امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی (( فقط )) مامانهای باردار
تکون های دختر گل من انقد زیاده که از روی لباس هم معلوم میشه!! وقتی تکون میخوره شکمم هم تکون می خوره!!!
اینکه اصلا دست به سیاه و سفید نزنی و استراحت مطلق باشی ، مربوط به کسانی میشه که بارداری پر خطر دارن یا به روش های آزمایشگاهی حامله شدن، برای اونایی که بارداری شون طبیعیه و خطر سقط ندارن، انجام کارهای ساده خون خوبه، یه بار تو تلویزیون شنیدم که خانوم دکتر گفت استراحت مطلق نداریم در بارداری،نه تنها به نفع مادر نیست بلکه به ضررش هست.
من همه کارهای خونه رو خودم انجام میدم بعضی وقتا برای خرید هم میرم.همسرم توکارهایی که نیاز به خم شدن باشه مثل نپتون کشیدن یا دستمال کشیدن سرامیکا و تمیز کردن سرویس بهداشتی کمکم میکنه. رابطه هم داریم ولی نه به شدت قبل.کلا بدن هرکسی فرق میکنه. دوست گلم که خونریزی داشتی، برو دکتر شیاف و آمپول میده استفاده کن و ده روزی استراحت کامل داشته باش. ایشالا چیزی نیس.
[عکس: 080cdf8450.png]
پاسخ }
شرایط هرکسی فرق میکنه. ایشالا شما هم این دوران رو به خوبی پشت سر میذارید و نی نی نازتون رو با سلامتی و شادی و خوشی بغل می کنید. راستی ماه چندم حاملگی هستید؟نی نی تون دختره یا پسر؟
پاسخ }
(۰۵-۰۵-۱۳۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ)mary n نوشته:  من که تو این دوران اصلا دست به جارو برقی و کارهای سنگین نزدم و تا اخر هم نمیزنم.
فقط درحد اشپزی و ظرف شستن

سلام مریم جون
چرا نباید جاروبرقی کشید؟؟؟1010مگه چه مشکلی ایجاد میکنه؟؟

راستی رفقا من تو هفته 15 بارداری هستم دکتر گف جفت خیلی پایینه باید استراحت کنی تا خدایی نکرده به خونریزی نیوفتی

یه آن ارومم - یه آن هم نگران میشم که نکنه دوباره اون اتفاق کذایی بیوفته و باز این بچه هم زبونم لال برام نمونهHangheadConsoling

خلاصه کسی تجربه ای داره در این زمینه؟؟
به دکتر گفتم من کارمندم صبح تا ظهر نشستم بعدازظهرام که خوابم میشه الان استراحت رو برام تعریف کنین اخه استراحت ازین بیشتر13زد زیره خنده و گفت نشستن که استراحت نیس
حالا هفته دیگه دوباره میرم پیشش بهش میگم که اگه اوضاعم وخیمه حاضرم کارمو بذارم کنار(هر چند بهش نیاز داریمHanghead)
اگه گف نرو دیگه نمیرم سرکار

تو نت سرچ زدم نوشته زیره هفته بیست اگه جفت سرراهی باشه امکان اینکه بره سرجاش قرار بگیره زیاد-خدا کنه منم بره سرجاشangelic0angelic0angelic0
دعام کنین حداقل مشکلی پیش نیاد و بتونم تا 4 ماهه دیگه به سرکار رفتن ادامه بدم و جفتم مثل ادم بره سرجاش7اما دکتر از احتمال سر جاش رفتن حرفی نزد-فقط یه سونو برام نوشت که برم بیرون انجام بدم تا جزییات واضحتر مشخص شه20
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
سعیده جون کارایی که به کمرم فشار میاره رو انجام نمیدم.مثل جارو کردن،طی کشیدن،توالت شستن و ...
یعنی شوهرم اجازه نمیده
فقط کارایی مثل اشپزی و ظرف شستن. اونم هر یک ربع میشینم و استراحت میکنم
[عکس: eNortjKzUjIyMjYwN1GyBlwwFWsCzw,,98.png]
پاسخ }
سلاااااااااااااااااااااااااااام روزتون بخیر . خوبید؟ خوشید ؟ سلامتید؟ نی نی هاتون در چه حالن؟
پاسخ }
سلام دوستان11
مامانا خوبین 88
چه خبرا امروز من باید برم جواب آزمایش چک آب اولیه رو بگیرم و ببرم به دکتر نشون بدم با این حالو روزم واییی از دست این ویار
[عکس: 2e4fb8d969.png]
پاسخ }
راستی کسی هست که تو غربارگری اول جنسیت بچشو بهش گفته باشن ؟ اصلا معلوم میشه ؟
پاسخ }
به محمدرضا

سلام دوست عزیز خوبی؟ ایشالا بارداری راحتی داشته باشی و نی نی نازت رو سالم و سرحال بغل بگیری. تا حالا همچین موردی نشنیدم.ولی هرچی دکتر گفته بهش عمل کن. چن وقتی مرخشی بگیر و خوب استراحت کن.راستی با چه اسمی صداتون کنیم؟
پاسخ }
سلام سرمدان. بستگی به تخصص و مهارت دکتر سونوگرافی داره. ولی با قطعیت نمیگن.میگن احتمالا پسره یا دختر. البته به نظر من تو 12 هفته خیلی کوچولوئه نمیشه تشخیص داد و بهش اعتماد کرد.
پاسخ }
سلام با من بودید؟ انیسا جون
پاسخ }