تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۲۷-۰۲-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ)Galaxy نوشته:  
(۲۷-۰۲-۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ ب.ظ)الیسا جون نوشته:  سلام خسته نباشین واقعا خیلی زحمت میکشین بخاطر همین سایت مفید و پر باریه
من چند روز پیش یه تاپیک تو قسمت انجمن خانوم گل / کودکان خانوم گل / کودکان / ژست عکس کودکانه بنام عکسهای جالب و ابتکاری که از بچه هامون گرفتیم گذاشته بودم که متوجه شدم حذف شده علت حذفش برام سوال بود چون نه تکراری بود نه جاش غلط بود ممنون میشم راهنماییم کنید.
با تشکر

سلام عزیزم مرسیFlowerysmile
اینجور مسایل رو باید از مدیر بخش یا ناظم ها بپرسین نه از ادمینFlowerysmile

سلام . حذف نشده . چون تاپیک مشابهی با همان موضوع ( تقریبا ) داشتیم ادغام شد.

در اینجا
}
(۲۸-۰۲-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ ب.ظ)loyee_15 نوشته:  سلام و خسته نباشید به تیم مدیریت انجمن تک خانوم گل
یه سوالی مدت هاست توی ذهنمه خواستم خودم کشف کنم نشدhih
حالا می پرسم
میخواستم ببینم این عناوینی که روی هر پروفایل هست چه معنی میده البته اگه مقدوره جواب بدینFlowerysmile
مثلا من تا یه مدتی عضو جدید بودم بعد شدم کاربر عادی و الآن نیمه فعالDunnof
یا همین خانوم گل هنرمند، فقط خانوم گل طلایی می دونم چیهhih
با سپاس فراوانVeiledsmile2

سلام . اون عناوین اتومات هستن و با فعالیت مفید کاربر ارتقا پیدا می کنن

(۲۸-۰۲-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ)♥yalda♥ نوشته:  سلاممم ب همه تیم مدیریتی....همگی خسته نباشیدFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

یه سوال داشتم...تاپیکی ب عنوان حراج وسایل خانوم های خانوم گل نداریم ماFlowerysmile
اگه هنداریم بد نیست درست بشه تا هر کسی وسایلی رو که نمیخاد ب فروش بزار..شاید ب کار بقیه بیاد1 (49)

مطمئنا تا روز آخری که خانوم گل هست همچین تاپیکی نخواهیم داشت . در سایتای دیگه هم که هست همش دعوا سر این هست که همه جنس بنجل و پلاسیده و خراب شون رو به دیگرا بنداز کردن . هنوز فرهنگ ما انقد بالا نرفته که بتونیم این روش فروش رو داشته باشیم . ایشالا 2000 سال دیگه
}
گوناگون از وب
loading...
(۳۰-۰۲-۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ ب.ظ)لیلی پوت نوشته:  سلام وعرض خسته نباشید خدمت مدیران محترم من یه سوال داشتم چرا من نمیتونم محتوای بعضی از تاپیک هارو ببینمDash2 وقتی بازشون میکنم مینویسه شما اجازه ی دسترسی به این صفحه را ندارین. اخه چرا cryingcryingcryingcrying
خیلی ممنون

سلام . ممنون.
تاپیکهایی که فرمودید یا مربوط به انجمن طلایی( مخصوص کاربران طلایی ) و یا مربوط به انجمن مدیران میباشد .Flowerysmile
}
(۰۵-۰۳-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ)نادیاناز نوشته:  با سلام وتشکر از مدیریت انجمن خانم گل
سوالی دارم
برای ورود به بعضی از تاپیکها همچون ژست عکس اسپرت و فشن تک نفره این پیام می آید که

حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.
ارسال مجدد کد فعال سازی میزنم وجواب این هست
به نظر می‌رسد که حساب کاربری شما فعال شده است و نیازی به ایمیل فعال سازی نیست
لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام و سپاس
در پست قبل پاسخ داده شده عزیزم
این بخشها مربوط به تالار طلاییه و فقط کاربرای طلایی توانایی مشاهده این بخش رو دارن
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
(۱۱-۰۳-۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ ب.ظ)yzfatemeh نوشته:  سلام من توي انجمن خيلي پست هاي تكراري ديدم و از طريق لينك گزارش ،گزارش دادم ميخواستم ببينم به دردتون خورد يانه؟اصلا اين لينك كار ميكنه؟

بله این لینک کار میکنه و مشکلی نداره
به اینجور مطالب هم در طول زمان توسط مدیرا و ناظما رسیدگی میشه در هر صورت ،پس نیازی به گردش و گزارش مدام نیست
چون بعضی از این گزارشها بی اساسه و فقط باعث اتلاف وقت مدیرا میشه
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
(۱۱-۰۳-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ق.ظ)یلداجونی نوشته:  با سلام و تشکر ازمدیریت خانوم گل به خاطر تلاش و زحمتی که برای انجمن مکشینFlowerysmile

یه سوال دارم اینکه

من قبلا" کاربر طلایی بودم و توی ششمین مسابقه کاربران طلایی با جایزه شرکت کردم و نفر دوم شدم و مدال گرفتم

اما با وجود گذشت2ماه و نیم از اون مسابقه من جایزه خودمو که دوباره کاربر طلایی بشم رو نگرفتم. چرا؟Dunnof

لطفا" راهنمایی کنید.

بازهم تشکر و خوشحالم که با این انجمن آشناشدم.Flowerysmile

سلام .شما به من پیام خصوصی دادید من هم به آقای ادمین منتقل کردم . ایشون 1 کم سرشون شلوغ بود ولی گفتن به زودی درست میکنن. من شرمنده ام که فراموش کردم پاسخ شما رو بدم Hanghead
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۵-۰۳-۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ)khalerize نوشته:  سلام ببخشید من میخوام آموزش بافت دستبند کومیهیمو رو ببینم اما میگه اجازه ورود ندارم
چرا؟میخوام یاد بگیرم خوب

سلام
عزیزم چون مربوط به کاربرای طلاییه ، نمیتونین ببینین
برای اطلاعات بیشتر میتونین شرایط عضویت طلایی رو مطالعه کنین
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=58...rried%20in]
Insta Id: negin.sanatkar
}
(۱۶-۰۳-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ)وفای خوبان نوشته:  
با سلام و خسته نباشید و تبریک مبعث پیامبر
من مدتیه با یه مشکل مواجه شدم اونم اینه که روی هر پستی کلیک راست می کنم تا تو یه تب جدید باز بشه، می پره بالا و میاد اول سایت و بعدش هم می خوام ببندمش منوی حاصل از کلیک راست رو چند تا سایت خبر نو و تخفیف و غیره بدون اینکه بخوام باز می شن و کلافم می کنن.ممنون می شم راهنمایی کنید.Flowerysmile

سلام

برای رفع تمام مشکلات در مورد اینجا و هر سایت دیگه بهتر هست از مرورگر فایرفاکس استفاده کنین
}
با اجازه ادمین

مرورگر گوگل کروم بهترین گزینه برای استفاده از مطالب خانوم گل و در کل اینترنت هست
من که تاحالا مشکل آنچنانی باهاش نداشتم
فقط هر از چندگاهی صفحه تبلیغات باز میشه که میبندمش
گوگل کروم از نظر بارگذاری صفحه سرعتش از مرورگر های دیگه بیشتره و مشکلات اکسپلورر و فایرفاکس رو نداره
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
}
سلام.من یه تاپیک به اسم سیاست شوهرداری خانم گلا درست کرددم.صبح حدود ساعت11.الان ساعت 3 که اومدم زده بسته شد.چرا اخهههههههههههDash2crying
چگونه خیانت میکنند؟چگونه با دیگری به ارامش میرسند؟؟من حتی وقتی "بالشم" را عوض میکنم خوابم نمیبرد..gol
}
گوناگون از وب
loading...