تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارایشگاه خوب در اصفهان
دوستان اصفهانی بیایید و تجربیات خودتون را بگید. برای عروس کدوم ارایشگاه بهتره. برای ارایش و شینیون چطور؟؟؟منتظر نظراتتون هستمFlowerysmile
خداوندا ، من راه را نمی بینم و آینده مبهم است، اما غمی
نیست چون تو راه را می بینی و من تو را ..
پاسخ }
عزیزم آرایشگاه هلن تو خاقانی کارش خیلی خوبه.دوست من تازگی رفته پیشش نوبت زده برا عروسیشFlowerysmile
پاسخ }
برای کوتاهی و شینیون آرایشگاه مژگان هست ولی یک ماهه نوبت میده.خ شیخ صدوق نزدیک پل هوایی هست.

پاسخ }
دوستان قیمت هم بگذارید. واسه ارایش وشینیون چقدر میگیره ارایشگاه مژگان؟
خداوندا ، من راه را نمی بینم و آینده مبهم است، اما غمی
نیست چون تو راه را می بینی و من تو را ..
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام دوستان.یه نفر میتونه راهنماییم کنه؟آرایشگاه خیلی عالی میخوام تو اصفهان برای عروسیم.میخوام مناسب بگیرن.
پاسخ }
(۰۱-۰۷-۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ)صدیق جون نوشته:  سلام دوستان.یه نفر میتونه راهنماییم کنه؟آرایشگاه خیلی عالی میخوام تو اصفهان برای عروسیم.میخوام مناسب بگیرن.

سلام آرایشگاه شیکان توی خیابان جابر انصاری کارش عالیه قیمتش هم مناسب است خواهر من برای عقدش رفت اونجا کارش فوق العاد خوب بود .ازطرف خیابان رباط هم راه داره کوچه داروخانه شریف .
پاسخ }
(۱۷-۰۷-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ق.ظ)شیکان نوشته:  
(۰۱-۰۷-۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ)صدیق جون نوشته:  سلام دوستان.یه نفر میتونه راهنماییم کنه؟آرایشگاه خیلی عالی میخوام تو اصفهان برای عروسیم.میخوام مناسب بگیرن.

سلام آرایشگاه شیکان توی خیابان جابر انصاری کارش عالیه قیمتش هم مناسب است خواهر من برای عقدش رفت اونجا کارش فوق العاد خوب بود .ازطرف خیابان رباط هم راه داره کوچه داروخانه شریف .

سلام عزيزم ...
ميتوني آدرس دقيق يا شماره تلفنو برام بزاري ...
كار رنگش روديدي ؟؟ خوبه ؟‌ كار ابروش چطور ؟؟؟
فريب واژه ها را نخور هنگامي كه اولين حرف الفبا سرش كلاه رفته ...
پاسخ }
(۱۲-۰۵-۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ ق.ظ)joojoo7035 نوشته:  دوستان قیمت هم بگذارید. واسه ارایش وشینیون چقدر میگیره ارایشگاه مژگان؟
خانومي آرايشگاه مژگان شانسيه مثلاً زنداداشم بعد از عمرررري تحقيق رفت مژگان ولي اصلاً خوب نشد ... كرم كه رو صورتش ماسيد زير چشمشم يه عالمه چروك شد و كلاً اصلاً خوب نشده بود ولي عكسايي كه ديده بود تو آرايشگاهش خيلي عالي بوده ... ولي دوستم كه رفته بود پيشش خيلي راضي بود و واقعاً هم خوب شده بود ...
يه چيز ديگه اينكه خيلي از اين آرايشگاهها تو خاقاني فقط اسم در كردند ولي صدي نود درصد كارشون خوب نيست ...
يه خانومي هست بنام سحر تركان كارش عالللليه من هرچي عروس ازش ديدم عالي بوده تو خيابون ملاصدرا قيمتشم بالاي 1 تومن هست ... سهيلا تو باغ درياچه خودم عروسش بودم و همه ميگفتند خوب شدي ولي خودم خيلي بهش گفتم اين كارو بكن اون كارو بكن ... حالا اگه سوالي ديگه داشتي و تونستم جواب ميدم در خدمتم ... بوووووووووس

فريب واژه ها را نخور هنگامي كه اولين حرف الفبا سرش كلاه رفته ...
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام.من 23شهریور رفتم پیش مژگان توخیابان رودکی..کارش عالی عالی...از من با رنگ وهایلایت وابرو وآرایش عروس از من گرفت450...خیلی راضی بودم..
پیش هلن نرین که خیلی پولکیه............
(1782)
پاسخ }

سلام.
ارایشگاه الما واقعا کارش عالیه ، دو نفر از فامیلها برای عروسیشون رفته بودند الما خیلی راضی بودند.
آدرسش: خیابان خاقانی - داخل یک کوچه هست (متاسفانه اسم کوچه را یادم نیست ) فقط روبروی کوچه یک شیرینی فروشی هست - در این کوچه ارایشگاه هلن اوایل کوچه است و ارایشگاه الما انتهای کوچه - تابلو نداره باید سوال کنید روی زنگ درش نوشته.
قیمت دو سه ماه پیش 350 هزار تومان میگرفت

نکته : آرایشگاه هلن را دوستم رفته بود اما راضی نبود
پاسخ }