تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 2.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثرات منفی و مثبت خانوم گل بر خود و خانواده
Kate 
سلام دوستان این تاپیک رو ایجاد کردم تا همه بیایم اینجا و بگیم که انجمن چه اثرات مثبت و منفی بر روی روند خانه داری و رفتار و خانواده و حتی زندگی هامون داشته هم نکات مثبت و هم نکات منفی رو بگید لطفا.
خدا کند آنروز که آخرین زنگ دنیا می خورد
روی تخته سیاه قیامت اسم ما را جز خوبها بنویسند
پاسخ }
خوب اول خودم شروع می کنم
مزایا:
1- قبل از آشنایی با خانوم گل خیلی کم حوصله بودم و برای کارهای دکوری و تزئینی خونه زیاد ذوق نداشتم که الان خدا رو شکر خیلی صبر و حوصله ام زیاد شد دوست دارم کارای تزئینی برای خونه انجام بدم
2- کلی غذاهای خوشمزه از انجمن یاد گرفتم
3- کار ساختن استیکر رو توی انجمن یاد گرفتم و برای دیوارهای خونه کلی استیکر خوشگل درست کردم و کلا اینجا با استیکر ساختن آشنا شدم
4- کلی شیرینی و کیک و دسر از شما دوستا توی انجمن یاد گرفتم
و.......خیلی کار های دیگه که بعدا بازم میام میگم

معایب : خدایا از دست خانوم گل چکار کنم منو معتاد خودش کرده
از وقتی با خانوم گل آشنا شدم صبح قبل از کار های خونه حتما یه سر به انجمن می زنم
وای منو از کار خونه و زندگی انداختهDash2
پاسخ }
و اما من :
کل خانواده میگن من خیلی با سلیقه ام ولی از وقتی با خانوم گل آشنا شدم چیزهایی یاد گرفتم که باعث شده بیشتر ازم تعریف کنن کلا بگم یه عالمه ایده ی نو یاد گرفتم تو تمام زندگیم اینقدر خوشحال نبودم چون اینجا کلی هنرمند هست هر روز قبل از انجام کارهام باید یه سری به ااینجا بزنم وگرنه اعصابم خورد میشه منم مثل شما معتاد شدم dood اونقدر که همه میدونن وقتی پای کامی نشستمZzfe7y2ylya2cs3v2k9yتو خانوم گلم همسرم هم از این موضوع خوشحاله چون همیشه با یه چیز جدید قافلگیر میشهfak
زندگي كوتاهتر از آن است كه عشق ورزيدن را براي لحظه آخر بگذاريم
پاسخ }
خانوم گل باعث شد من ازکامپیوتر بیشتر سر دربیارم کارهای جدید یاد بگیرم کلی تو خانواده تشویق میشم
[عکس: 20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
منم خیلی به خانم گل عادت کردم حتما باید بیام روزی چندبار بهش سر بزنم اگه نتونم سخته برام.کلی هم مطلب و کار هنری یاد گرفتم بخصوص توی قسمت دکور خونه و تزیین جهیزیه و ... .Flowerysmile
به تو سوگند,به راز گل سرخ و به پروانه که در عشق فنا می گردد,زندگی زیبا نیست,آنچه زیباست تویی,تو که آغاز منو لحظه ی پایان منی
پاسخ }
صبحها قبل ا انجام هر کاری باید کلی توی خانم گل بچرخم
یهو میبینم ساعت 12 شده و من کارهام مونده واقعا معتادشم
کلییییییییییییییییییییییییییی چیزای خوب از همه لحاظ هنری آشپزی روانشناسی و غیره ازش یاد گرفتم و تقریبا کل فامیل سایت رو میشناسن
کلی دوست خوب دارم و محیط خیلی صمیمانه و بدون ریا هستش
توی خرید و تزیین جهیزیه بهم بسیار کمک کرده.هر اطلاعاتی میخوام دیگه لازم نیست توی گوگل سرچ کنم و مستقیم میام توی خانم گل سرچ می کنم
خلاصه هرچی بگم کم گفتمFlowerysmile(1782)WavesmilehihFlowerysmileFlowerysmile
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=59...married in]

پاسخ }
فائزه جون راست می گی منم برای سرچ کردن چیزی اول میام خانوم گل بعد سراغ گوگل میرم
خانوم گل برام شده موتور جستجوی اول
پاسخ }
و اما من خواهری جونم شدیدا اعتیاد اور هستش هم برای خودم هم برای نارین کوچولو اگه من نیام سر بزنم میگه مامان بریم خانم گل هر غذایی درست میکنم به باباش میگه اینو من درست کردم از توی خانم گل یاد گرفتم خلاصه همه جا ابرومو میبره هر کی ندونه میگه خودش هیچی بلد نبوده ولی در کل خیلی دوستش دارم FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
مهم نیست قفل ها دست کیست مهم این است که کلیدها دست خداست
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
خانوم گل فقط تاثیر مثبت داشته(1782)(1782)(1782)(1782)
فروش دستبند ،نیم ست،انگشتر در سایت زرتاج با تخفیف برای خانوم گلا1 (49)
در اینستاگرام با نام zartaaj فالو کنید:
وایبر،واتس اپ به 09372377986
پاسخ }
من که عاشقشم همه زمان های بیکاری من و پر کرده غیر از اون دوستای خیلی نازنینی پیدا کردم یکی از یکی گل تر ممنون از مدیر های خوب خانوم گلFlowerysmile
پاسخ }