خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 321

ارسال: #85
RE: ارتباط با مدیریت
Just_Cuz_15Just_Cuz_15cryingcryingVahidrkcryingLaie_70
این دو تا صفحه تبلیغات که باز میشن و به درد نمیخورن هم حجم نتمونو به فنا بردن....هم آدم پشیمون میشه بیاد خانوم گل.....Dash2Dash2Dash2 روانی شدم....کاش گوشه ها بزارین تا هرکس لازمش شد بازش کنهDash2Dash2
امضای saghi1367
[تصویر:  IbYjp3.png]
۳-۲-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ عصر
یافتن
6 کاربر از saghi1367 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
laleh joon, الهه ناز, shamim_13, f.nik, saji68, azadeh-s

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 1104

ارسال: #86
(۳-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ صبح)avida نوشته شده توسط:  سلام مدیران محترم
میخوام اسم کاربریمو عوض کنم رفتم کنترل پنل تنظیمات پروفایل ولی چیزی در این مورد ندیدم لطفا راهنماییم کنین متشکر [تصویر:  127213_owy69h4z8efzd89m.gif]

عزیزم
امکان تغییر نام کاربری نیست
موفق باشی
امضای )Mitra(
من معجزه می خوام خدا جون
۴-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ صبح
وب سایت کاربر یافتن
9 کاربر از )Mitra( به دلیل این ارسال سپاس کرده.
negin.s, avida, الهه ناز, sara jon joni, Linda, f.nik, mansore66, mamane kiana, گل شقایق
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #87
(۴-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ صبح)من وعشقم نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید من کار بر من ونفسم ولی وقتی با این نام کار بری وارد میشم نمی تونم چیزی بنویسم سریع رفرش میشه فقط سپاس می تونم بزنم و بخونم الان با مرور گر فایر فاکس امدم که شد لطفا به من کمک کنید درضمن اخطارم نگرفتم نمیدونم چرا اینجوری شده cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

سلام من بررسی کردم مشکلی از طرف انجمن برای شما وجود نداره . باز هم به آقای ادمین گزارش میدم ایشون بررسی کنن.

(۴-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ عصر)من وعشقم نوشته شده توسط:  بازم ببخشید اقا ادمین مثل اینکه کاربرعزیز مرضیه مهدی هم همین اتفاق براشون افتاده و ایشون فقط می تونن پیام خصوصی بدنHanghead

مشکل کاربر مرضیه مهدی چیز دیگری بود که من در پیام خصوصی براشون توضیح دادم دیشب.

(۵-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ عصر)♥yalda♥ نوشته شده توسط:  
(۳۱-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ عصر)♥yalda♥ نوشته شده توسط:  Veiledsmile2با سلام خدمت مدیران محترم..
مدیر عزیز من یه سوال دارم..چرا من نمیتونم تاپیک ایجاد کنم....چند بار امتحان کردم ایجاد نمیشه
توی یکی از انجمن ها هم اصلا دکمه ایجادموضوع نداشتمDunnof

...........
Dash2Dash2Dash2مدیران محترم چرا پاسخگوو نیستن...حرف ما اهمیت نداره عایا؟؟

در بعضی از انجمنها تاپیکی که ایجاد میشه نیاز با تایید مدیر اون انجمن داره . تاپیک ایجاد میشه مدیران قادر به دیدن تاپیک هستند و پس از تایید کاربران نیز خواهند دید . در بالای همون انجمن هم توضیح داده شده البته .اما ... تاپیکی ایجاد کرده بودید که فقط نام داشت و هیچ مطلبی در اون نبود که حذف گردید ( با مدیر Linda تماس بگیرید ) .
در مورد انجمنهایی که ایجاد مووضع نداریم : بنا بر صلاحدید فعلا امکان ایجاد موضوع در آنها وجود ندارد.

(۵-۲-۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ عصر)rafat.entezari نوشته شده توسط:  این مشکل تعویض نام کاربری رو نمیشه حلش کنین؟؟؟؟؟
فکر کنم خیلی ها این مشکل رو دارن!Questionedf

این امکان فقط برای کاربران طلایی وجود دارد
امضای mamane kiana
۵-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ عصر
یافتن
9 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mansore66, )Mitra(, shamiiim, sara jon joni, reyhaneh, Linda, f.nik, گل شقایق, الهه ناز
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #88
(۴-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ صبح)ستاره سادات نوشته شده توسط:  سلام..
من چند روز پیش تو قسمت بیوگرافی خودم رو معرفی کردم و در آخر یه خط نوشتم که سایت خانوم گل رو دوست دارم اما گاهی مدیرانش لحنشون خشن و توهین آمیز و این موضوع ناراحتم میکنه..اما دیدم کل پست من تو این تاپیک حذف شده..آیا با انتقاد باید چنین برخوردی بداشت؟من حرف نادرستی زدم؟دروغ گفتم؟بعله این سایت واقعن منظم هست اما به چه قیمتی؟به قیمت فقط خط و نشون کشیدن؟مرز مدیر و کاربر ایجاد کردن و از دیده بالا نگاه کردن؟
یه نگاهی به پستای مدیران بکنید:کابر فلانی چون خطت پر شده..کاربر فلانی گفته بودم این کار رو نکن و غیره..

پستتون رو من حذف کردم . خودتون میگید بیوگرافی!! نه تاپیک انتقاد و پیشنهاد .

واقعا مدیران ما انقدر وقت برای انجمن میگذارند که با دیدن صحبت شما من در مقابل مدیران خجالت زده شدم !! جواب تمام زحمتهاشو و نظمی که در انجمن برقرار میکنند انتقاد شما در تاپیک معرفی نبود . HangheadHanghead
امضای mamane kiana
۵-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ عصر
یافتن
14 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ایران دخت, mansore66, )Mitra(, shamiiim, sara jon joni, rafighi, reyhaneh, Linda, loyee_15, گل شقایق, nehdi, negin.s, یاسی, الهه ناز
مدیر ارشد

مدال ها

ارسال: #89
(۲۲-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ صبح)sanaz2512 نوشته شده توسط:  سلام خوبین؟
یه سوال داشتم
میشه بپرسم چطور میتونم صفحه خانوم گلهای تبریزی (7) رو بخونم؟پیداش نمیکنم؟

الان تاپیک خانم گلهای تبریز به شماره 9 رسیده . و البته قبلی ها حذف میشوند .

(۲۶-۱-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ صبح)Fir**zeH نوشته شده توسط:  سلام
من تازه واردم واسه همین زیاد به قوانین آشنا نیستم ببخشید ی سوال داشتم :من هرچی پیغام خصوصی می فرستم بعدش اصلا توی باکس ارسالی هام نیستش ؛ارسال نمیشه یا باید کاره خاصی بکنم؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید

در صورتی که تمایل دارید پیام ارسالی شما ذخیره شود باید خودتان در زیر باکس ارسال پیام در ذخیره پیام تیک بزنید . پیامتان در پیامهای ارسال شده ذخیره میشود .

(۲۶-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ صبح)rahill1363 نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی مدیران سوالم این بود که من موقعه ای که عکس میخوام بذارم همه کارهایی که تو قوانین هست را رعایت میکنم و همچنین اپلود عکس هم انجام میدم و وقتی تو لینک هم کپی میکنم و ارسال میکنم عکسها باز نمی شن نمی دونم چرا از شما می خوام راهنماییم کنید ممنونFlowerysmile

1 عکس در پیام خصوصی برای من بفرستید تا راهنماییتون کنم
امضای mamane kiana
۵-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ عصر
یافتن
12 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
shamiiim, sara jon joni, rafighi, ninaz, reyhaneh, Linda, گل شقایق, nehdi, negin.s, یاسی, )Mitra(, الهه ناز
مدیر ارشد

مدال ها

ارسال: #90
(۵-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ عصر)♥yalda♥ نوشته شده توسط:  مامان کیانای عزیز..پس چطور بعضی وقتا تاپیک های الکی زده میشه با اینکه شما میگید نظارت هست..که مجبور میشد خودتو پاکشون کنید(الان حضور ذهن ندارم چه تاپیکی بود .ولی دیدم)Hanghead
عزیزم تووی همه انجمنها هم که تاپیکها نیاز به تایید نداره ...کاربران جدید و نا آگاه هم اشتباه میکنند گاهی . مدیران هر انجمن هر روز یا هر شب انجمنشون رو چک میکنن ... در طول روز هم ناظمها سر کشی میکنن ... اما به علت تعداد بالای کاربر و حجم اطلاعت گاهی هم 1 تاپیک نادرست 1 مدت زمانی میمونه تا حذف بشه .

مثلا در انجمن مذهبی تاپیکها باید تایید بشوند
امضای mamane kiana
۵-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ عصر
یافتن
13 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
♥yalda♥, sara jon joni, rafighi, reyhaneh, Linda, monamona, mansore66, گل شقایق, nehdi, من و نفسم, یاسی, )Mitra(, الهه ناز

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت Galaxy 195 44,854 ۲۱-۵-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 143,275 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد