تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 14 رای - 3.07 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتو
سلام دوس جونا خوبین من دیروز از ظهر رفتم بیرون و شب اومدم دیدم اتو رو روشن گذاشتمcryingاتوم یه طرفش قهوهای تیره شده از حرارت حالا میخواستم بپرسم که رنگ اتوم اینجوری شده نمیشه کاریش کرد؟Dash2
همه میگن که عجیبه اگه منتظر بمونم همه حرفاشون دروغه تا ابد اینجا میمونم بی تو و اسمت عزیزم این جا خیلی سوت و کوره ولی خوب عیبی نداره دله من خیلی صبوره صبوره Dreamyeyesf
پاسخ }
جنس اتوت چیه عزیزم؟
پاسخ }
(۲۱-۰۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ب.ظ)n.e.d.a نوشته:  جنس اتوت چیه عزیزم؟

یعنی چی جنسش چیه من یکم تو این جور چیزا خنگمDash2از این اتو مخزن داراست دیگه
همه میگن که عجیبه اگه منتظر بمونم همه حرفاشون دروغه تا ابد اینجا میمونم بی تو و اسمت عزیزم این جا خیلی سوت و کوره ولی خوب عیبی نداره دله من خیلی صبوره صبوره Dreamyeyesf
پاسخ }
منظورم جنس کف اتوی
سرامیکه.استیله؟
پاسخ }
استیله عزیزم کفش ولی روی اتوم قهوه ای تیره شده یه طرفش ولی کفش سالمه فقط روشcrying
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
روش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر کردم کفش قهوه ای شده.در مورد روش اطلاعاتی ندارم DunnofDunnofشاید بقیه دوستا بتونن کمکت کنن عزیزم
پاسخ }
Wavesmileسلام یک قاشق جوش شیرین با یک قاشق سرکه با یک قاشق وایتکس مخلوط کن و هر یک از وسایلای برقیت که رنگش زرد یاتیره شده با اسکاچ بساب .از اولشم نو تر میشه مرسی
پاسخ }
Wavesmileسلام می خوام بهتون یاد بدم وقتی روی لباستون برق اتو افتاد یک پارچه ی ساتنی رو که قسمت ساتنش روی پارچه تون باشه پهن کنید و اتوکنید برق لباستون از بین میره مرسی
پاسخ }
Wavesmileسلام خانم گلای خوشگل اگه می خواین لباساتو ن چروکاش زود باز بشه توی اب اتو تون مقداری نرم کننده ی لباس بریزید هم خوشبو میشن هم لطیف و نرم میشن هم هوای اطراف تون خوشبو میشه واز اتو کردن لذت میبرید مرسی
پاسخ }
Wavesmileسلام بعضی از لباسارو هر چی اتو میکنی اصلا چروکاش باز نمیشه برای اینجور لباسا باید وقتی که شوستین خیس خیس اتو کنید خیلی زود چروکاش باز میشه مرسی
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...