تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی مامانایی که میخوان طبیعی زایمان کنن
تقریبا تمام بیمارستان ها باید انجام بدن ...البته اول باید بگین کدوم شهرین؟
و هزینش بیمارستان خصوصی و دولتی فرق میکنه خانومی
پاسخ }
من هفته پيش با اپيدورال طبيعي زايمان كردم البته من ايران زايمان نكردم. من حدودا چهار ساعت مونده به زايمان اپيدورال بهم وصل شد و تا آخر زايمان ادامه داشت، يه سرم ضد درد هم بهم وصل بود.دو سه ساعت اول هيچي حس نمي كردم ولي زماني كه دهانه رحم بيشتر از ٨ سانت باز شد ديگه اپيدورال بي حس نمي كرد و دكترم هم نمي ذاشت بيشتر بشه دوزش چون مي گفت اگه بيشتر بشه ديگه زايمانت مي شه سزارين. تقريبا يه ساعت آخر كاملا فشار و درد رو روي لگنم حس مي كردم تا زمانيكه بچه به دنيا اومد
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
منم کرجم.اینجا زایمان بی درد در بیمارستان دولتی رایگانه.
صدایم کن صدای تو خوب است.......
پاسخ }
سلام به خانم گلها .
کسی زایمان طبیعی با گاز آنتونکس رو تجربه کرده اگه میشه از تجربیاتتون بگید ممنون میشم .
[عکس: GJWJp3.png]
پاسخ }
سلام دوستای گلم /منم میخوام زایمان طبیعی کنم و خداروشکر دکترم گفته مشکلی نداری /به امید خدا 30 روز دیگه دختر گلم دنیا میاد تو زندگیمون /برای من و دخترم دعا کنیدyess
12 روز دیگه دخترم بدنیا میاد دوستای گلم برام دعا کنید27
پاسخ }
Xeyes 
سلام من سیما عراقی هستم و نه ماهه حامله ام این روزا حالم اصلا خوب نیست و یه حسی بهم میگه خودکشی کنم. بچه تو شکمم هی دستوپا میزنه و اذیتم میکنه.شوهرم میگه تو آب زایمان کنم نظر شما چیه؟ 

10
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۹-۰۹-۱۳۹۶, ۰۳:۲۰ ب.ظ)من باردارم نوشته:  سلام من سیما عراقی هستم و نه ماهه حامله ام این روزا حالم اصلا خوب نیست و یه حسی بهم میگه خودکشی کنم. بچه تو شکمم هی دستوپا میزنه و اذیتم میکنه.شوهرم میگه تو آب زایمان کنم نظر شما چیه؟ 

دکتر گفته 5روز دیگه برم بیمارستان زایمان

خیلی خوشحالم چون 2قلوقراره زایمان کنم

برای منو دخترو پسرم دعا کنید

آآآی حالم بده 83 10
پاسخ }
84بابا زایمان ترس نداره که 84 شما فقط آرامش داشته باشید 27 7
10
پاسخ }