• 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن
(۷-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ صبح)khosroabadifatemeh نوشته است: وای سامی جون واقعا که درکت می کنم. همسر من هم همین جوریه آدم گاهی اوقات می خواد از دست کارای این مردها دق کنه از بس هر چیزی رو کشش می دند.
من خودم دوست دارم کارهام رو همیشه سروقت و منظم انجام بدم و اصلا دوست ندارم کاری رو دقیقه نود انجام بدم. مثلا اگر مهمون دارم بخوام خورشت قیمه بادمجان برای شب بذارم ساعت 2می ذارم و طوری کارهام رو انجام می دم که تا ساعت حدود 7 کارهام تموم بشه و از سالاد و سبزی و ماست و خیار و ژله و ... خلاصه همه چی آماده باشه. اما اگر یک کاری رو به همسرم بگم طوری انجامش می ده که آدم فقط باید حرص بخوره.
سلام فاطمه جون خوبی
مرسی از اینکه به یادم بودی(1782)
مردا کلا همینجورین، همسر من توی این گیر و دار که یه دنیا کار سرمونه میگه میخوای کابینتا رو هم عوض کنیم1 (49)
آخه عزیزم تو که انقدر کار داشتی از ماه 5 شروع میکردی مجبور بودی ماه هشت شروع کنیVahidrkVahidrk
چی بگم والا باید این مردا رو له کردhih

(۷-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ صبح)tina63 نوشته است: ممنون از روحيه اي كه بهم داديSighSighSigh
ببخشید دیگه کاری بود که از دستم بر می اومدhih

(۷-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ صبح)khosroabadifatemeh نوشته است: (ستاد روحیه)
من هم دقیقا تا موقع زایمان همین طوری بودم طوری که وقتی خواستم برم برای زایمان باز داشت حالم بهم می خورد.
اما اکثرا بعد از سه چهارماه تموم می شه.
بیا تینا جون اینم یه نمونه واضحشhih
ولی شما اینجوری نیستی نگران نباش عشگمConsolinghih

(۷-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ صبح)naghmeh24 نوشته است: بچه ها چرا ایقد حرص میخورین همه مردا مثل همن بی خیال hih
آخه ناهید جون همسر من برای کارای شرکت اصلاً اینجوری نیست سر ساعت سر دقیقه کلی تحقیق و بررسی میکنه کلی وقت میزاره
دیروز بهش میگم مثل شرکت باید بهت حقوق بدم که سر وقت کار کنیSwearhih

(۷-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ صبح)mohammad reza نوشته است: فاطمه خانم بزرگ همسرتون خیلی زن ذلیله هاااااا، که از این کارا مثل آشپزی و اینا بهش می سپریhih
واااااااااااااااااااااای سامی،دست رو دلم نذار،باز تو میگی همسرت شیرازیه و دوراز انتظار نیستlafاما امان از دست همسره منDash2الان یکساله داره تعمیرکاره بیاره که ماشین ظرفشویی رو درست کنهDash2Dash2همش میگه زن عجله نداشته باش
نمیدونی توی ذهنش تا کی من چیزی نگم عجله نکردم ،الان دقیقا یکسال و 4 ماهه همچنان داره تعمیرکار میارfakfakfak
من یه چیزی رو متوجه شدم اگر میخوای آسونترین روش انجام دادن کاری رو کشف کنی باید اون کار رو به یه شیرازی بسپاریhih یعنی جوری تنبلانه ترین روش رو برات پیدا میکنن که باورت نمیشهhih
اوه من اون کارارو که اصلا به امید همسر نمیمونم خودم زنگ میزنم میگم بیان میزارمش تو عمل انجام شده اگه بخوام منتظر اون باشم که گیرم، انقدر از این کارا میکنم، میخواستم با ماهواره شبکه ریور رو بگیرم میگفت نه نمیشه و حالا میخوای چیکار و حالا باشه و خودم زنگ زدم به یارو گفتم بیاد به همسر گفتم یارو فلان ساعت میاد من خونه تنهام اگه دوست داری پاشو بیا من تنها نباشمhih بلند شد اومد به خدا کار طرف یه رب هم طول نکشیدJust_Cuz_15 منم همسر و کشتم گفتم به خاطر این یه رب دو ماه اعصاب من و خورد کردیJust_Cuz_15hih
laflaflaflaflaf یه چیزی یادم اومد
پارسال پاییز رفتیم کاخ سعدآباد یه پسر بنده خدایی مشکل داشت اونجا نقاشی میکشید میفروخت، رنگ روغن، همسر هم ازش یه دونه خرید، خوب قاب نداشت دیگه، اوردیمش خونه گفتم اینو باید قاب کنیم، همون اول به خاطر اینکه من دیگه نگم گفت ببین این یه کار رو بسپر به من هر روز به من نگو کی اینو قاب میکنیم من خودم انجامش میدم، منم گفتم باشه، خدا شاهده اصلاً بهش نگفتمhih تا چند روز پیش که وارد پاییز شدیم بهش گفتم علی یکسال گذشت و این تابلو هنوز قاب نشده، فکر میکنی من هنوز هم نباید بهت بگم اینو کی قاب میکنیم؟؟؟
خوش خنده اش گرفته بودhih
  پاسخ
(۷-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ صبح)mohammad reza نوشته است: فاطمه خانم بزرگ همسرتون خیلی زن ذلیله هاااااا، که از این کارا مثل آشپزی و اینا بهش می سپریhih

واااااااااااااااااااااای سامی،دست رو دلم نذار،باز تو میگی همسرت شیرازیه و دوراز انتظار نیستlafاما امان از دست همسره منDash2الان یکساله داره تعمیرکاره میاره که ماشین ظرفشویی رو درست کنهDash2Dash2همش میگه زن عجله نداشته باش
نمیدونمDunnof توی ذهنش تا کی من چیزی نگم عجله نکردم ،الان دقیقا یکسال و 4 ماهه همچنان داره تعمیرکار میاهرfakfakfak

نه عزیزم اصلا دست به آشپزی نمی زنه اگرم بخواد برای خودمون املت یا تخم مرغی درست کنه این قدر ظرف و اچاق گاز و ظرفشویی رو کثیف می کنه که آدم پشیمون می شه از اینکه بخواد براش چیزی درست کنه.
مثلا اگر برای مهمونی بخواد بره نوشابه، دوغ و یا چیزی بخره این قدر دیر و با حوصله انجام می ده که آدم ترجیح می ده بره خودش بخره. اوکی
وبلاگ دختر نازم.
http://kiyanaebadi.niniweblog.com
  پاسخ
سعیده عکس لاغریتو واسه منم میزاری1 (49)
[تصویر:  20141119103800_images-6.jpeg]
  پاسخ
فرزانه جون زیر سایتم عزیزم (1782) از هفته پیش تا حالا چشامم در دگرفته میگم کمتر بشینم پای سیستم به نفع خودمهHanghead

سعیده جون وای چه حوصله ای داره اینا دلشون خیلی گندس اگه من بجای تو بودم مینشستمو جیغ میکشیدم

مریم جون شیرازیا همیطورن مگه میشه کاریشون کردhih اونجا بشون پول میدن مگه تو بش پول میدی

سلام مارال گلو خوبی(1782)(1782)
[تصویر:  20160709135649_20156512234631a.jpg]
  پاسخ
ممنون ناهید جان(1782)Wavesmileحرص نخورید خانومای محترم1 (49)اکثر اقایون این اخلاق رو دارنlafفاطمه جون گفتی یه نیمرو درست کنن تمام گاز کثیفه lafمنکه همیشه گفتم از همسر من شلخته تر وجود ندارهlaflaflafمن بیچاره تازه این طبقه پایینمون سقفش نم داده حالاباید این اشپز خونه رو بهم بریزم تا بیاد بشکافه ببینه چیه اخهDash2اح
  پاسخ
(۷-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ صبح)tina63 نوشته است: من فكر ميكنم بيشترش مربوط ميشه به ژنتيك افراد و البته تلقين هم اصلا بي تاثير نيست1 (49)1 (49)
تو هفته اخير تهوعم زياد نشده كه همين برام نشونه خوبيه 1 (49)
وقتي زياد نشده پس در حال كم شدنهhihhihhih(آخر نظريه بود)
كلا اميد دارم كه تا پايان مهر ماه كاملا رفع ميشه1 (49)1 (49)1 (49)
نظریه ات که خیلی خوب بود
ولی انشالله همینطوره توی آدمهای مختلف متفاوته
حالا همه به من میگن چون سر بچه اولت ویار نداشتی سر دومی حتما داری1 (49)
من از الان نگران دومیمcryinghih

(۷-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ صبح)mohammad reza نوشته است: ممنون عزیزم،آره هنوز باید 3 کیلو دیگه کم کنمHangheadاما فعلا دیگه کم آوردمangelicدیگه این سه کیلو رو تا ایشالا دی کم کم ، کمش میکنم
شکمم شل آویزون نیست اما بزرگه،فکر نکنم با کاهش وزن سه کیلو تو برهHangheadحالا با همه این اوصاف قراره کلاسه ورزش اسم نویسی کنم1 (49)
انشالله عزیزم، فقط گول شیطونو نخوری رژیمتو ول کنیhih
فقط با ورزش میره تو یا دراز نشست یا حلقه، اگه حلقه بلدی بزنی معجزه میکنه1 (49)
کار خوبی میکنی عزیزم انشالله منم زودی وزنم بیاد پایینDreamyeyesf

(۷-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ صبح)ماهی سپید نوشته است: Wavesmileسلام دوستای گلم(1782)(1782)(1782)(1782)
سلام بر مارالFlowerysmile
  پاسخ
فقط میتونم اینو بگم خدا به هممون صبر بده از دست این شوهراHanghead
ولی خداییش جای تعریف نباشه شوهر من دیگه ایقدا دل گنده نیستhih فقط یه مشکل داره که نصیب گرگ بیابونم نکنه یه غذا که درست میکنه هنوز روی گازه به به و چه چش هواس وقتی میذاره سر سفره Dash2Dash2 منم بش میگم مجتبی دیگه بسه ها خوشمزس 1 (49)
[تصویر:  20160709135649_20156512234631a.jpg]
  پاسخ
(۷-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ صبح)naghmeh24 نوشته است: فرزانه جون زیر سایتم عزیزم (1782) از هفته پیش تا حالا چشامم در دگرفته میگم کمتر بشینم پای سیستم به نفع خودمهHanghead
سعیده جون وای چه حوصله ای داره اینا دلشون خیلی گندس اگه من بجای تو بودم مینشستمو جیغ میکشیدم
مریم جون شیرازیا همیطورن مگه میشه کاریشون کردhih اونجا بشون پول میدن مگه تو بش پول میدی
سلام مارال گلو خوبی(1782)(1782)

من بهش بچه میدمhih
من میگم آدمی که وقت شناسه باید در تمام امور باشه دیگه
البته همسر من وقت شناسه ها مثلا وقتی بهت میگه ساعت سه و هفت دقیقه میرسم میتونی مطمئن باشی سه و هفت دقیقه میرسهhih
کلا خیلی وقت شناسه ولی تا جایی که بتونه از زیرش در میرهhih
  پاسخ
(۷-۷-۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ صبح)naghmeh24 نوشته است: فقط میتونم اینو بگم خدا به هممون صبر بده از دست این شوهراHanghead
ولی خداییش جای تعریف نباشه شوهر من دیگه ایقدا دل گنده نیستhih فقط یه مشکل داره که نصیب گرگ بیابونم نکنه یه غذا که درست میکنه هنوز روی گازه به به و چه چش هواس وقتی میذاره سر سفره Dash2Dash2 منم بش میگم مجتبی دیگه بسه ها خوشمزس 1 (49)

نه ناهید جون اگه شوهرت شیرازیه حتما دل گنده است مگر اینکه شیرازی باشه
اگر هم تو متوجه دل گندگیش نمیشی احتمالا خودت هم دل گنده ایhih
ولی من خیلی عجولم به خاطر همین خیلی این موضوع رو حس میکنم
از حق نگذریم منم همسرم هم خیلی تمیز مرتبه هم دستپختش خوبهYum2
  پاسخ
سلام سامی جونمFlowerysmileنگران نباش ان شالله سر دومی هم ویار نداری Consolingان شالله که زایمان راحتی داشته باشی راستی میخوای سه زارین کنی یا طبیعی؟،،،اره ناهید جون اینجورین دیگه اقایونhih
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  *......اتاق جمع صمیمی خانوم گلا......* Galaxy 2,166 146,441 ۲۹-۶-۱۴۰۰, ۰۳:۱۸ صبح
آخرین ارسال: Zahra 1395
  اتاق گفتگو خانم گل هایی که میخوان مامان بشن 3 بالاکس 12,479 649,895 ۱۵-۶-۱۳۹۷, ۱۱:۱۷ عصر
آخرین ارسال: ZAHRABANO
Ksmiletris  اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن باردار ( مامان ) بشن  pari 6,957 300,381 ۲۲-۴-۱۳۹۷, ۱۲:۰۹ صبح
آخرین ارسال: ZAHRABANO
  اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن مامان بشن mamane kiana 8,375 413,634 ۲۰-۴-۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ عصر
آخرین ارسال: مامان شروین جون
  اتاق گفتگوی (( فقط )) مامانهای باردار Galaxy 331 46,214 ۴-۲-۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: goliif
  اتاق گفتگوی مامانایی که می خوان باردار(مامان) بشن7 ghazi9420 4,924 277,676 ۲۱-۱-۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: naghmeh24
  *... اتاق جمع صمیمی خانوم گلا...* :) mohammad reza 5,554 238,203 ۱۵-۱۱-۱۳۹۴, ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy
  اتاق گفتگوی خانم گلایی که میخوان مامان شن*2 mali6410 8,715 392,381 ۲۹-۷-۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: mohammad reza