امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی (( فقط )) مامانهای باردار
سلام ساری گلی خوبی نی نی خوبه؟ همه چی روبراهه؟ راستی منم همین مشکلو دارم. خونه ام خیلی نامرتبه. اصلا انرژی رسیدگی به نظافت خونه رو ندارم. همش استرس دارم که ای خدا اگه یه مهمون ناخونده بیاد یا زایمان کنم، کی می خواد خونه رو مرتب کنه؟
[عکس: 080cdf8450.png]
پاسخ }
وای نگو از وقتی باردار شدم همش مهمونه شهرستانی میاد، اینم شانسه منه ، البته نمیزارن دست به سیاه و سفید بزنم ولی هرچی باشه هم باحجابم چون نامحرم هست که خیلی خیلی اذیتم و همش سرپایم که جای وسایل یا مواد غذایی را نشونشون بدم ، البته وقتی میدونستم دارن میان دست به خونه زندگی نزدم ، خودشون میان ظاهر خونه را تمیز میکنن ، همه که مثل خوده آدم خونه تمیز نمینه ،خداییش وقتی میدونن باردار هستی نباید بیان دیگه7
[عکس: 20150209155321_image-26ab2f69b2503ded423...37c9-V.jpg]
پاسخ }
یک کارگر گفتم بیاد خونه تمیز کنه ، چون خونمون ویلایی و انباریه بهم ریخته ای هم داریم گفت سه روز طول میکشه که خونه تکونی بکنه و هر روز چهل تومن ، منم گفتم پس بهترهه ماه نهم بیاد که بعد زایمانم همه میان دیدنم خونه ها برق بزنه از تمیزی83
پاسخ }
آره خب باید ملاحظه کنن هر چقد هم تو کار خونه کمکت کنن بازم آدم خسته میشه.
من الان ماه هشت هستم ایشالا بیست شهوریور زایمان می کنم. تا اون موقع باید یه خونه تکونی اساسی داشته باشم. چون اینجا رسمه زائو که از بیمارستان اومد فامیل و همسایه و دوست و آشنا میان دیدنش، تا ده روز هم برای شام و نهار مهمون خواهم داشت(چون فامیلامون تو شهر دیگه زندگی میکنن اگه بیان دیدن من برای شام نگهشون میداریم).از اون گذشته باید هویج و سبزی قورمه و لوبیا و گوشت و ....کلی مواد غذایی بگیرم پاک کنم بذارم تو فریزر تا اون ده روزی که مامانم خونه ماست ، اذیت نشه. کللللللللللللی کار دارم خدا توان انجام این کارها رو بهم بده..
پاسخ }
بسلامتی انشالله زایمان خوبی داشته باشه و نینی نازت را بغل بگیری، سبزی آماده و خورد شده هست میتونی از اونها بخری، پس خیلی کار داری از الان باید دست به کار بشی، چون ممکنه مثل خواهر من زودتر از روزی که گفتن زایمان کنی ، خوش به حالت من تا کی منتظر آذر باشم که زایمان کنم20
پاسخ }
سلام دوستان 11
منم استرس تمیزی خونه رو دارم ولی وقتی مرتب میکنم چند ساعت بعد دوباره بهم میریزه از دست این بچه ها7
نمیدونم چیکار کنم فقط حسن کار اینه که من طبقه بالای خونه مامانم میشینم27
تو رفتی و بی تو تمام خاطره هامان ز مرگ می نالند !
و اشکهای زلالم ‘ هنوز می بارند ...
تو رفتی و بی تو سحر شد و تکرار ‘ اذان شد و نماز...
نمی دانی با رفتنت چه حفره ژرفی در وجودم ایجاد شده ...
کاش بودی بابا...
پاسخ }
سلام جمیله جان . خوش به حالتون. هروقت کمک نیاز داشتید مادرتون کمکتون میکنه. امروز یه کم رفتم آشپزخونه رو مرتب کردم ولی چه فایده؟؟؟؟؟؟؟!!!!! دوروز بیشتر دووم نمیاره!!! از دست این گرد و غبار!!
پاسخ }
سلام آنیسا جون 1
نه عزیزم مامانم پاشون درد میکنه نمیتونن از پله ها بیان بالا ولی امیدم به اینه که اگه یکهو رفتم بیمارستان خواهرم یکم جمع و جور کنه20
کاش بودی بابا...
پاسخ }
داشتن خواهر اونم از نوع دلسوز و مهربونش، نعمت بزرگیه. منم وقت زایمان کلید خونمون رو میدم به خواهرم تا بیاد یه کم مرتب بکنه ولی الان خونمون نیاز به خونه تکونی د اره ولی روم نمیشه ازشون کمک بگیرم. همه کاراهای خونه رو تا اون موقع باید تنهایی و آروم آروم انجام بدم.
پاسخ }
آره واقعا27
ولی باز شما بچه دیگه ای نداری که تا موقع برات بهم بریزه84
من دیشب مهمون داشتم خونه رو مرتب کردم اگه الان ببینی میگی یک هفته هیچ کس این خونه رو مرتب نکرده8484
کاش بودی بابا...
پاسخ }