امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن
سلام ناهید جونم مرسی
بابا دخترو قلابی خاکیFlowerysmile
83
پاسخ }
ناهید، جــــــــــــــــــــــــانfakچقد تو بچه مثبتی،خاکـــــــــــــــــــــــــــی خودمlaf
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
بچه ها ناهار چی دارین من قرمه سبزی دارم الان لحظه شماری میکنم برا رفتن به خونه
83
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ب.ظ)naghmeh24 نوشته:  اعتماد بنفست فرزانه جون تو حلقم laf شوهر من وقتی میگه ناهید تو خیلی خوبی و ماهی و ........... تو دلم که عروسیه از ذوق دارم میمیرما ولی به رو خودم نمیارم میگم نه بابا مثل من زیاده روی زمین ریخته فقط میخواد یکی بیاد ورشون داره چه زن خاکیمlaflaf
ناهید جون خیلی کار بدی میکنیSwearSwearSwearSwear توخیلی هم خوبی . یه کم خودتو تحویل بگیر .چرا خودتو دست کم میگیری Swear هر شوهری شرایطی داره ببین تو خودت با چه شرایطی ساختی که ممکن بقیه نسازن. وای به حالت دوباره اینجوری بگی . تو خیلی هم خوبی باید شوهرت به داشتنت افتخار کنه. دخـــــــــــــتر بدSwearSwearSwearSwear
ناهید خیلی دعوات کردم ببخشیدFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ب.ظ)mohammad reza نوشته:  فرزانه ، همینه که منو تو خوب همو درک میکنیم
انگاری دوتایی خودشیفتگی کاذب حـــــــــــــــــــــــــــــــاد داریم
منم همین رو توام(همیطوریم که تو هستی)hih
همش به همسری میگم خداییش دیگه ازین جور شانسا نصیبت نمیشه ، فقط تو یه چیز اونم تمام عیار شانس آوردی
اونم میگم صد البته و همچنین خوده تو(منو میگه)hih

کار خوبی میکنی. اصلا هم کاذب نیست
شــــــــــــــــــــــــــکر خدایــــــــــــــــــــــــا
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ)mali6410 نوشته:  بچه ها ناهار چی دارین من قرمه سبزی دارم الان لحظه شماری میکنم برا رفتن به خونه

نمی دونم مادر شوهر چی درست کردهDunnofDunnof ولی احتمالا پلو با مرغDash2Dash2
پاسخ }
يعني خوشم مياد هممون نهار درست كنيم شديــــــــــــــــــدlaflaflafsweep
شكلك آشپزي بودDunnof
پاسخ }
بابا خاکی بودن اول کاره بعدش میخواد یکی جمعم کنه hihمیگم واقعا شانس اوردیا خدا به همه از ای شانسا که نمیده ببین توی زندگیت چه کار خوبی کردی که خدا منو بت داده دست بابا و مامانم درد نکنه عجب دخی تربیت کردن حالا کی خود شیفتسlaf
من کتلت دارم وای ملی منم قرمه میخوامممممممممم گوشتاش واسه خودتcryinghih
[عکس: 20160709135649_20156512234631a.jpg]
پاسخ }
یکی بیاد ناهید جمع کنه با این همه خود شیفتگیlaflaflaflaflaflaflaflaflaflaf
پاسخ }
سلام من اومدمWavesmileWavesmileWavesmileWavesmile
اینجا چه خبره 10 روز نبودما این همه اتاق درس کردیدhih
پاسخ }
فرزانه جون الان جمعمlaflaflaf

به به مامان جون سلام عزیزمممممممممممممممممممم(1782)(1782) خوبی چه خبر نی نیا چطورن فقط زود تند سریع گزارش بده
[عکس: 20160709135649_20156512234631a.jpg]
پاسخ }