خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 402

ارسال: #109
RE: ارتباط با مدیریت
ببخشید من ج میدم Hangheadسلام منم مشکل شمارو داشتم با مرور گر فایر فاکس درست میشه . اگه هم می خواید با اینترنت اکسپلور بیاید تو قسمت تولز بالای صفحه گزینه تولبارز مای تولزو تیک شو بردارید ویه تغیر بدید به همشون من این کارو کردم درست شد
امضای من و نفسم
اردیبهشت از آن ماه هاي ناب ست ...

که در آن کوه می چسبد
دریا می چسبد

با دوستان در خیابان ها بودن می چسبد ...
در خانه بودن و ولو بودن زیر دست و پای مادر می چسبد

تمام رنگ ها برای پوشیدن خوبند
هوا جان می دهد برای عاشقی کردن
و انقدر این اردیبهشت برای همه چیز و همه کار دوست داشتنی ست
که یک ماه برایش کم است
۲۴-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ عصر
یافتن
2 کاربر از من و نفسم به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, z.arghavani
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23963

ارسال: #110
دوستان عزیزی که از تبلیغات شکایت دارن،تاحالا به این موضوع توجه کردین که هزینه هاست و دامین و نگه داری یه همچین سایتی به این سنگینی، از کجا باید بیاد؟
این تبلیغاته که سایت رو سرپا نگه میداره وگرنه سایت با این همه کاربر و مطلب جز هزینه چیز دیگه نیست
انجمن با این تبلیغا هزینه ماهانه خودش رو درمیاره

پس اگه خانوم گل و مطالبش رو میپسندین و اگه بنظرتتون ارزشش رو داره کمی شکیبا باشینFlowerysmile
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۲۵-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ صبح
یافتن
34 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mansore66, negin.s, ninaz, NAHID.V, melody313, رها نبوی, vidia, من و نفسم, sara jon joni, Atefe joon, honar, z.arghavani, mamane kiana, 1368Sheri, شادی ab, پارانزیم, monamona, زهراخانوم, nehdi, afarin, loyee_15, بانوی مهر, Linda, memol.rm, گل شقایق, rafighi, الهه ناز, nothing, shamiiim, kapsul, سمیرااا, f.nik, paria, asal arya

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #111
(۲۷-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ عصر)Galaxy نوشته شده توسط:  
(۲۷-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ عصر)الیسا جون نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشین واقعا خیلی زحمت میکشین بخاطر همین سایت مفید و پر باریه
من چند روز پیش یه تاپیک تو قسمت انجمن خانوم گل / کودکان خانوم گل / کودکان / ژست عکس کودکانه بنام عکسهای جالب و ابتکاری که از بچه هامون گرفتیم گذاشته بودم که متوجه شدم حذف شده علت حذفش برام سوال بود چون نه تکراری بود نه جاش غلط بود ممنون میشم راهنماییم کنید.
با تشکر

سلام عزیزم مرسیFlowerysmile
اینجور مسایل رو باید از مدیر بخش یا ناظم ها بپرسین نه از ادمینFlowerysmile

سلام . حذف نشده . چون تاپیک مشابهی با همان موضوع ( تقریبا ) داشتیم ادغام شد.

در اینجا
امضای mamane kiana
۲۸-۲-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ صبح
یافتن
9 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
rafighi, negin.s, sara jon joni, الهه ناز, Linda, الیسا جون, Atefe joon, shamiiim, Galaxy
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ عصر)loyee_15 نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید به تیم مدیریت انجمن تک خانوم گل
یه سوالی مدت هاست توی ذهنمه خواستم خودم کشف کنم نشدhih
حالا می پرسم
میخواستم ببینم این عناوینی که روی هر پروفایل هست چه معنی میده البته اگه مقدوره جواب بدینFlowerysmile
مثلا من تا یه مدتی عضو جدید بودم بعد شدم کاربر عادی و الآن نیمه فعالDunnof
یا همین خانوم گل هنرمند، فقط خانوم گل طلایی می دونم چیهhih
با سپاس فراوانVeiledsmile2

سلام . اون عناوین اتومات هستن و با فعالیت مفید کاربر ارتقا پیدا می کنن

(۲۸-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ عصر)♥yalda♥ نوشته شده توسط:  سلاممم ب همه تیم مدیریتی....همگی خسته نباشیدFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

یه سوال داشتم...تاپیکی ب عنوان حراج وسایل خانوم های خانوم گل نداریم ماFlowerysmile
اگه هنداریم بد نیست درست بشه تا هر کسی وسایلی رو که نمیخاد ب فروش بزار..شاید ب کار بقیه بیاد1 (49)

مطمئنا تا روز آخری که خانوم گل هست همچین تاپیکی نخواهیم داشت . در سایتای دیگه هم که هست همش دعوا سر این هست که همه جنس بنجل و پلاسیده و خراب شون رو به دیگرا بنداز کردن . هنوز فرهنگ ما انقد بالا نرفته که بتونیم این روش فروش رو داشته باشیم . ایشالا 2000 سال دیگه
۳۰-۲-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ صبح
وب سایت کاربر یافتن
19 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, negin.s, 1368Sheri, barfab, sara jon joni, rafighi, الهه ناز, گلشید, ninaz, loyee_15, من و نفسم, Alisa, زهراخانوم, )Mitra(, mansore66, Linda, ایران دخت, paria, z.arghavani
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #113
(۳۰-۲-۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ عصر)لیلی پوت نوشته شده توسط:  سلام وعرض خسته نباشید خدمت مدیران محترم من یه سوال داشتم چرا من نمیتونم محتوای بعضی از تاپیک هارو ببینمDash2 وقتی بازشون میکنم مینویسه شما اجازه ی دسترسی به این صفحه را ندارین. اخه چرا cryingcryingcryingcrying
خیلی ممنون

سلام . ممنون.
تاپیکهایی که فرمودید یا مربوط به انجمن طلایی( مخصوص کاربران طلایی ) و یا مربوط به انجمن مدیران میباشد .Flowerysmile
امضای mamane kiana
۳۱-۲-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ صبح
یافتن
13 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
rafighi, sara jon joni, الهه ناز, shamiiim, honar, f.nik, )Mitra(, negin.s, mansore66, nehdi, Linda, Atefe joon, NAHID.V
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23963

ارسال: #114
(۵-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ صبح)نادیاناز نوشته شده توسط:  با سلام وتشکر از مدیریت انجمن خانم گل
سوالی دارم
برای ورود به بعضی از تاپیکها همچون ژست عکس اسپرت و فشن تک نفره این پیام می آید که

حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.
ارسال مجدد کد فعال سازی میزنم وجواب این هست
به نظر می‌رسد که حساب کاربری شما فعال شده است و نیازی به ایمیل فعال سازی نیست
لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام و سپاس
در پست قبل پاسخ داده شده عزیزم
این بخشها مربوط به تالار طلاییه و فقط کاربرای طلایی توانایی مشاهده این بخش رو دارن
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۵-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ صبح
یافتن
9 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
negin.s, sara jon joni, mansore66, honar, Linda, mamane kiana, Atefe joon, NAHID.V, )Mitra(
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت Galaxy 195 46,683 ۲۱-۵-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 148,271 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد