تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 64 رای - 2.72 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتو و اتو پرس
بحث و تبادل نظر در مورد انواع انواع اتو و اتو پرس فقط در این تاپیک
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
سلام دوس جوناWavesmileنیاز به راهنمایی دارم لطفا کمکم بکنید Hangheadداشتم رومیزی درست میکردم زانفیکس چسبید به اتو چیکار کنم پاک بشهcryingتازه خریده بودم
کاش جوانی هم المثنی داشتangelic0
پاسخ }
آقا یکی کمکم کنههههههههههههههههcrying من با اتوم چیکار کنم
کاش جوانی هم المثنی داشتangelic0
پاسخ }
(۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ)Galaxy نوشته:  بحث و تبادل نظر در مورد انواع انواع اتو و اتو پرس فقط در این تاپیک

سلام يك اتو بخار خوب برام معرفي كنيدباقيمتش
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
اتو بخار black&decker خیلی خوبه و تفال هم خوبه
قیمت هایی جدیدش رو نمیدونم
gol
پاسخ }
سلام بچه ها منم اتوی پرس ویداس دارم ازشم راضی هستم.
ولی باید یک اتوی کوچیک دیگه بخرم کنارش
پروردگارا : آرامش را همچون دانه های برف
آرام و بی صدا
بر سرزمین قلب کسانی که برایم عزیزند ببار
پاسخ }
بچه ها من اتو بخارم black&decker هست تعریفه این مارکو خیلی شنیدم.قیمت الانشو نمیدونم و لی یکسالو نیم پیش خریدم 75 تومن
در حیرتم به هرکس که می نگرم در شکایت است..!!!پس دنیا به کام کیست؟؟؟......(دکتر شریعتی)Zzfe7y2ylya2cs3v2k9y
پاسخ }
من اتو بخاره مورفی ریچارد دارم معرکست حرف نداره پیشنهاد میکنم اگه میخواین یه اتو نرمو راحت داشته باشین از این بخرین پشیمون نمیشین از این مخزن داراست
همه میگن که عجیبه اگه منتظر بمونم همه حرفاشون دروغه تا ابد اینجا میمونم بی تو و اسمت عزیزم این جا خیلی سوت و کوره ولی خوب عیبی نداره دله من خیلی صبوره صبوره Dreamyeyesf
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
اتوپرس ما مارک فرانسهRADEX هست.واقعا عالیه تقریبا 4 سال پیش 250 خریدیم ولی یه دفعه قیمتش بالا رفت.
پاسخ }
(۰۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۲۹ ب.ظ)شیرین بانو نوشته:  
سلام دوس جوناWavesmileنیاز به راهنمایی دارم لطفا کمکم بکنید Hangheadداشتم رومیزی درست میکردم زانفیکس چسبید به اتو چیکار کنم پاک بشهcryingتازه خریده بودم

سلام عزیزم
من چند بار این اتفاق واسم پیش اومده. اتو رو روشن کن وقتی که داغ شد با یه پارچه نخی نسبتا ضخیم بکش روش پاک میشه. البته اتو من کفش سرامیکه راحت پاک میشه.
پاسخ }