• 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن
فرزانه خانوم من داستان کوتاه میگم ، اما شما رمان نویسیhih
خدایا حافظ پسرم باش
  پاسخ
نه عزیزم من داشتم واسه شما درس پس می دادم اســـــــــــــــــتادhihhih

سعیده منهر چند هفته ای یک رمان میخونم فکر کنم بیش از 200تا رمان خوندم
شــــــــــــــــــــــــــکر خدایــــــــــــــــــــــــا
  پاسخ
سلام سلام WavesmileWavesmile
سامی جونم و سلنای خوشگلم HugHugHugHugHugکجا بودی دلم تنگ شده بود براتcryingcryingcryingcrying
سعیده خانم داستان سرا (1782)(1782)(1782)
فرزانه خانم رمان خونا (یعنی خواننده رمان )(1782)(1782)(1782)
  پاسخ
سلااااااااااااام فاطمه خانومWavesmile(1782)
آفریـــــــــن، چه خوبFlowerysmile
منکه تنبل تر ازین حرفام1 (49)
امروز صبحی همسرم میگفت سعیده توروخدا لباسا منو هم بشور angelic آخه من دیگه فرصت رسیدن به اون رو ندارم فقط حواسم به لباسای خودمو ، اینکه اتو داشته باشن و غیره هستم
لباسای همسر رو همون صبحی که داریم میریم اداره زود تند سریع واسش اتو میزنم

دیگه وقتی همسر اینو گفت بهش گفتم منکه خونه دار نیستم که توقع این کارا رو از من داری ، آره اگه از صبح تا شب تو خونه بودم و اونوقت اینکارا رو نمیکردم ، حق داشتیangelic
اونم گفت ای بی حیاHanghead
منمhih
خدایا حافظ پسرم باش
  پاسخ
سلام فاطمه جوووونWavesmileWavesmileWavesmile

از دست تو سعیده. تو چطور ظهر نهار درست میکنی واسه روز بعد . بعدش میری عروسی . ولی واسه طفلک شوهرت نمی تونی لباس اتو کنی ؟؟؟؟؟؟؟VahidrkSwear
گناه داره طفلک. به فکر خودتی فقطSwearSwearSwear
صبح که این جوری انشا ظهر بری شوهری تلافیشو سرت در بیارهFaintingsmileyWeirdsmiley1Weirdsmiley1
  پاسخ
(۷-۷-۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ صبح)shoshal نوشته است: به به بر حاج خانمhih
سلام علیکم خانم خانما. بفرما خونه خودتون
کوچولو خوبه؟ دیروز نبودی حاج مریم؟؟؟؟
سلام فرزانه جون من بودم دیروزhih
چهارشنبه که رفتم پنج شنبه و جمعه درگیر کارای خونه بودیم، شنبه مرخصی بودم، نوبت دکتر و کلاس بارداری و سفارش فرش و از اینجور کارا داشتم، دیروزم که خیلی شلوغ بودم، امروز در خدمتتونمhih

(۷-۷-۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ صبح)mohammad reza نوشته است: سلااااااااااااااااااااااااام رفقاWavesmileWavesmileWavesmile
کجایی تو سامیVahidrkhihچراااااااااااااااا نمیای تو تایپیکه مااااااااااااااااااااااااSwear1 (49)
سلام سعیده جون، دیروز که اومدم دیدم برای نرگس مشکل پیش اومده دیگه کلاً حواسم اونور بود بعدم شلوغ بودم نشد که زیاد بیام، داشتم وبلاگ رو هم آپ میکردم همه چیز به هم گره خورده بودHanghead
راستی توی امضات نوشتی دونه های انار یاد یه جک افتادمhih

نوشته بود
یجوری در مورد دونه های انار میگن: با نظم و ترتیب یکجا نشستن
انگار دونه های ذرت شلوارک پوشیدن تو کوچه وِلَنhih

(۷-۷-۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ صبح)بالاکس نوشته است: سلام سلام WavesmileWavesmile
سامی جونم و سلنای خوشگلم HugHugHugHugHugکجا بودی دلم تنگ شده بود براتcryingcryingcryingcrying
سعیده خانم داستان سرا (1782)(1782)(1782)
فرزانه خانم رمان خونا (یعنی خواننده رمان )(1782)(1782)(1782)
سلام فاطمه جون
مرسی از اینکه به یادم بودی(1782)
همین دور و برا برای خودمون میچرخیم
شما شوهر شیرازی ندارین تا بدونین من چی میگمhih چهل روز تا زایمانم مونده، دکتر که میگه سی روز، هنوز خونه کامل نشده نصف سیسمونی رو نخریدیم هر چی هم بهش میگه عجله کن میگه وقت داریمhih یعنی این شیرازیا کالیبراشون زیاده هاhih
  پاسخ
فرزانه جون ، خو مگه شماها اینکارا رو مثل لباس شستن و اتو زدن لباسای همسرتون خودتون انجام میدید

خانما خیلی نوشته هان برا من دیر ارسال میشه و اعصاب نذاشته Dash2
خدایا حافظ پسرم باش
  پاسخ
سامی پس عکسای هیکل منو ندیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(بصورت قبل از لاغری و بعد از لاغری)Hanghead
خدایا حافظ پسرم باش
  پاسخ
(۷-۷-۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ صبح)*..sami..* نوشته است: سلام فرزانه جون من بودم دیروزhih
چهارشنبه که رفتم پنج شنبه و جمعه درگیر کارای خونه بودیم، شنبه مرخصی بودم، نوبت دکتر و کلاس بارداری و سفارش فرش و از اینجور کارا داشتم، دیروزم که خیلی شلوغ بودم، امروز در خدمتتونمhih

ان شا... به سلامتی همه کارات انجام میشه عزیزم .امروزم سعی میکنیم نهایت استفاده رو ببریم از محضرتون حاج خانمhih
(۷-۷-۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ صبح)mohammad reza نوشته است: فرزانه جون ، خو مگه شماها اینکارا رو مثل لباس شستن و اتو زدن لباسای همسرتون خودتون انجام میدید
بابا زن داداش من،ببخشید خانوم برادرم1 (49)با اینکه خونه داره فقط لباسای برادرمو میشوره دیگه خوده برادرم اتو میزنه Hanghead خو چراا اون براش زشته نیست برا من زشته hih
آره. سعیده جون من همه رو میشورم و همه رو اتو میکنم . در طول هفته هم لباس های رو جمع میکنم آخر هفته همه رو اتو میکنم.
البته دیگه روزهای تعطیل همچین خسته میشم که باز میام سر کار یه کم استراحت میکنمhihhih
  پاسخ
فرزانه مگه خوده من یکی دو تا لباس دارم چه برسه به همسر
هنوز به آخره هفته نرسیده یه بــــــــــــــــــــــــاری لباس جمع میشه که دیگه سبد لباس چرک ها در حاله منفجر شدنهHanghead
من نمیتونمSwearخودش به فکره نظافت لباسای خودش باشهangelicدیگه فرزانه با من بحث نکنDash21 (49)همین که گفتمhih
خدایا حافظ پسرم باش
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  *......اتاق جمع صمیمی خانوم گلا......* Galaxy 2,166 146,441 ۲۹-۶-۱۴۰۰, ۰۳:۱۸ صبح
آخرین ارسال: Zahra 1395
  اتاق گفتگو خانم گل هایی که میخوان مامان بشن 3 بالاکس 12,479 649,890 ۱۵-۶-۱۳۹۷, ۱۱:۱۷ عصر
آخرین ارسال: ZAHRABANO
Ksmiletris  اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن باردار ( مامان ) بشن  pari 6,957 300,378 ۲۲-۴-۱۳۹۷, ۱۲:۰۹ صبح
آخرین ارسال: ZAHRABANO
  اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که تصمیم دارن مامان بشن mamane kiana 8,375 413,633 ۲۰-۴-۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ عصر
آخرین ارسال: مامان شروین جون
  اتاق گفتگوی (( فقط )) مامانهای باردار Galaxy 331 46,213 ۴-۲-۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: goliif
  اتاق گفتگوی مامانایی که می خوان باردار(مامان) بشن7 ghazi9420 4,924 277,673 ۲۱-۱-۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: naghmeh24
  *... اتاق جمع صمیمی خانوم گلا...* :) mohammad reza 5,554 238,203 ۱۵-۱۱-۱۳۹۴, ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy
  اتاق گفتگوی خانم گلایی که میخوان مامان شن*2 mali6410 8,715 392,378 ۲۹-۷-۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: mohammad reza