امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی (( فقط )) مامانهای باردار
سلام شیوا جون خوبی دخملیت خوبه زیارت قبول عزیزم خوش به سعادتت منم خیلی دلم میخواست که تا نی نی نیومده مشهد بریم ولی حیف قسمت نشد 2020مبارک باشه خریدای گل دخترت 2727تونستی عکساشم بزار واسمون 2020
پاسخ }
(۲۶-۰۳-۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ ق.ظ)بالاکس نوشته:  سلام شیوا جون خوبی دخملیت خوبه زیارت قبول عزیزم خوش به سعادتت منم خیلی دلم میخواست که تا نی نی نیومده مشهد بریم ولی حیف قسمت نشد 2020مبارک باشه خریدای گل دخترت 2727تونستی عکساشم بزار واسمون 2020
سلام فاطمه جون قربونت گلی تو خوبی؟ خدا قبول کنه ایشالا قسمت همه آرزومندا بشه ...
از اونجایی که خرید سیسمونی با عزیز جون دخترمه همشو پیش خودش نگه میداره تا من خونمو عوض کنم . دیگه عاصی شدم تو این خونه با صابخونه بی ملاحظش 7
وای اصلا نمیدونی تو این دو ماه چی دارم میکشم 60
[عکس: banner1.gif]
پاسخ }
آخی عزیزم 2020چرا مگه چیکار میکنه 77
ایشالا خدا زودتر خودتون صاحب خونه کنه 2727
مستاجری خیلی بده ماهم دو سال مستاجر بودیم با این که صاحب خونه امون خوب بود ولی خیلی سخت بود ما هم یه ساله اومدیم خونه خودمون 16
پاسخ }
سلام دوستان
من همچنان قلمبه تشریف دارم
دعا کنید دخترم به موقع بیاد و به مشکل نخورم
شیوا جان زیارت قبول ان شا الله به زودی یه خونه خوب پیدا میکنید
[عکس: eNortjKzUjIyNDMzNVWyBlwwFY8C1g,,59.png]
پاسخ }
سلام سمانه جونه قلمبه گل دختریت خوبه ؟
چه اسمی واسش انتخاب کردی ؟ طبیعی میخوای زایمان کنی ؟مگه برات کی تاریخ زدن 13
ایشالا به موقع و بسلامت نی نی اتو بدنیا بیاری عزیزم برای ما هم دعا کن نی نی امون به موقع بدنیا بیاد 2727
پاسخ }
سلام عزیزم
وقت زایمان 5 شنبست بر اساس آخرین پری
بر اساس سونو سه ماهه اول میشه جمعه
اسمشم زهرا سادات هست ان شا الله
ان شا الله همه نی نی ها به سلامتی و به موقع بیان بقل ماماناشون 27
پاسخ }
زایمانم رو هم میخوام طبیعی باشه ان شا الله
پاسخ }
سلام مامانا خوبین...
من یکشنبه رفتم برای اخرین چکاب خداروشکر همه چیز خوب بود بلاخره دکترم به زور چماق سونو کرد و وضعیت کیسه اب و موقعیت دخملی رو بررسی کرد الحمدا.... همه خوب بود.دیگه اومدم خونه مامان دسترسی به نت ندارم.قرارشد اگه تا دوشنبه اینده دردم نگرفت دوباره برای چکاب برم و وضعیت ضربان قلب و کیسه اب دوباره بررسی بشه.خیلی استرس دارم برام دعا کنید که زایمانم راحت باشه و دخملی سالم باشه....
دلم براتون تنگ میشه...شکلک ندارم گریه شدید
فداااتون ستاره بچینید بوس بوس بای
[عکس: 20160410141931_okok1.jpg]
طراحی و تولید انواع سرویس خواب کودک
https://telegram.me/NiniLala
پاسخ }
سلام به همه مامانا1
سمانه جون و مهری جون انشاالله به سلامتی زایمان کنید التماس دعا از هردو تون83
خدارو شکر فاطمه جون انشاالله همیشه خوب باشی27
ماهم خوبیم پسرمم خوبه خدارو شکر فقط یه شوک قند بالا بهم داد که اونم بعد از تکرار آزمایش چیزی نبود خدارو شکر . من دو کیلو اضافه کردم البته دکترم گفته چون اضافه وزن دارم نباید بیشتر از 5 کیلو اضافه کنم .خدارو شکر همه چی خوبه27
تو رفتی و بی تو تمام خاطره هامان ز مرگ می نالند !
و اشکهای زلالم ‘ هنوز می بارند ...
تو رفتی و بی تو سحر شد و تکرار ‘ اذان شد و نماز...
نمی دانی با رفتنت چه حفره ژرفی در وجودم ایجاد شده ...
کاش بودی بابا...
پاسخ }
سلام به همه مامانای گردو قلمبه
سمانه جون و مهری جون ایشالا بسلامتی زایمان کنید ومامنتظریم عکس گل دختراتونو بزارین واسمون 2222
جمیله جون خدا رو شکر که همه چی خیلی خوب بوده ایشالا تا آخر اخرش همه چی خوب باشه و بسلامتم زایمان کنی عزیزم 2727
پاسخ }