تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارایشگاه خوب در اصفهان
دو تا از دخترای فامیل ما از 8 سال پیش عروس تینا مرادی بودن و خیلی خوب شده بودن. مامانم اصرار داشت منم برای عقدم برم پیش تینا مرادی. من چون نمیخواستم مثل اونا بشم دوست نداشتم برم ولی با اصرار مامانم رفتم باهاشون حرف زدم و از نگرانیم گفتم. بهم گفتن که دائم خودشون و پرسنل برای آموزش متد های جدید به خارج میرن و سعی میکنن همیشه جدید ترین گریم ها اجرا کنن. چند تا نمونه کار هم ازشون دیدم واقعا خیلی از اون آرایش های قبلی متفاوت بود و سبکش کاملا مدرن و به روز بود. دیگه با خیالت راحت باهاشون قرارداد بستم.
پاسخ }
یه سوال داشتم؟
تو اصفهان کسی سبک مدرن گریم رو میشناسه؟ یه سبکی هست توی ویدیوهای اینستاگرامی های خارجی دیدم بعدم دیدم توی تهران هم بعضی از خیلی خفن هاشون اجرا میکنن.
توی اصفهان کسی اینکارو میکنه؟
پاسخ }
(۱۰-۰۵-۱۳۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ)farbiiibaa نوشته:  یه سوال داشتم؟
تو اصفهان کسی سبک مدرن گریم رو میشناسه؟ یه سبکی هست توی ویدیوهای اینستاگرامی های خارجی دیدم بعدم دیدم توی تهران هم بعضی از خیلی خفن هاشون اجرا میکنن.
توی اصفهان کسی اینکارو میکنه؟

من فقط یه نفر رو میشناسم. غزال طیبی . من مشتری آرایشگاهش هستم وخیلی کاراش متفاوته با هر کی دیگه که دیدم . قشنگ خودت بری از نزدیک ببینی میفهمی که مثل بقیه نیست و واقعا گریم میکنه.
پاسخ }
من این مدت بازدید عروس چند جا رفتم گفتم بیام بنویسم:
اول نازی دهخدا :سالنش خیلی خوشگل و لاکچری بود.میکاپ خود نازی را دوست داشتم. تمیز بود و شیک .سالن خیلیییییی شلوغ بود و قیمتهاشونم بالا بود به نظرم
دوم یلدا رستمیان :خیلییییییی خیلییییی شلوغ بود سالن واقعا ازدحام جمعیت ادمو اذیت میکرد . میکاپ ها را دوست نداشتم تمیز بود خیلی ولی با سلیقه من همخونی نداشت و همه مدل بودن . قیمت هم بالا میگفت.
و اخر هم غزال طیبی : سالن فوق العاده اروم و رفتار پرسنل خوب بود .میکاپ و شینیون عروس خیلی اروپایی و شیک و تمیز . مدل داشتن پنجشنبه و عروس واقعی نبود و خودشونم گفتن مدله .البته یکی از اقوام ما قبلا عروس غزال طیبی بود و کارش را دیده بودم روی عروس واقعی و خوشم امده بود .خداییش قیمتهاشونم خیلی مناسبتره بقبه جاها بود.با خود غزال طیبی هم صحبت کردم دختر خیلیییی خوش برخورد و مهربونیه و ارامش خاصی داره و این برام خیلی مهم بود .من پنجشنبه قراردادم را با غزال طیبی بستم .ایشالا که همه چی خوب پیش بره و همون طور که تصور میکنم بشم.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
عروسِ خالم ، عروس غزال طیبی بود عروسیش توی خرداد بود ، فرمالیته و عروسی داشت با اینکه هر 2 روز کار خانم طیبی بود اما کاملا باهم متفاوت بودن.
کار عروسیش رو من بیشتر دوست داشتم و آرایش چشم فرمالیته ش رو من نپسندیدم البته بگم که این آرایش رو خودش انتخاب کرده بود که توی فیلم خیلی هات به نظر بیاد!
برای عروسیش موهاشو یه رنگ خاصی کرده بودن بین دودی/زیتونی و به مدل خاصی بسته بودن که با تاج گرد کامل روی سرش ، کاملا با مدل لباسش ست بود.
گریم شده بود .. خیلی چیزی به اسم آرایش نداشت و کرم روی صورتش کامل خوابیده بود. من که زیاد سر از مواد در نمیارم تفاوت رو حس کردم کامل مشخص بود که از مواد اصل استفاده شده اخه تا بعدش که رفتیم خونه شون 4 صبح تکون نخورده بود گریمش و قشنگ ایرادای پوستش رو گرفته بود.
من از گریم گونه و بینیش خیلییییی خوشم اومد با اینکه عملی نبود اما خیلی عروسکی شده بود قیافش و ناز شده بود.
من هم تصمیم دارم واسه اینکه کارشون رو تست کنم روی صورتم حتما این چند وقته برم چون 2 تا عروسی از فامیل شوهر داریم یکبارش رو میرم غزال طیبی تا کارش رو روی پوستم ببینم چون آخرش احتمال زیاد برای عروسی خودمم همینجارو انتخاب کنم.
پاسخ }