امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن
من نمیدونم چرا هر چی می‌نویسم قاطی میشه می‌نویسم سپیده میشه سفید
مامی رادمهر(1782)
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ق.ظ)somijan نوشته:  سحر گُلِه گُلِه منظورم بودlaflaflaflaflaf
نمیدونم والا الان حدود دو هفته است بابام حالش بده کلی هم دکتر رفته و آزمایش و سونو داده یکی میگه سنگ کلیه است یکی میگه عفونت داره دعا کن ایشالا چیز خاصی نباشهcryingcryingcrying
گله گله یعنی چی؟Dunnof
اخی Consolingایشالله چیز خاصی نیست وزودی حالشون خوب بشه Consolingنگران نباش عزیزم

(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ)مامان نانا نوشته:  من بیشتر صحبتام با ماهی سفید بود عزیزم ،بله همینطوره،اسمم ندا مامان رادمهر
Hangheadخوشبختم از اشناییت ندا جون(1782)ناراحت نشی عزیزم من برای این گفتم بدونم که اگر سوالتون از ما بود جواب بدیم1 (49)
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ)somijan نوشته:  وای من دلم گرفته شبکه اصفهان هم یه برنامه داره درباره تاریخ اصفهان الان یه ترانه گذاشته از اونا که اشک ادمو در میارهcryingcryingcryingcryingcrying
خب نگاه نکن دخترJust_Cuz_15اصلا هرچیزی که باعث ناراحتیت میشه رو نگاه نکن گوش نده
هرچی بیشتر گوش بدی نگاه کنی چیز های غمناک رو زندگیت هم غمگین تر میشه1 (49)
پاسخ }
سحر یعنی کوچه به کوچه خیابون به خیابون کلا یعنی هر جا نگاه میکنی ماشین عروس میبینیhih
من اصلابا چیزای غمناک سازگاری ندارم الان هم عوضش کردمhih
ندا جون خوشبختم(1782)(1782)
پاسخ }
سحر چطوری مدیر یار شدی؟خودشون انتخابت کردن؟البته ببخشید فضولی میکنما اخه برام سوالهHangheadHanghead
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ)مامان نانا نوشته:  من نمیدونم چرا هر چی می‌نویسم قاطی میشه می‌نویسم سپیده میشه سفید
اسم ماهی سپید مارال هست عزیزمhih
با تبلت میای؟

(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ)somijan نوشته:  سحر یعنی کوچه به کوچه خیابون به خیابون کلا یعنی هر جا نگاه میکنی ماشین عروس میبینیhih
من اصلابا چیزای غمناک سازگاری ندارم الان هم عوضش کردمhih
ندا جون خوشبختم(1782)(1782)
اها1 (49)
افرین کار خوبی کردی
پاسخ }
سمی جان چند شب پیش جناب ادمین یه تاپیک زدن مربوط به دعوت از کاربرا برای همکاری باهاشون
من هم اعلام امادگی کردم ادمین هم قرار شد چند روز بعد جواب بدن
بعد از بین دوستانی که اعلام امادگی کردن سه نفر انتخاب شدن
من هم جزو سه نفر بودم و مدیر بخش کودکان شدم1 (49)
پاسخ }
ممنون که جواب دادی (1782)(1782)(1782)
یه سوال دیگه :
وقتی میخوای آدرس یه لینکی را بذاری اسمش را مینویسی به جای آدرس مثلا اگه لینگ آشپزی را بخوایم مینویسی آشپزی به جای دادن آدرس چطوری این کارا میکنی؟ من هر کاری کردم نشدDunnofDunnof
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ)somijan نوشته:  ممنون که جواب دادی (1782)(1782)(1782)
یه سوال دیگه :
وقتی میخوای آدرس یه لینکی را بذاری اسمش را مینویسی به جای آدرس مثلا اگه لینگ آشپزی را بخوایم مینویسی آشپزی به جای دادن آدرس چطوری این کارا میکنی؟ من هر کاری کردم نشدDunnofDunnof
خواهش عزیزم(1782)(1782)
ببین بعد اینکه لینک رو کپی کردی میای اینجا رو اون کلمه که میخای بهش لینک بدی مثلا کلمه اشپزی روی اون موس رو میکشی ابی بشه مثل وقتی میخای کپی پیس کنی
وقتی ابی شد بالا گزینه ها هست پیش اون گزینه که باهاش عکس میزاری
یه گزینه هست شکل کره زمین زیرش زنجیر
اون رو میزنی و لینک رو کپی میکنی توش
مثل این
ایده
پاسخ }
ایول مرسی گلم (1782)(1782)
من هر کار کردم نشد ولی حالا فهمیدم کجای کارم اشکال داشتhih
پاسخ }
خواهش عزیزم(1782)(1782)(1782)
من هیچ وقت نمیتونستم چیز یا درسی که بلدم رو به کسی یاد بدمlaflaf
خودم میفهمیدم ولی طرفم اینجوری بودfak