امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی مامانایی که می خوان باردار(مامان) بشن7
سحررر شوهری هفت پاشد منم بیدار شدم بعدش که رفت خوابم برد ده و نبم بیدار شدمhihممنونم عسل جون(1782)
[عکس: 20141119103800_images-6.jpeg]
پاسخ }
Flowerysmileآفرین سحر خیلی خوشحالم کردی که روحیت حفظ میکنی عوضش با خیال راحت از رو آتیش بلند میپری
سلام مارال نامحسوس Vahidrk
عسل برا چی الان نمیری واسه اقدام gag
پاسخ }
(۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ق.ظ)saharr نوشته:  سلام مارال جونی خوبی عزیز؟(1782)(1782)(1782)صبح ساعت چند بیدار شدی؟hih

مرسی بالاکس جونی نه حالم خوبه امروز میرم خرید بعد هم 4شنبه صوری و بعدم تفلدم بعد هم عیدhihhihhih
ماشاله...چه فعال...خوشبحالتون...ما هنوز که هنوزه برنامه عیدومون نامعلومه...خدا به خیر کنه...DreamyeyesfDreamyeyesfDreamyeyesf
راستی سحرجون...تولدت چندمه؟؟؟؟؟؟؟؟
[عکس: sLSfp4.png]
پاسخ }
مارالی من امروز همسری رفت ولی گوشیشو فراموش کرد ببره ساعت 7 زنگ خورد منم بیدار شدم بعدم خود همسری زنگید که گوشیش رو جا گذاشته و دایبرد کنم گوشیشو رو خط شعبهhihبعدش خوابیدم اما یه مزاحم زنگ در رو زدو در رفت ساعت 10:30 منم بیدار شدم دیگهhih
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
پاسخ }
تازش الانم باز خوابم میادشfaklafشوهری که اصلآ وقت نداره بخوابه من جاش میخوابم hihتو کی پا شدی ؟امروز چند جا دعوتم روزه ولی من حال ندارم برم از کمر تا پام درد دارن خواهر شوهری هامم میگن بیا چه کنمDash2
پاسخ }
(۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ)saharr نوشته:  ممنون عسل جون (1782)نه غصه نمیخورم بهترم و فقط بعد یا فردا میرم دکتر1 (49)
آفرین...قوی باش...و توکلت فقط و فقط به خدا باشه...
(۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ)بالاکس نوشته:  عسل برا چی الان نمیری واسه اقدام gag
چون یه سری تعمیرات دندونی دارم...تموم بشه بعد انشاله...cryingcryingcrying
[عکس: sLSfp4.png]
پاسخ }
سحررررر ما باهم میخوابیم باهم بیدار میشیم وای سحر هووو به این باحالی دیدی تا حالاlaf
پاسخ }
عسل مگه زنبورام دندون دارن hihQuestionedfQuestionedf
پاسخ }
فاطمه یه لحظه هوس کردم کهVahidrkVahidrkVahidrkببخشید از رو محبت بود:(1782)hih:
پاسخ }
بالاکس جون اتفاقا وقتی به همسری گفتم جواب چیه گفت میتونی از رو اتیش بپریlaflaflaflaf

اره اخه چه ناراحت چه شاد همونی میشه که باید بشه hihدلم میگیره گاهی اما سعی میکنم زودی باز حالمو عوض کنم
دیروز داشتم به خودم میگفتم این بارداری رو برای خودم خیلی بزرگ کردم خب اگر الان باردار بودم بعدش چی میشه؟و....................................
خلاصه که الان بهترمhih

مارالی اگه حوصله نداری نرو عزیزم1 (49)منم حوصله مجالس روضه و گریه رو ندارم چرا همش باید مسلمونا گریه کنن؟
من خودم سفره گرفتم ولی برای تولد حضرت مهدی بود مولودی بود همه خوشحال خیلی هم خوب بودhih
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
پاسخ }