خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1734

RE: ارتباط با مدیریت
(۱۲-۱۲-۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ عصر)saraasadi536 نوشته شده توسط:  سلام به خانوم مدیر . . . .Wavesmile
خسته نباشین . . . .
یه سوال داشتم؟چه جوری میشه نظرات بچه ها رو دید و بهشون همونجا جواب داد؟
مثلا یکی از دوستان ازم خواسته بود که یه مدل شال رو بهش یاد بدم اما توی پیج مربوطه نتونستم نظرشو ببینم تا بهش جواب بدم.
تو بعضی سایتا وقتی یه مطلبو می ذارن بعدش پایینش گزینه { نظرات} داره!
سایت شما همه چیش خوبه الا همین یه مطلبو!

شاد و موفق باشیدFlowerysmile

با سلام

نظر برای وبلاگ استفاده میشه . در انجمن از عبارت پست استفاده می کنیم . مثلا همین نوشته شما و من و سایرین پست محسوب میشه (ارسال) . اگر کاربر در تاپیک آموزشی مورد نظر چیزی نوشته باشه در پست ها نمایش داده میشن . تونستم برسونم ؟

(۱۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ صبح)یک دونه ای جیگر نوشته شده توسط:  با عرض سلام و خسته نباشید به همه ی دست اندر کاران خانم گل اعم از مدیران و ناظمان سوالی از محضرتون داشتم من با گلکسی تب کار میکنم چطور میتونم برای موضوعی عکس ارسال کنم ؟ممنون میشم اگر جواب بدید. با تشکر

سلام

مهم نیست با چه دستگاهی سایت رو مرور می کنین . روال همه چیز برای همه چی از لپ تا و PC گرفته تا تبلت و گوشی و ... یکی هست . کافیه با مطالعه آموزش های انجمن راهنما روش رو یاد بگیرین
۱۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ صبح
وب سایت کاربر یافتن
15 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
tannaz.m, reyhaneh, rafighi, یک دونه ای جیگر, ninaz, sara jon joni, mansore66, mamane kiana, گل شقایق, honar, زهراخانوم, negin.s, Linda, سمیه گلبانو, الهه ناز

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 24027

ارسال: #56
(۱۹-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ عصر)arezoo sh نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید ببخشید فروشگاه طلاییتون قسمتی برا عروسک خمیرچینی نداره؟ اگه بخام تو این قسمت عکسی بذارم باید چیکارکنم و چه ویژگی هایی لازمه باتشکر ( دقیقا نمیدونم جای سوالی که پرسیدم درسته یا نه ! لطفا اگه اشتباه گذاشتم راهنماییم کنید مرسی)

سلام عزیزم مرسیFlowerysmile
بله چرا نمیشه فروشگاه کارهای چینی داشت
این قسمت رو مطالعه کنین و درصورت تمایل به ادمین پیام بدین

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D9%82%...-Gold-Shop
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۱۹-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ عصر
یافتن
6 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, negin.s, tannaz.m, mamane kiana, گل شقایق, الهه ناز
مدیریت کل

مدال ها

(۱۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ عصر)تپراک نوشته شده توسط:  خسته نباشید
من یه عکس واسه شینیون ها فرستاده بودم چند وقت پیش ولی چکم کردم که عکسم تکراری نباشه اما حالا میبینم همون عکس من با نام کاربری یکی دیگه است.چرا؟میشه توضیح بدین؟مرسی

سلام

لینک عکسایی که می فرمایید رو پیام کنین لطفا
۲۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ صبح
وب سایت کاربر یافتن
5 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, گل شقایق, Linda, sara jon joni, الهه ناز
مدیریت کل

مدال ها

(۲۰-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ عصر)تپراک نوشته شده توسط:  قسمت آموزش تصویری انواع جمع کردن مو(شینیونهای ساده)تو صفحه 5 ارسال 25 دقیقا عکسیه که من فرستادم ولی به نام یکی دیگه است.fak

سلام . این رو مطمئنا ایشون ارسال کردن . شاید ارسال شما رو پاک کردن . البته شاید . شایدم اشکالی بوجود اومده

(۲۱-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ صبح)khatere313 نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید.
من تقریبا دوماه که عضو خانم گل شدم و فکر میکردم قبل از محروم شدن باید تذکر دریافت کنم ولی چند روز پیش کلا غافلگیر شدم وهمه ی راهها رو برای ارتباط با مدیریت امتحان کردم وبعد فهمیدم بدون تذکر محروم شدم البته این شایسته خانم گل بی نظیر که طور مورد نظارت قرار بگیره اما ای کاش مثل بخش مذهبی بقیه بخش ها هم بر تاپیک زدنش نظارت میشد یا ما میتونستیم برای تاپیک زدن نظر مدیران رو جویا بشیم واز سایت محبوبمون اونم تقریبا 5روز محروم نشیم.
درضمن ازین که ابراز دلخوری کردم عذر میخوام چون واقعا ناراحت بودم وخصوصا از ادمین عذر میخوام ...
وسوالی هم داشتم البته میدونم تکراریه اموزشش رو هم دیدم اما نمیتونم عکسارو از گوشیم تو سایت بذارم آیا نرم افزار خاصی میخواد؟
FlowerysmileSwearFlowerysmileFlowerysmile

فکر نمی کنم مدیرانبدون تذکر یا اخطار محروم کرده باشن مگر اینکه شما اصرار بر خطا داشته باشین . با این وجود باز بررسی می کنیم .
برای ارسال عکس از گوشی هیچ نرم افزاری لازم نیست مگر اینکه مرورگر گوشی تون پشتیبانی از آپلود نداشته باشه که اونو باید خودتون بررسی و رفع کنین

کاربرای محترم که با باز شدن یه سایت دیگه در هر کلیک مشکل داشتند باید عرض کنم مشکلی بود که من متوجه نبودم و الان برطرفش کردم و ازتون عذر می خوام

Flowerysmile
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ صبح
وب سایت کاربر یافتن
17 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mansore66, saji68, vidia, الهه ناز, Atefe joon, 1368Sheri, گلشید, negin.s, Linda, زهراخانوم, ninaz, mamane kiana, sara jon joni, tannaz.m, يكي مثل من, memol.rm, NAHID.V
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 3

ارسال: #59
جناب اقای امین ضمن تشکر از پاسختون اما جمله ی شما حاکی از بی اعتمادی است .من قصد دروغگویی ندارم خواستم عذر خواهی کنم وعلت ناراحتی ام را بگویم  
*ایا میشه تاپیکی بذارید برای خانه تکانی دل در این روز های پایانی سال نود ویک؟شاید دوستان هم موافق باشند حرفهاشون را بزنند وازین طریق زنگار دلشونو بشویند ویا باهم همفکری کنند .Flowerysmile
امضای khatere313
نردبان دلم شکسته است،میشود برای من کمی دعا کنی؟
یا اگر خدا اجازه میدهد کمی به جای من خدا خدا کنی؟
راستش دلم مثل یک نماز بین راه شکسته است،میشود برای برقراری دلم سفارشی به خدا کنی؟
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ عصر
یافتن
مدیریت کل

مدال ها

(۲۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ عصر)khatere313 نوشته شده توسط:  جناب اقای امین ضمن تشکر از پاسختون اما جمله ی شما حاکی از بی اعتمادی است .من قصد دروغگویی ندارم خواستم عذر خواهی کنم وعلت ناراحتی ام را بگویم  
*ایا میشه تاپیکی بذارید برای خانه تکانی دل در این روز های پایانی سال نود ویک؟شاید دوستان هم موافق باشند حرفهاشون را بزنند وازین طریق زنگار دلشونو بشویند ویا باهم همفکری کنند .Flowerysmile

من نگفتم دروغ و اصلا همچین برداشتی نمیشه از جمله من کرد . در مورد تاپیک هم پاسخ منفی هست . رویکرد ما صرفا آموزشی هست و جنبه سرگرمی و ... به ندرت برای موارد خاص خودمون ایجاد می کنیم . شما هم لطفا یا خواننده باشید یا در بخش های آموزشی به فعالیت تون ادامه بدید
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ عصر
وب سایت کاربر یافتن
10 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Alisa, sara jon joni, Linda, negin.s, زهراخانوم, tannaz.m, reyhaneh, mamane kiana, گل شقایق, الهه ناز

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت Galaxy 195 48,739 ۲۱-۵-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 152,846 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد