تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 87 رای - 3.28 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارایش موهای فر
سلام.من تازه عضو اینجا شدم و خیلی از ایت سیته لذت می برم.می شه یکی از دوستان ارایشگر منو راهنمایم.اما اگه بعد از حمامی کنه؟
من موهای مجعد دارم.اما اگر بعده حمام روغن یا کتیرا بزنم تا اخر فر می مونه.کسی یه شکل خوب جمع کردن بلده؟
ha
پاسخ }
(۰۸-۰۸-۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ ب.ظ)froogh_8 نوشته:  سلام.من تازه عضو اینجا شدم و خیلی از ایت سیته لذت می برم.می شه یکی از دوستان ارایشگر منو راهنمایم.اما اگه بعد از حمامی کنه؟
من موهای مجعد دارم.اما اگر بعده حمام روغن یا کتیرا بزنم تا اخر فر می مونه.کسی یه شکل خوب جمع کردن بلده؟
ha
یعنی هیچ کس حس نداره جواب بده؟

پاسخ }
عزیزم یه کم صبور باش بذار فردا صبح کاربرا بیان
حق بده این موقع شب ملت خواب باشن خوب
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
سلام گیسو جون.از کارایی که تو سایت می کنی خیلیییییییییییییییی ممنون.من از گیفت عروسیت خیلی حال کردم.عکسشو واسه یکی از دوستام دادم.من عجله کردم چون مهمون داریم.ارایشگاه نمی تونم برم.چون موهام وز وزی نمی خوام ماده شیمیایی بزنن.تازه شبا همه ملت این سایت بیدارن.همه ان لاین هستن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
خواهش عزیزم...
من خودم با موس فر کننده نیوا مدل دایموند گلاس هارد... فر میکنم و با سری دفیوژن سشوار خشک میکنم...اصلا وز نمیشه...همینجوری در میاد
و برای اون مدل هم اصلا کاری نداره...از این کش مشکی نیم سانتی ها که به چادر میدوزند...10 سانت ببر...2سرش رو گره بزن...وقتی موهات فر شد سرتو دولا کن ...همه ی موهاتو تو دست جمع کن و بالاترین نقطه ای که میتونی ببندی کش رو 2 3 دور محکم ببند...اینجا کار تمومه..

حالا برا مرتب کردنش باید از سنجاق سر مشکی معمولیا استفاده کنی... اونجاهایی که موت میخواد بیفته یه دسته کوچیک از فر هاتو بردار و طوری که معلوم نشه سنجاق بزن به کف سرت....

توی موهات هم از گلهای ریز پارچه ای رنگ لباست استفاده کن و با سنجاق مویی بزن لای موهات

امیدوارم خوب توضیح داده باشمha
معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
پاسخ }
شیوا جون این کشو پایینتر بسته اما کشش ملوم نیست.منم می خام ماله من معلوم نشه.شما ارایشگاه داری؟
پاسخ }
نه عزیزم... نه آرایشگاه دارم نه تو این بخش کار میکنم ...angelic
من فقط بلدمhih دوره ی شینیون و گریم رفتم...Clap
عزیزم کاری نداره اصلا...اولا اون کش ها پیدا نمیشه...ولی اگرم میخوای خیالت راحت باشه...یک رشته از موهای فر شدرو بردار...عین نخ دور تا دور محل کش ببند تا روشو بپوشونه...در نهایت آخر موت رو با سنجاق بکن توی حجم موهات تا سفت بشهhih
پاسخ }
مرسی شیواااااااااا
من هم از این کارا خوشم می یاد.یه بار هم واسه یه ارایشگر مدل عروس رفتم.برا همه مو درست می کنم اما برا خودم نمی تونم.راستی من 27 سال دارم و مهندسی IT می خونم.اما کاره اصلیم تجارت لوازم ارایشی هست و لوازم بهداشتی تورک
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام خانوما
خسته نباشيد
يه سوال داشتم
من موهام خيلي صاف و لخته و خودم دوست دارم موهام رو فر كنم
واسه اينكار از بيگودي يا بابليس استفاده ميكنم مثل همين عكس ميشه
اما اصلا دووم نداره دو ساعت نشده فرش باز ميشه
شما ميدونيد چي بايد بزنم به موهام تا حالتش حفظ بشه و در عين حال لخت باشه دوست ندارم چسب مو بزنم به موهام خشك بشه تافت هم هيچ تاثيري نداره
اگه ميشه راهنماييم كنيد
ممنون
پاسخ }
یاس عزیز
چون شما موهاتون لخته حتما باید مواد بزنی تا موندگار بشه...یعنی مثل موس فر کننده که تو صفحات قبل گفتم...و برا فیکسش از کمی تافت استفاده کنی
چون کسایی که موهای لخت دارن آرایشگاه هم برن به سختی موهاشون فر میشه..اخر شبم باز میشه...منظورم در کل اینه که حالت خشکی که به موهات میده باید باشه تا حدودی
پاسخ }