امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی مامانایی که می خوان باردار(مامان) بشن7
مرسی ابجی جون خوبم(1782)(1782)(1782)امضامو ببین حالم اینه الانhihhihhih

هدیه تفلدمو نه نمیدونم همسری میگه النگوهایی که چند وقت پیش خریدم کادوته دیگهlaflaflaflaflaflaf

بالاکس جون من موهامو از بعد عروسی همش کوتاه میکردم الان هوس کردم بلندش کنم مثل اون موقع ها که تازه ازدواج کرده بودم موهام تا کمرم بودDreamyeyesf
الانم خودتو ناراحت نکن زودی بلند میشهConsoling

ابجی جون واقعا ظلمه بابا کاره خاصی نمیکنن که چه خبره؟اینا چون صنف ندارن که و ریس صنف که بهشون رسیدگی کنه پررو شدن
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
پاسخ }
  • اوا چه خبره 17000 اونم فقط واسه ابروfakfakfakfak من 7000 میدم برای اصلاح و ابرو کارش هم خداییش خوبه هر چند راهش بهم دوره ولی به خاطر تمییزی کارش سختی راه را به جون میخرمDunnofDunnofDunnof
پاسخ }
التماس دعا معصومه جون
من میخوام موهامو تیره یه کمی روشن قهوه ای کنم این دقیقا چه رنگی میشه lafhihDunnof
پاسخ }
خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی قشنگه ابجی سحر(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)

ان شاا... سال پر خیر و برکتی را در پیش رو داشته باشی همیشه به یادتم عزیزم

فاطمه جون یه روز هم شما میتونی غصه نخور1 (49)1 (49)1 (49)1 (49)1 (49)
پاسخ }
برای عید این قیمت کردند گفت بهر عید دوباره میشه 13 تومنfakfakfakfakhihhihhih

اما چون کارش را قبول دارم چند سالی هست فقط پیش خودش میرم
پاسخ }
مرسی ابجی جونم(1782)(1782)(1782)(1782)

من که همیشه خواهری صورتمو ابرومو اصلاح میکنهhihhihhih

با اجازه همگی من برم نمیدونم چرا یهو حالم بد شد سرم گیج میره خوب شدم میام فعلاVeiledsmile2Veiledsmile2Veiledsmile2
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
پاسخ }
ولی 13000تومن هم خیلی زیاده آوا من اینجا 8000تومن یا 6000تومن میدم نگفتید چهع رنگی میشه ؟Swear
پاسخ }
سمیه جون از عروسی تعریف نکردی؟
عروستون قشنگ شده بود
خودت لباس چی پوشیدی؟
اوای کنجکاوgaggaggaggaghih

ابجی سحر ما شاا.. موهات تا کمرت بوده به به چه تکه ای بودی با این موهای قشنگت(1782)(1782)
من که موهام اصلا توان نداره این قدر بلند بشهDreamyeyesfDreamyeyesfDreamyeyesfDreamyeyesf
اقای همسری هم خیلی موی بلند دوست داره اما من سالی دو بار کوتاهش میکنمHangheadHangheadHanghead
پاسخ }
  • اوا نگفتی کدوم شهری؟HangheadHangheadHanghead
    • چرا سحر صنف دارن ولی اصفهان به نسبت مناطق پول میگیرن مثلا همیشه بالا شهر گرون تره یکی میگفت برای عروسی دخترش هزینه ارایشگاهش 2000000 داده در حالی که همه کارشون یکیه مواد مصرفی هم یکی ولی نمیدونم چرا اینقدر بی در و پیکر شده این ارایشگاها دیشب شوهری رفت موهاشو کوتاه کرد 10000 گفته اونم 7000 بهش داده گفته چه خبره مگه چیکار کردیDunnofDunnofDunnof

پاسخ }
ابجی سحر خیلی مراقب خودت باش

دوستت دارم ابجی خودم(1782)(1782)(1782)(1782)
پاسخ }