امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن
قربونت برم ناهید جووونم.آره همون روز آشتی کردیم
دیروز داشتم به سعیده می گفتم که 99/99% دعواهامون مال وقتی که از هم دوریم
سعیده میگه شما دو تا خیلی عجیب غریبیدhihhihhihhih

آره. ناهید گل گفتی . خدا شکر نه دست بزن دارن نه بد دهن هستند.
واااااای ناهید یه مدت پیش همسایه پایینمون خانمشو کتک میزد. باورت میشه یه جوری بود که صدای دستش میامد. اینقده ترسیدم . مردک دیوانه است والاSwearSwear

طفلک شوهرم همیشه میگه مردی که دست رو زن بلند کنه مرد نیست باید بهش گفت نامـــــــــرد
شــــــــــــــــــــــــــکر خدایــــــــــــــــــــــــا
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ)homa4290 نوشته:  شوهر حواس پرتSwear
نيم ساعت پيش قابلمه مسي دادم دستش برو نهار بيار.الان زنگ زده قابلمه رو دم در يادم رفته برو بردار تاكسي برنداشته........چادر ماشينشو جمع مي كرده قابلمه رو يادش رفته..................Just_Cuz_15.
حالا اگه من همچين كاري مي كردمVahidrk

قربونت هما جوون با قابلمه مــــــــــــــــــسیتhihhih
پاسخ }
هما جون چه شوهری داری خدا حفظش کنهlaflaf

فدات فرزانه جون خیلی خوشحال شدم (1782)(1782)
ایشالله که هیچ وقت قهر نکنیJust_Cuz_15hih

واقعا نامردن ایشالله دستش بشکنه چقد بعضیاشون پستن زنی که با همه چیزت میسازه بجای این که بگی دستت درد نکنه باید کتکشم بزنی من اینجور مردا رو خیلی نفرین میکنم دست خودمم نیست Hanghead
اینم بگم همه زنا هم خوب نیستنا جاریم میگفت یه همسایه دارن زنو وقتی میدی فقط چشماش معلوم بود ایقد ذوقش میکردم که چقد محجبه چه خانم خوبی چند وقت پیش گندش دراومد که با یه پسرس شوهر زنو و برادر شوهرش کلی کتکش زدن هم ابروش رفت هم شوهرش دیگه سر کار نمیره دم در وایسیده کشیک زنو میده خدا اون روزو واسه هیچ کسی نیاره
[عکس: 20160709135649_20156512234631a.jpg]
پاسخ }
من خسته شدمHangheadHanghead
83
پاسخ }
Hi5
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ)homa4290 نوشته:  سلام به همگي
سعيده موافقم ، بزن بريمhih

پس بزن قدشHi5
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
اگه مسي بود كه اعصابم داغون نبود....................
مي گم راست مي گيد ما زن ها وقتي ناراحت مي شيم از مردها همه خوبياشو فراموش مي كنيم.
خدايي وقتي به مرداي ديگه نيگا مي كنم كه مي تونن چقدر بد باشن خداروهزار بار شكر مي كنم.
مرد چشم چرون-khoshtip
كتك بزن -1 (284)
معتاد-Ghelyondood
تنبل-Bathtime
بي عرضه- ahh
بي ادب-jar
بي مسئوليت-angelic
كلا زيادن اين مدل مردا
اينم شوهراي ماHikerمي رن سر كار
Pillowfight شيطونن
golمحبت بلدن
Danو از اينا
Reading درس خوندن
1 (111)براي تولدمون از اينا مي خرن
و خلاصه گلنFlowerysmile
پاسخ }
قربونت ناهید جوون(1782)(1782)(1782)(1782)

آره والا تو هر زندگی ممکن مرد مشکل داشته باشه ممکن هم زن. خدا رو شکر که ماها شوهر های خوبی گیرمون کرده از مون مهم تر شوهرامون که چه خانم هایی گل و مهربون و عزیز و جیگر و......(چه تعریفی کردم منhih) گیرشون کرده

ناهید منم بعضی وقتها که اعتماد به نفسم به اوج میرسه به شوهرم میگم من بزرگترین شانس تو زندگیتمhihhihhih

سعیده کوشــــــــــــــــــــــــی؟

مرسی هما جوون که اینقده قشنگ آقایون به تصویر کشیدیClapClapClapClap
پاسخ }
فرزانه اینجامWavesmile
منم رفته بودم نماز(تقبل الله حاج خانوم)
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
سلام ملی جونم خسته نباشی عزیزم(1782)(1782)

هما جون واقعا همیطورهangelic

اعتماد بنفست فرزانه جون تو حلقم laf شوهر من وقتی میگه ناهید تو خیلی خوبی و ماهی و ........... تو دلم که عروسیه از ذوق دارم میمیرما ولی به رو خودم نمیارم میگم نه بابا مثل من زیاده روی زمین ریخته فقط میخواد یکی بیاد ورشون داره چه زن خاکیمlaflaf
[عکس: 20160709135649_20156512234631a.jpg]
پاسخ }
فرزانه ، همینه که منو تو خوب همو درک میکنیم
انگاری دوتایی خودشیفتگی کاذب حـــــــــــــــــــــــــــــــاد داریم
منم همین رو توام(همیطوریم که تو هستی)hih
همش به همسری میگم خداییش دیگه ازین جور شانسا نصیبت نمیشه ، فقط تو یه چیز اونم تمام عیار شانس آوردی
اونم میگم صد البته و همچنین خوده تو(منو میگه)hih
هما بسیار عالی بود ،آوریــــــــــــــــــــــن(1782)1 (49)
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }