امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ق.ظ)mohammad reza نوشته:  خیلی دلم میخواد به تصویر بکشم داستان چاق و لاغر شدنمو اما از بس پروژه سنگینه اینجا نمیگنجه و هم اینکه شکلکای اینجا خیلی خوب گویای حقیقت نیستhih

انگاری شکلکای اینجا به درده همون کارای خاک بر سری میخوره نه داستان چاقی و لاغریDash2
حالا سعی کن از حداقل امکانات استفاده کنی و یک کم حال و هوای ما رو عوض کنی. هنر اینه که با این شکلکها بتونی درست کنی . تازه می تونی از توی سایتهای دیگه شکلکهای موردنظرت رو استفاده کنی. ما مشتاقانه منتظریم سعیده بانو.
وبلاگ دختر نازم.
http://kiyanaebadi.niniweblog.com
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ق.ظ)shoshal نوشته:  اینم به افتخار فاطمه جونKapKapKapKapKap(شلوار ملی) فاطمه جوون من رفتمrunningrunningrunningrunningrunning

ملی جوون به دل نگیر به خاطر اینکه دل فاطمه شاد شه این کار کردمHangheadHanghead
من مطمئنم این شلوار من نیست به دو دلیل:
1- همسر من اصلا دوس نداره من شلوار سفید بپوشم
2- صبح که میام انقد نخ وکمربند وکش به دور شلوارم میپبچم که ظهر به زور درش میارم البته بعضی روزام قیچی میکنم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخlaflaflaf
این به قیافش میخوره شلواره فاطمه باشهlaflaflaflaflaflaf
83
پاسخ }
سلام ملي جون(1782)(1782)(1782)

سعيده از جواب دادن فرار نكنbio jolobio jolobio jolobio jolo
پاسخ }
فاطمه خانم بزرگ و تینا من اینترنتم دو ساعته هست، هم محدودیت حجمی داره هم زمانیDash2میترسم برم تو سایت های دیگه واسه دانلود شکلک و اینترنت زود تموم شه1 (49)(خدایا شکرت،حداقل این داستان اینترنته اینجا به دردم خورد)
نجات یافتمhihhihhihhih
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
سلام تینا جونم خوبی؟مروارید کوچولوت در چه حاله؟حالت تهوت کم شده؟صبحا ساقه طلایی رو حتما بخوریا(1782)(1782)(1782)(1782)
83
پاسخ }
سلاممممممممم
ملی جون(1782)
سعیده جون(1782)
مارال جون(1782)
فاطمه جون(1782)
فرزانه جون(1782)
تینا جون ونی نی جون(1782)(1782)
مریم جون و دخمل نازش(1782)(1782)
خوبین
[عکس: 20160709135649_20156512234631a.jpg]
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ق.ظ)mohammad reza نوشته:  فرزانه جون ، خو مگه شماها اینکارا رو مثل لباس شستن و اتو زدن لباسای همسرتون خودتون انجام میدید
خانما خیلی نوشته هان برا من دیر ارسال میشه و اعصاب نذاشته Dash2
لباس و که ماشین میشوره شما فقط باید زحمت بکشی پهنش کنی همچین میگی لباس شستن انگار تو تشت لباس میشوریhih
ولی در مورد اتو کشیدن منم اصلاً حالش رو ندارم، همسرم از مجردی لباساش رو میداد اتوشویی بعدش هم من اصلاً به روی خودم نیووردم که میشه اتو بکشیم طبق روال دادیم اتوشویی، البته به صرفه تر هم هست، همسر خیلی لباس داره ما مثلاً 20 تا شلوار و 40 تا بلوز رو میدیم اتوشویی میشه 70 تومن، هم مرتب تر اتومیشه هم اینکه در مصرف برق صرفه جویی میکنیم، یه بار ندادیم اتوشویی پول برقمون اومد 90 تومنhih از طرفی هم به اون مرتبی اتو نمیشد و همیشه هم غصه داشتیم که ای وای باید لباس اتو بکشیمHanghead البته من به جز لباس های مجلسی یا مهمونی چیزی به اتوشویی نمیدم یعنی مانتو و مقنعه رو تو خونه اتو میکشم شلوارم هم که لی هست ولی همسر همه لباساش رو میده اتوشوییangelic

(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ق.ظ)mohammad reza نوشته:  سامی پس عکسای هیکل منو ندیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(بصورت قبل از لاغری و بعد از لاغری)Hanghead
وای نه تا نت تموم نشده بزار ببینمhih

(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ ق.ظ)shoshal نوشته:  ان شا... به سلامتی همه کارات انجام میشه عزیزم .امروزم سعی میکنیم نهایت استفاده رو ببریم از محضرتون حاج خانمhih
البته الان که پشت میز همکارمم اینترنت خودم تموم شدcrying

(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ق.ظ)بالاکس نوشته:  سامی جونم همسری منم بسیییییییییور حوصله دار هستن البته تو کارایی که بهش محول میکنم بنا براین تا یه حدودی در کت می کنم Hanghead
سعیده جون خو منم همه کارای خونه رو انجام میدم سر کارم میام و لباسای همسریم هم میشورم هم اتو میزنم تازه ساعت کاری منم که دیدی Hanghead
من حرص میخورم آخه میگم وقتی یه کاری رو باید انجام بدی توی دقیقه 10 انجام بده 90 دقیقه بعد رو استراحت کن
همسر تا دقیقه 90 استراحت میکنه اونوقت هل هلی میخواد کاراش رو بکنه توقع داره تو هم غر نزنی
من باید سر حوصله کارام رو بکنم ما هنوز نصف وسایل سیسمونی رو نخریدیم حالا باید بریم یه روزه تو اولین مغازه انتخاب کنیم و بخریم، در صورتی که هشت نه ماه وقت داشتیم، حداقل میتونستیم دو بار بریم بچرخیم بگردیم مقایسه کنیم قیمت در بیاریم سر حوصله بخریم نه الان هل هلDash2
پاسخ }
ممنونم ملي جونم(1782)(1782)
تهوع كماكان سر جاش هستHangheadHanghead بهر حال بايد كنار اومد باهاش ديگهDunnofDunnof
صبحا ساقه طلايي خيلي كمك ميكنهuhumuhum

سلام ناهيد گلي(1782)(1782)
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ ق.ظ)tina63 نوشته:  سلام ملي جون(1782)(1782)(1782)
سعيده از جواب دادن فرار نكنbio jolobio jolobio jolobio jolo
تینا عمه من میگفت از اولین روز اقدامش تا زمانی که بچه به دنیا بیاد حالت تهوع داشتهhih
اینو گفتم که روحیه بگیریhih

(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ق.ظ)naghmeh24 نوشته:  سلاممممممممم
ملی جون(1782)
سعیده جون(1782)
مارال جون(1782)
فاطمه جون(1782)
فرزانه جون(1782)
تینا جون ونی نی جون(1782)(1782)
مریم جون و دخمل نازش(1782)(1782)
خوبین
سلام ناهیدFlowerysmile
پاسخ }