امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن
وای سامی جون واقعا که درکت می کنم. همسر من هم همین جوریه آدم گاهی اوقات می خواد از دست کارای این مردها دق کنه از بس هر چیزی رو کشش می دند.
من خودم دوست دارم کارهام رو همیشه سروقت و منظم انجام بدم و اصلا دوست ندارم کاری رو دقیقه نود انجام بدم. مثلا اگر مهمون دارم بخوام خورشت قیمه بادمجان برای شب بذارم ساعت 2می ذارم و طوری کارهام رو انجام می دم که تا ساعت حدود 7 کارهام تموم بشه و از سالاد و سبزی و ماست و خیار و ژله و ... خلاصه همه چی آماده باشه. اما اگر یک کاری رو به همسرم بگم طوری انجامش می ده که آدم فقط باید حرص بخوره.
وبلاگ دختر نازم.
http://kiyanaebadi.niniweblog.com
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ)*..sami..* نوشته:  تینا عمه من میگفت از اولین روز اقدامش تا زمانی که بچه به دنیا بیاد حالت تهوع داشتهhih
اینو گفتم که روحیه بگیریhih

ممنون از روحيه اي كه بهم داديSighSighSigh
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ق.ظ)tina63 نوشته:  
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ)*..sami..* نوشته:  تینا عمه من میگفت از اولین روز اقدامش تا زمانی که بچه به دنیا بیاد حالت تهوع داشتهhih

(ستاد روحیه)
من هم دقیقا تا موقع زایمان همین طوری بودم طوری که وقتی خواستم برم برای زایمان باز داشت حالم بهم می خورد.
اما اکثرا بعد از سه چهارماه تموم می شه.
وبلاگ دختر نازم.
http://kiyanaebadi.niniweblog.com
پاسخ }
بچه ها چرا ایقد حرص میخورین همه مردا مثل همن بی خیال hih
[عکس: 20160709135649_20156512234631a.jpg]
پاسخ }
آفری به ارادت سعیده جون
خیلی کار خوبی کردی که وزنت رو کم کردی
یعنی 12 کیلو لاغر شدیfak
آورین آورین
بازم میخوای لاغرتر بشی؟
به نظر من وزنت خوبه فقط یه مقدار دراز نشست بزن که شکمت سفت شه نیافته1 (49)
پاسخ }
فاطمه خانم بزرگ همسرتون خیلی زن ذلیله هاااااا، که از این کارا مثل آشپزی و اینا بهش می سپریhih

واااااااااااااااااااااای سامی،دست رو دلم نذار،باز تو میگی همسرت شیرازیه و دوراز انتظار نیستlafاما امان از دست همسره منDash2الان یکساله داره تعمیرکاره میاره که ماشین ظرفشویی رو درست کنهDash2Dash2همش میگه زن عجله نداشته باش
نمیدونمDunnof توی ذهنش تا کی من چیزی نگم عجله نکردم ،الان دقیقا یکسال و 4 ماهه همچنان داره تعمیرکار میاهرfakfakfak
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ق.ظ)khosroabadifatemeh نوشته:  
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ق.ظ)tina63 نوشته:  

(ستاد روحیه)
من هم دقیقا تا موقع زایمان همین طوری بودم طوری که وقتی خواستم برم برای زایمان باز داشت حالم بهم می خورد.
اما اکثرا بعد از سه چهارماه تموم می شه.

من فكر ميكنم بيشترش مربوط ميشه به ژنتيك افراد و البته تلقين هم اصلا بي تاثير نيست1 (49)1 (49)
تو هفته اخير تهوعم زياد نشده كه همين برام نشونه خوبيه 1 (49)
وقتي زياد نشده پس در حال كم شدنهhihhihhih(آخر نظريه بود)
كلا اميد دارم كه تا پايان مهر ماه كاملا رفع ميشه1 (49)1 (49)1 (49)
پاسخ }
سلام ناهید گلو
معلوم هست کجایی نیستیSwearSwearSwearSwearSwear

خوب راست گفته سعیده جان. چه عجله ایVahidrkVahidrkVahidrk با دست بشور دختر جانhihhih
شــــــــــــــــــــــــــکر خدایــــــــــــــــــــــــا
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ق.ظ)*..sami..* نوشته:  آفری به ارادت سعیده جون
خیلی کار خوبی کردی که وزنت رو کم کردی
یعنی 12 کیلو لاغر شدیfak
آورین آورین
بازم میخوای لاغرتر بشی؟
به نظر من وزنت خوبه فقط یه مقدار دراز نشست بزن که شکمت سفت شه نیافته1 (49)

ممنون عزیزم،آره هنوز باید 3 کیلو دیگه کم کنمHangheadاما فعلا دیگه کم آوردمangelicدیگه این سه کیلو رو تا ایشالا دی کم کم ، کمش میکنم
شکمم شل آویزون نیست اما بزرگه،فکر نکنم با کاهش وزن سه کیلو تو برهHangheadحالا با همه این اوصاف قراره کلاسه ورزش اسم نویسی کنم1 (49)
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
Wavesmileسلام دوستای گلم(1782)(1782)(1782)(1782)
[عکس: 20141119103800_images-6.jpeg]
پاسخ }