امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی مامانایی که می خوان باردار(مامان) بشن7
  • سحر نشد خیلی تلاش کردم ولی نمیشه!!!!
Dash2Dash2Dash2
پاسخ }
تازه می خوام قطاب هم بدرستم یکی نیست اینجا منو VahidrkVahidrkVahidrkVahidrkVahidrkVahidrk
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
پاسخ }
معصومه جون به به Yum2ولی
[عکس: 20141119103800_images-6.jpeg]
پاسخ }
وای من نه کفش خریدم یه روسری هم خریدم دوسش ندارم میخوا م یکی دیگه بخرم موهامم میخوام رنگ کنم خیلی تو خونه هم کار دارمهمین جور یکلافه ام Dash2
اینجا همه کفشا یا زرق برقی یا طلایی خیلی زشتن اونجام همینطوری مده قم هم که رفتم همینجوری بود موندم چی بخرم Hanghead
پاسخ }
معصومه جون مگه واجبه دختره خوب؟ بچت خدای ناکرده یه چیزیش بشه بعد نمیتونی خودتو ببخشی ها نرو عزیزم بقیه سفرا رو کنسل کن1 (49)

3 کیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو؟fakfakfakfakچه خبره؟laflaf

سمی جون نمیدونم والله عزیزمConsolingConsoling
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
پاسخ }
(۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ)ماهی سپید نوشته:  معصومه جون به به Yum2ولی

ولی چی ؟
خوب برای ماه های آینده خریدمش و مسافرت من تو مسافرت خیلی مشکل دارم
راستی بهداشتی بودنا
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
پاسخ }
اره فاطمه جون الان کفشای زرق برقی خیلی هست مد شده ولی مدلهای دیگه هم هست خوب حالا میخری نگران نباشConsolingVahidrk
[عکس: 20141119103800_images-6.jpeg]
پاسخ }
  • ای عسل بدجنسVahidrkVahidrkVahidrk باور کن خستگیش بیشتر بود هر چند عروسی یه دونه داداش بود و کلی قر دادم ولی تا دیروز خستگیم تو تنم بود و با خواب امروز فکر کنم تموم شد ولی مجدد باید خونه تکونی کنمDash2Dash2Dash2
پاسخ }
:WavesmileWavesmileWavesmileسلام دوستان

صفحه نو مبارکFlowerysmile
پاسخ }
بالاکس من خواستم رنگ کنم ولی وقتی قیمتا رو دیدم پشیمون شدم
خواهرم که موهاش کوتاههه و فقط مش میخاست انجام بده گفتن 100 بهشfakfakfakدیگه منی که موهام بلندتره و رنگو مش میخام بکنم دیگه هیچی Dunnofبنا بر این بیخیال شدمhih
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
پاسخ }