امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارایشگاه خوب در اصفهان
آرایشگاه هلن توی خاقانی با رنگ و لنز و گریم 450 میگیره
تو از نژاد چشمه باش ، بگذار آدم ها تا ميتوانند سنگ باشندDancegirl]
پاسخ }
سلام کسی توی شاهین شهر آرایشگاه سراغ نداره شینیون و اکستنشن مو با قیمت مناسب
ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهات حرف میزنند..
پاسخ }
سلام دوستان
میشه لطفا یه آرایشگاه خوب با قمیت مناسب تو اصفهان معرفی کنین برا رنگ مو و ابرو میخوام
پاسخ }
(۲۹-۰۳-۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ق.ظ)رسا1 نوشته:  سلام دوستان
میشه لطفا یه آرایشگاه خوب با قمیت مناسب تو اصفهان معرفی کنین برا رنگ مو و ابرو میخوام

من یاقوت نو را پیشنهاد می کنم ، هم کارش عالیه هم قیمت هاش مناسبند. خیلی از آشنا های ما مشتری ثابتش هستند. آدرس هم خیابان مسجد سید - خیابان بید آبادی - روبروی حمام علیقلی آقا
کشتی مرا چه بیم دریا؟
طوفان زتو و کرانه از توست

ه.ا.سایه
پاسخ }
سلام من ارديبهشت عروس هلن بودم اول گفت بدون رنگ 450 اما در نهايت 550 گرفت فقط ارايش وابرو البته برخوردش خوب بود.برا عقدم الما رفتم راضي نبودم.برا رنگ مو پيش مستوره تو خيابان مرداويج رفتم رنگش بد نبود اما بي نظم بودند عيد 91 رنگ ساده موهام سر شونم هست50 گرفت لطفا تجربهاتون را بيياين بگيد منم دنبال ارايشگاه خوب با قيمت مناسب برا ابرو ورنگم مرسي
پاسخ }
(۲۹-۰۳-۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ق.ظ)رسا1 نوشته:  سلام دوستان

من برای مش رفتم پیش ماه بانو راضی بودم.خواهرم هم برای عروسیش رفت پیشش خیلی هممون کارش را دوست داشتیم. دروازه تهران خیابان خرم کوچه عارف نبش بن بست باران در سبز رنگ- زنگ 1تابلو نداره قیمتهاش هم مناسبه
پاسخ }
من تیر ماه عروس هلن بودم خیلی ناز درستم کرد هم خودم هم دوستام خیلی از کارش خوشمون اومد 500 گرفت تاج و تورم از خودم بود اگه تاج و تور کسی بد بود خودش بهشون کرایه میداد ، روزیم که من رفتم پیشش شنبه بود و فقط 2 تا عروس بودیم که رومون کار کردن واسه همین خوب وقت گذاشتن روزایی که شلوغه بیشتر مو مصنوعی کار میکنن و کمتر وقت میذارن.
آدرسشم خاقالی کوچه روبروی شیرینی آندلسه روبروی پارکینگه رو درش زده الن ، المام آخر همین کوچس درش قرمزه رو زنگش نوشته الما
پاسخ }
براي رنگ فقط فقط سايه ...
اول خيابون هزار جريب جنب گل سنگ طبقه دوم ...
اگه اجاره اي نباشه و تا حالا نرفته باشن ...
من براي عيد رفتم عااااااااااااااااااااااااالي بود يعني هنوزم سره موهام با اينكه اين همه هم شسته شده قشنگيه خودشو داره و همه رنگشو دوس دارن بعد فكر كنيد براي عيد اين رنگ چي بود ...
البته رنگ و هايلايت 3 رنگو از من 200 گرفت ... fakfak
كارگر خسته اي سكه اي از جليقه ي كهنه اش بيرون آورد تا صدقه بدهد ، ناگهان جمله ي روي صندوق را ديد و منصرف شد ...
" صدقه عمر را زياد مي كند. "
پاسخ }
بچه ها تو خیابون جی یا احمد آباد هم اگه آرایشگاه خوب سراغ دارین بزارین ممنون
پاسخ }
سلام دوستان.من دنبال یه شنیون کار حرفه ای ام تو اصفهان.میشه راهنماییم کنین
پاسخ }