امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق گفتگوی مامانایی که می خوان باردار(مامان) بشن7
(۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ)بالاکس نوشته:  همون دندون نداری عسل مخفیه یعنی چی میخوای دندون مصنوعی بذاری هم نیش بزنی هم زنبور گازی بشی
آره دیگه دوگانه میشم...laflaflaf
(۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ)مامان مهرانه نوشته:  اگه بدونید تو این چند وقت یعنی 4 5 روز گذشته 7 تا سفر یک روزه داشتم واااااااااااااااااااااااااای خد اخسته شدم
تازه 2 عیدمیریم نوشهر Dash2Dash2Dash2عید میریم همدان
اسمم شده خانه به دوش hihhih
راستی دیروز 3 کیلو لواشک خریدم خودم این شکلی hihhihhih شوهرم fakfakVahidrkVahidrkVahidrkVahidrk
Yum2Yum2Yum2Yum2
Dash2Dash2Dash2آخه مثلا تو حامله ای...angelicangelic
(۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ)ماهی سپید نوشته:  ای بابا عسل بزار عکستو دیگه یه ساعته منتظرمVahidrkای با
بعد نماز میذارم انشاله...angelicangelicangelic
[عکس: sLSfp4.png]
پاسخ }
ولی زیاده سه کیلو رو میخوری؟hih نوش جونت بخور عزیزم من که حامله نیستم کلی لواشک میخورم اعم از بهداشتی و غیر بهداشتیhih
[عکس: 20141119103800_images-6.jpeg]
پاسخ }
(۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ)saharr نوشته:  معصومه جون مگه واجبه دختره خوب؟ بچت خدای ناکرده یه چیزیش بشه بعد نمیتونی خودتو ببخشی ها نرو عزیزم بقیه سفرا رو کنسل کن1 (49)

3 کیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو؟fakfakfakfakچه خبره؟laflaf

سمی جون نمیدونم والله عزیزمConsolingConsoling

laflaflaf سحر یعنی آقاه بنده خدا از دست ما دیونه شده بود اخه من و خواهر و مامانم و یکی از خاله هام روی هم 12 کیلو لواشک خریدیم بعد هممونم جدا جدا می خواستیم راستی کیلیویی 6.500 گرفتیم
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
پاسخ }
سلام ابجی جون خوبی؟(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)خوش اومدی(1782)
دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها آرامش وقت بی قراری های مدام عاشقانه ای هنگام غروب ، وسط میدان جنگ

دختر یعنی تفسیر جمله ی ” دوستت دارم ” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است
دختر یعنی دختر ، مادر ، معصومیت تا بی نهایت …27
پاسخ }
خوبی ابجی سحرمDreamyeyesfDreamyeyesfDreamyeyesf

تولدت پیشاپیش مبارک باشه(1782)(1782)(1782)(1782)
28 اسفند بودی دیگه؟hihhihhih

ملی جون رفتgaggaggag
پاسخ }
سلآممممممم آوا جونمممممم:(kiss) خسته نباشی سمیه جونFlowerysmile عسل شاید من نباشم اون موقع کو تا نماز؟؟Dash2
[عکس: 20141119103800_images-6.jpeg]
پاسخ }
  • معصومه جون سلامWavesmileWavesmile خوبی نی نیت خوبه؟(1782)(1782)
  • خوش به حالت چقدر سفر شوهری من تا 4 عید تعطیله بعد باید بره سر کار این چند روز فقط به دبد و بازدید میرسیمDash2Dash2
  • سحر من مشم 50000 شد ارایشگره اشناست تازه ارایش شینیون برای عروسی را هم 30000 دادم وقتی میگفتم همه اینجوری بودنfakfakfakfak
پاسخ }
ختم امن یجیب مختص ملی جونهFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
ان شاا.. سفرش بی خطر و به خواسته قلبی اش هم برسد
امیــــــــــــــــــــــــــــن

یادش بخیر بهمون دراز کردن یاد دادDreamyeyesfDreamyeyesf
پاسخ }
به همچی می خورم الا حامله laflaflaflaflaf
خودمم از دست خودم fakfakfakfakfak سر دخترم همش دوست داشتم یه جارو گیر بیارم بخوایم اما این یکی ساعت 6 بیدار تا 11و 12 شب بعدم کلی تو روز بدو بدو می کنم گاهی یادم می ره نی نی تو راه دارم
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
پاسخ }
  • سلام اوا جون خوبی؟WavesmileWavesmileWavesmile
پاسخ }