امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی خانوم گل هایی که می خوان مامان بشن
سلام به همهVeiledsmile2Veiledsmile2Veiledsmile2
صبح همگي بخير
پاسخ }
به به
سلااااااااااااااااااااااام تینا خانم خوشمل(1782)Flowerysmileبهمراه فندقYum2(1782)
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
سامی جونم همسری منم بسیییییییییور حوصله دار هستن البته تو کارایی که بهش محول میکنم بنا براین تا یه حدودی در کت می کنم Hanghead
سعیده جون خو منم همه کارای خونه رو انجام میدم سر کارم میام و لباسای همسریم هم میشورم هم اتو میزنم تازه ساعت کاری منم که دیدی Hanghead
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ق.ظ)mohammad reza نوشته:  فرزانه مگه خوده من یکی دو تا لباس دارم چه برسه به همسر
هنوز به آخره هفته نرسیده یه بــــــــــــــــــــــــاری لباس جمع میشه که دیگه سبد لباس چرک ها در حاله منفجر شدنهHanghead
من نمیتونمSwearخودش به فکره نظافت لباسای خودش باشهangelicدیگه فرزانه با من بحث نکنDash21 (49)همین که گفتمhih

واااااااااااا سعیده جوون مگه لباساتو چقده میشه
فکر نکنم طفلک شوهرت به اندازه این شوهر من لباس کثیف کنه
آقا صبح به صبح (حداکثر هر دو روز) باید لباسشو عوض منه بعدشم لباس مهمونی و بیرون رفتنشونم که فرق میکنه من خودمم که هر هفته حداقل سه دست مانتو شلوار دارم بعدش همه رو آخر هفته میشورم اتو میکنم .
خیلی تنبلی هااااااااااااااااااSwearSwearSwearSwearSwear
من اگر یه روز لباساشو چک نکنم و نگاه نکنم سریع میگه تو به فکر من نیستی Dash2Dash2

سلام تینا مامانی و کوکچولوشWavesmileWavesmileWavesmile
شــــــــــــــــــــــــــکر خدایــــــــــــــــــــــــا
پاسخ }
خوب تو و فاطمه شوهر ذلیلید1 (49)به من چه!!!!!!!!!!!!!! بنظرم نیاز دارید پیش یه مشاور بریدHanghead

باشه فرزانه این هفته و هفته آینده روال شمارو پیش میگیرم تا ببینم خدا چی میخواد و چی پیش میاد1 (49)چـــــــــــــــــــشـــــــــــــــــــــــــــــــم خواهــــــــــــــــــــــــــــــــــرا1 (49)
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
آفـــــــــــــــــــرین سعیده . حالا شدی دختر خوب Consoling
طفلک شوهرت بفهمه چقدر به جون من و فاطمه دعا میکنه که تو رو دختر خوبی کردیمhihhihhih
پاسخ }
سعیده جون ClapClapآفرین تو هم شوهر ذلیل شو خیلی کیف میده hih
پاسخ }
شما انگاری بیشتر از همسرم کیف میکنیدهاااااااااااااااااا1 (49)
قبلاً روالم بهمین شکل بود اما با وقفه نه ماهه ای که توش افتاد ولش کردم، حالا از دو با سر1 (49)(دوباره) شروع میکنمHangheadخدا خودش بهم قوت بدهlaf(انگار میخوام شاخ فیل بشکونم1 (49))
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
ای فاطمه جووون سعیده الان اینجا میگه ولی باز میره کار خودشو میکنهVahidrk
میره تو خونه دیکتاتور بازی در میاره1 (113)
پاسخ }
وای من اونقد دلم میخواست دیکتاتور باشم ولی حیف که نشد gagHanghead
سعیده اگه میخوای دیکتاتور بمونی پس تو ما رو راهنمایی کن hih
مزه دیکتاتوری رو هم بچشیم angelicangelic
خصوصی آموزشم بده اگه فرزانه بفهمه دعوامون میکنه ها gaghih
پاسخ }