امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی (( فقط )) مامانهای باردار
من تو هفته 13 هستم از دست این حالت تهوع راحت نمی شم چیکار کنم ؟ کسی تجربه ای داره؟
[عکس: 2e4fb8d969.png]
پاسخ }
سلام سرمد حالت تهوع من تا هفته 16-17 ادامه داشت. باید تحمل کنی. بیسکوییت ساده همیشه همراهت باشه و هروقت احساس حالت تهوع کردی یه مقدار زنجبیل رو بو کن. اینم موثره. بعد من از آبنبات استفاده مب کردم.
[عکس: 080cdf8450.png]
پاسخ }
سلام دوستان خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟
من اومدم با یه سئوال تازه...
از دیشب شکمم خیلی سفت میشه. هر دو طرفش... به سختی هندونه... ولی زمانبندیش منظم نیس و وقتی تغییر حالت میدم خوب میشم .مثلا راه میرم.
واسه شمام همچین حالت هایی پیش اومده؟ نکنه علامت زایمان زودرس باشه؟ من می خوام نی نی نازم تا آخرین لحظه ممکن(39-40) هفتگی تو دلم باشه و حسابی رشد کنه
پاسخ }
(۲۱-۰۵-۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ)آنیسای من نوشته:  سلام دوستان خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟
من اومدم با یه سئوال تازه...
از دیشب شکمم خیلی سفت میشه. هر دو طرفش... به سختی هندونه... ولی زمانبندیش منظم نیس و وقتی تغییر حالت میدم خوب میشم .مثلا راه میرم.
واسه شمام همچین حالت هایی پیش اومده؟ نکنه علامت زایمان زودرس باشه؟ من می خوام نی نی نازم تا آخرین لحظه ممکن(39-40) هفتگی تو دلم باشه و حسابی رشد کنه

سلام عزیزم.انقباضات رحم هست اگه نامنظمه اشکالی نداره
دل منم روزی چند بار سفت میشد.دیروز کلاس بارداری که بودم پرسیدم گفت اگه کل دلت میگیره و سفت میشه و روزی 10 تا بیشتر نیست اشکالی نداره
ولی برای من کل دلم نیست فقط جلوی نافمه که گفت اون پشت بچه ست که سفته تو فکر میکنی انقباضه
البته گفت کسایی که زیر 8 ماه کل دلشون سفت میشه باید بررن دکتر تا براشون قرص بنویسه تا عضلاتشون شل بشه وگرنه وقتی به این زودی سفت شه و منقبض شه باعث میشه طول واژن کوتاه شه و دچار زایمان بشین
[عکس: eNortjKzUjIyMjYwN1GyBlwwFWsCzw,,98.png]
پاسخ }
سلام مریم جان ممنون از جوابت . امروز اون انقباضات خیلی کم شده از صب تا حالا دو بار اونجوری شده. دیشب کلللللی تو اینترنت گشتم و یکی از دلایلش کمبود آب بدن بود. شاید انقباضات من به کم آبی مربوط میشد که شکر خدا رفع شد.
پاسخ }
خواهش میکنم عزیزم8383
[عکس: eNortjKzUjIyMjYwN1GyBlwwFWsCzw,,98.png]
پاسخ }
خانوم گلها سلام .
من الان هفته ی سی و چهار هستم میخواستم کلاس بارداری شرکت کنم . برای ثبت نام کلاس باید به کجا مراجعه کنم اگه کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه ممنون می شم.
[عکس: GJWJp3.png]
پاسخ }
سلام عاطفه جان خوبی؟ نی نی خویه؟ ایشالا به سلامتی و خوشی. الان که اثاث کشی کردی واسه موقع زایمان دیگه خونه ات مرتبه واسترس خونه تکونی نداری خوش به حالت که شوهرت اینقد به فکرته.
پاسخ }
سلام بهار خانوم کلاسای بارداری تو بعضی بیمارستانا تشکیل میشه و معمولا از هفته های پایین ثبت نام میکنن. نمیدونم حالا که ماه اخرید شمارو هم ثبت نام میکنن یانه؟به نظر من اول از خانه بهداشت (اگه دارین) بپرسین اونا بهتر راهنمایی میکنن. و یکی دیگه هم از بیمارستان های عمومی سئوال کنید.
پاسخ }
سلللللللللام خانوماااااااااااااااااااااا 1روز خوبی رو براتون ارزو می کنم 50
عاطفه جان ایشالا کارهاتو به زودی انجام بدی و با خیال راااااحت منتظر نی نی جان باشیییییی. ولی زیاد خودتو خسته نکن6. مثله من باش اگه الان یه نفر مهمون ناخونده (زبونم لال) بیاد خونم، از در وارد نشده فرار می کنه.
اتاق و آشپزخونه خیلی به هم ریخته است ولی حسش نیس پاشم مرتب کنم24.
شوهری هم که دستش درد نکنه غیر از کثیف کاری و ریخت و پاش کار دیگه ای بلد نیس. از شوهر شانس نیاوردم
2
پاسخ }