعوام میکنهcryingخو منم دلم میخواهد مزه دیکتاتوری رو بچشم Hanghead
پاسخ }
سلاااااااااااااااااام فاطمه خانوم بزرگ(1782)
نه بابا فاطمه خانم بزرگ، مانکن شدنم با مخالفت های همسر همراه بود اما من گفتم بخاطره دله خودم و سلامتیم میخوام لاغر کنمangelic الانم هی میگه اینجات کوچیک شده و اونجات کوچیک شده و منم هی crying میکنم میگم نگو توروخدا ، دپرس میشم اما اون همچنانSwear میکنه
فرزانه حالا من دیکتاتورم یا همسرVahidrkVahidrkVahidrk
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
سلام سعيده جون(1782)
فرزانه جون(1782)
فاطمه خانومه بزرگ(1782)
فاطمه جون بالاكسي(1782)
فاطمه جون همسرمم بهم ميگه ننجونHangheadHangheadHanghead
پاسخ }
سعيده جون اينجات كوچيك شده و اونجات كوچيك شده رو ميشه بيشتر توضيح بدي؟؟؟؟؟؟gaggaggaggaghih
laflaflaflaflaf
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ق.ظ)tina63 نوشته:  سعيده جون اينجات كوچيك شده و اونجات كوچيك شده رو ميشه بيشتر توضيح بدي؟؟؟؟؟؟gaggaggaggaghih
laflaflaflaflaf

سلام تیناجون.
راست می گه کامل توضیح بده اگر مثل دیروز باشه که دیگه خیلی بهتره .دوباره خخخخخخخخ
وبلاگ دختر نازم.
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ق.ظ)mohammad reza نوشته:  نه بابا ، شما دوتا سخت در اشتباهید، کاشکی دیکتاتور بودم من طبل تو خالیم crying فقط صدام بلنده اما از یه مورچه هم بی آزارترم
همسره من با پنبه سر میبرهangelicجدی میگم، باور کنید(من اصلا اهل دروغ نیستم،بارها گفتم)آروم حرفشو میزنه و کاره خودشو میکنه منم هی جیغ ویق میکنمangelic

فرزانهVahidrkVahidrkVahidrkVahidrkVahidrk

ای بابا سعیده جوون. شوهر منم همین طوره . ظاهرا که خوب به حرفام گوش میده ولی آخرشم کار خودشو میکنه . به قول تو یه جوری سرمو با پنبه میبره که خودمم نمی فهممDash2

ما زن ها چـــــــــــــــــــــــرا این هوار ساده ایم. قربون خودمون بریم الهیhihhihhih

قربونت فاطمه جووون . آخه میدونم دیکتاتور بازی ما ها فایده نداره . تهش خودمون ضرر میکنیمConsolingConsolingConsolingنازی فاطمه جونمConsoling

برای اینکه از دلت در بیاد میخوای شلوار ملی رو سر چوب بکشیم. آره عزیزم؟؟؟laflaf
شــــــــــــــــــــــــــکر خدایــــــــــــــــــــــــا
پاسخ }