خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23856

ارسال: #1
ارتباط با مدیریت
تاپیک سوال رو بستم خیلی سنگین شده بود دیگه

اگه سوال و اشکالی دارین میتونین اینجا مطرح کنین

البته سوالی که در حیطه کاربریتون باشه

اینکه تاپیکی پاک میشه یا کاربری ممنوع میشه صلاحدید ادمین یا مدیران هست و در حیطه کاربری نمیگنجه که بخواین راجع بهش سوال بپرسین

در غیر اینصورت اگه مشکلی داشتین که مربوط به خودتونه میتونین اینجا مطرح کین

موفق باشین
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ عصر
یافتن
2 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
honar, )Mitra(
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23856

ارسال: #2
RE: ارتباط با مدیریت
(۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ عصر)mahdokht نوشته شده توسط:  سلام قبل از هر چیزی یه خداقوت و خسته نباشید میگم به تمام مدیران محترمFlowerysmileاما سوال:گاهی که عکس آپلود میکنم و قرار میدم طبق آموزش هایی که گذاشتین بعضی هاشون رو نشون نمیده ممکنه از سرعت پایین ،یا فارسی بودن اسم عکس ها باشه؟؟؟
و اما سوال دوم چطور میتونم عکسی رو که قرار دادم پاکش کنم ؟؟آیا امکان پاک کردن پست های خودم رو دارم؟؟؟؟؟؟؟Dunnof
اگر گاهی وقتا اشتباه میشه تازه کار هارو به بزرگی و با تجربه بودن خودتون ببخشیدConsolingسپاس

سلام
مرسی

باید فرمت عکستون JPGباشه فرمت png رو قبول نمیکنه
ربطی به فارسی بودن یا سرعت نداره

امکان ویرایش ارسال رو دارین
اما پاک کردن نه
برای پاک کردن کافیه دکمه گزارش رو که پایین کادر پستتون سمت چپ هست بزنین و توی کادری که باز میشه پیغامتون رو بزارین که میخواین پاک بشه

درمورد هعکسی که تو قسمت عکس جدیدترین...:
کادری که برای گذاشتن آدرس عکس باز میشه خودش یه http:// داره
یکی هم اول ادرستون داره
http:// داخل کادر رو پاک کنین و بعد آدرستون رو وارد کنین
دوتا http:// پشت هم که میاد عکس باز نمیشه
پستتون رو ویرایش کردم درست شد
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ عصر
یافتن
2 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, )Mitra(
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 186

ارسال: #3
سلام و خسته نباشید
میخوام واسه "عصیانگر" عزیز پیام خصوصی بزنم اما اخطار میده که صندوق پیامشون پر شده
چیکار کنم؟
امضای M...M
Winking
۲۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ عصر
یافتن
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

سلام

من ظرفیت پیام های مدیر رو افزایش دادم

از این به بعد آخر هر ماه کل پیام ها رو از دیتابیس پاک می کنیم تا هم حجم دیتابیس بیاد پایین و هم این مشکلات برطرف شه
۲۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ عصر
وب سایت کاربر یافتن
2 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
honar, )Mitra(
مدیریت کل

مدال ها

(۱-۱-۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ عصر)badman نوشته شده توسط:  salam
vagti shoma khomha miyayin saythaye mardoneh kasi beheton kari dare tazeh khoshal ham mishan vali shoma zod ban mikonin behtar nist bezarin be ohdeh karbar an vagti yeki sabtnam mikoneh ve jensiyatesho aga mizan pas karbaran midonan ke agast ageh deleshon nakhad javab nemidan kojaye harfam eshtebaheh begin

سلام
اولا شما هنوز درک نکردین که باید فارسی تایپ کنین نه فینگیلیش
دوما من خودم مردم اما متاسفانه از رفتار هم جنس های بی جنبه و بی شخصیتی که اینجا آرامش رو برهم می زنن خجالت می کشم.
مثال زیاد داریم . از آقایانی که میان و دنبال کارای گندشون مزاحم کاربرا میشن . دوست گرامی اینجا اکثر خانوما متاهل هستن و مسئولیت حفظ حریم خصوصی و ارامش شون برعهده من هست . بارها افرادی رو بن کردیم که به خانومای متاهل پیشنهادات بیشرمانه و کثیف مثل وجودشون دادن.
همین هفته قبل یه کاربر گرامی 1 هفته وقت ما رو گرفت و مدام با آیدی مختلف میومد و درخواست دوستی و آشنایی می داد که در نهایت با تدبیر اساسی رفع شد.

شما هم دو تا کاربری تون بن شده چون تو تاپیکا حرفای بی ربط زدین و درخواست نامتعارف دادین و این اکانت تون هم آخر شب بن می کنم و در صورت عضویت مجدد IP هاتون رو در اختیار دادسرای جرایم رایانه ای قرار میدم البته من اطلاعات بیشتری هم ازتون دارم

بهرحال اینجا نه فیس بوک هست نه فیس نما و نه یاهو و کلوب و میهن چت . جای کثافت کاری یه مشت اراذل هم نیست . بنابراین آقایان عزیز فقط و فقط حق دارن خواننده باشن و در صورت شرکت در تاپیک های روزمره و ارسال پیام بن میشن و در صورت تکرار به دادسرا و پلیس فتا معرفی میشن . در ضمن برای ورود افراد با فندق شکن و چیز پی ان هم راه حل داریم و فکر زرنگ بازی نکنین

بدرود
۱-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ عصر
وب سایت کاربر یافتن
2 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
honar, )Mitra(

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها

(۲-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ صبح)reyhaneh نوشته شده توسط:  سلام
پایان هر ماه که پیام ها از دیتابیس حذف می شن اگر کسی یکی دو روزی همون پایان ماه نتونست بیاد و پیام نخونده داشت چطور می شه؟Dunnof

سلام
ریحانه خانم حذف پیام ها از دیتابیس باعث شده لودینگ دیتابیس بالای 30 درصد بهبود پیدا کنه و این برای انجمن خیلی خوب هست . حالا از این به بعد کاری می کنم که فقط پیام های خوانده شده حذف بشن

(۲-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ عصر)900459017 نوشته شده توسط:  سلام Wavesmile من می خوام یه قسمتی رو ایجاد کنم به نام( نظرتون راجع به دوستی با جنس مخالف چیه؟) ......جستجو کردم که تکراری نشه ولی چیزی یافت نشد حالا 2 تا سوال دارم یکی اینکه اگه این عنوان تکراریه بهم بگید البته گفتم جستجو کردم ولی بازم راهنماییم کنی ممنون می شم دوم اینکه نمی دونم تو کدوم قسمت باید این موضوع رو ایجاد کنم ممنون(1782)

با سلام

مطرح کردن چنین تاپیکی برخلاف قوانین هست و ما هم ملزم به اجرا
نظر ما این هست که این موارد بحث و گفتگو بشه بعنوان یه موضوع اجتماعی که مفید هست برای خانواده ها اما اولا باید توسط افراد کارشناس انجام بشه و در محیطی دیگه
۲-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ عصر
وب سایت کاربر یافتن
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت Galaxy 195 43,909 ۲۱-۵-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت memol.rm 139 45,821 ۱۸-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: admin

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد