خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 2.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اتفاق بی سابقه در ورزش ! علی آبادی آسیایی شد

مدیر بازنشسته

****
وضعیت : آفلاین
ارسال‌ها:
1,175
تاریخ عضویت:
May 2011
مدال ها

اعتبار: 1,800


محل سکونت : تهران
ارسال: #1
اتفاق بی سابقه در ورزش ! علی آبادی آسیایی شد
سایت کمیته ملی المپیک نوشت:

محمد علی آبادی رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان بعنوان نایب رئیس شورای المپیک آسیا(OCA) انتخاب شد.

پنجاه و هشتمین نشست اعضای هیات اجرایی و هیات رئیسه شورای المپیک آسیا ظهر امروز در شهر توکیوی ژاپن در حال برگزار شد که با دو خبر بسیار مهم و مسرت بخش برای ورزش کشورمان به اتمام رسید؛ به نحویکه در انتخابات امروز علی آبادی رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان بعنوان نایب رئیس شورای المپیک آسیا(OCA) انتخاب شد.

این سمت که با پیشنهاد شیخ احمد الفهد الصباح رئیس شورای المپیک آسیا و رای مثبت اعضای هیات اجرایی به ایران اسلامی اختصاص یافت در حال حاضر بالاترین پست بین المللی ورزش کشورمان به حساب می آید.

ضمنا در نشست امروز سیاست گذاران ورزش قاره کهن، بهرام افشارزاده دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان برای ششمین بار پیاپی بعنوان عضو هیات رئیسه شورای المپیک آسیا و رئیس کمیته اطلاعات و آمار انتخاب شد تا ارتباط بین المللی ایران بیش از پیش گردد.

گفتنی است، صعود رتبه کاروان ورزشی ایران از دهمی به ششمی و سپس چهارمی بازیهای آسیایی در گوانگجو، توسعه ورزش قهرمانی و همگانی بخصوص در رده بانوان و افزایش چند صد درصدی مدال آوری بانوان و همچنین فعالیت های زیرساختی و توسعه ای در ایجاد فضاهای ورزشی در جای جای ایران اسلامی مهندس علی آبادی در چند سال گذشته زمینه ساز کسب این پست مهم بین المللی شد.
14-07-2011, 10:57 AM,
یافتن نقل قولّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد