خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1734

RE: ارتباط با مدیریت
(۷-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ عصر)پرستش نوشته شده توسط:  سلام به مدیران عزیز....چرا نمیتونم بیام خانوم گل؟؟با قیلتر شکن فقط میشه آن لاین بشم....3 روزیهDunnof

(۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ صبح)من و نفسم نوشته شده توسط:  سلام اقا ادمین جاری منم نمیتونه وارد سایت بشه میگه ف ی ل شده

(۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ عصر)بانوی مهر نوشته شده توسط:  سلام به مدیریت محترم سایت
2 روز من نمیتونم وارد سایت بشم دائم برام پیغام میده که شما محروم شدید ....

(۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ عصر)marmar1 نوشته شده توسط:  سلام مدیریت محترم خانوم گل
من دیشب داشتم مطالب طنز میخوندم که یه دفعه گفت شما محروم شده اید البته الان درست شده

(۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ عصر)162 نوشته شده توسط:  سلام می خواستم بدونم من هم محروم بودم چرا لطفا خیلی بهم برخورد cryingcryingcrying

با سلام

مشکلی در انجمن بود که خیلی از کاربرا رو به اشتباه محروم تشخیص می داد . مشکل رفع شده و مشکلی نیست . بابت این مشکل پوزش می خوام از کاربرای محترم و خوب مون

اگر کسی هنوز مشکل داره باید طبق راهنمایی زیر عمل کنه :

به سایت whatismyip.com برین و صبر کنین تا سایتش کامل لود بشه . بعدش طبق عکس زیر مشاهده می کنین که یه سری اعداد و وسط هر 3 عدد نقطه نوشته شده که میشه IP شما .

[تصویر:  ip.jpg]

اون اعداد رو کپی کنین و با استفاده از لینک تماس با ما که بالا هست بهم اطلاع بدین تا بررسی کنم . پاسخگویی من بسته به تایم بیکاریم دست کم از 12 ساعت تا 36 ساعت طول می کشه و نیاز به ارسال پیام مجدد نیست در فاصله کوتاه .

موفق باشین
۸-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ عصر
وب سایت کاربر یافتن
12 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, بانوی مهر, tannaz.m, ninaz, NAHID.V, ehsan83, Linda, 162, reyhaneh, الهه ناز, maryam.n.g, leili
ناظم خانوم گل

مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 1456

ارسال: #14
(۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ عصر)marss نوشته شده توسط:  سلام گیسو جان.عزیزم خسته نباشی.قرض از مزاحمت می خواستم بدونم چرا امضام حذف شده.ممنون میشم اگه مطلعم کنید

سلام
من به جای گیسوجون جواب می دم چون امضای شما رو پاک کردم
امضاهای نامناسب زیاد داریم که مثلاً شامل امضاهایی می شن که عکس بزرگ دارن
و امضای شما شامل اون بود
تصمیم گرفتیم این کاربران تا یه مدت امضا نداشته باشن
شما تا 2 ماه امضا ندارید
امضای reyhaneh
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

۹-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ صبح
یافتن
5 کاربر از reyhaneh به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, mamane kiana, maryam.n.g, Linda, عشقم فقط...
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 69

ارسال: #15
با سلام و خسته نباشيد
اگه امكانش هست طريقه ارسال عكسا و شركت در مسابقاتو برام توضيح ميديد گيج شدم.
۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ عصر
یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
ناظم خانوم گل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 5339

ارسال: #16
(۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ عصر)marss نوشته شده توسط:  سلام گیسو جان عزیزم این بار دومه که مزاحمتون میشم.راستش خانوم گل تنها جایی بود که باهاش اوقات بیکاریمو میگذروندم.
گیسو جان من امضام شاید 1هفته بود که بعد حذف شد وبعد دلیلشو بزرگ بودن عکس گفتن در صورتی که ناظمان اگه نظارت دقیقی داشتن باید همون اول حذفش میکردن.والانم اواتارم بعد از 1هفته حذف شد در صورتی که اصلا عکس غیر اخلاقی نبود.
کلا میخواستم که الان تو خانوم گل خیلی هرج ومرجه تو قسمت رژیم احوال پرسی میشه و... وهیچ چیز مثل چندماه پیش نیست جدا از اینا خانومای با شخصیتی تو خانوم گل هستن ولی بعضی از مدیران با لفظ مودبانه ای نمینویسن.شرمندم که زیاد شد ولی چون خیلی خانوم گل رو دوست دارم و میدونم که شماهم مدیر دقیقی هستین باهاتون درمیون گذاشتم.وقتتون بخیر

دوست خوبم شما نباید از مدیرها و ناظم ها چیزی رو به دل بگیرین همین اواتار شما رو یکی از دوستاتون دو سه بار گزارش زده بود . اونهم پشت سرهم حالا تکلیف ما رو شما روشن کنین چیکار کنیم ؟ که نه سیخ بسوزه نه کباب ؟
امضای sima
پدرم دیده به سویت نگران است هنوز
غم نا دیدن تو بار گران است هنوز
آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو
نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز
۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ عصر
وب سایت کاربر یافتن
6 کاربر از sima به دلیل این ارسال سپاس کرده.
reyhaneh, maryam.n.g, ninaz, Linda, زهراخانوم, mamane kiana
مدیریت کل

مدال ها

(۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ عصر)marss نوشته شده توسط:  سلام گیسو جان عزیزم این بار دومه که مزاحمتون میشم.راستش خانوم گل تنها جایی بود که باهاش اوقات بیکاریمو میگذروندم.
گیسو جان من امضام شاید 1هفته بود که بعد حذف شد وبعد دلیلشو بزرگ بودن عکس گفتن در صورتی که ناظمان اگه نظارت دقیقی داشتن باید همون اول حذفش میکردن.والانم اواتارم بعد از 1هفته حذف شد در صورتی که اصلا عکس غیر اخلاقی نبود.
کلا میخواستم که الان تو خانوم گل خیلی هرج ومرجه تو قسمت رژیم احوال پرسی میشه و... وهیچ چیز مثل چندماه پیش نیست جدا از اینا خانومای با شخصیتی تو خانوم گل هستن ولی بعضی از مدیران با لفظ مودبانه ای نمینویسن.شرمندم که زیاد شد ولی چون خیلی خانوم گل رو دوست دارم و میدونم که شماهم مدیر دقیقی هستین باهاتون درمیون گذاشتم.وقتتون بخیر

با سلام

می بخشین منظوتون از هرج و مرج چی هست ؟ جالبه همه کاربرا میان تشکر می کنن که اولین انجمنی هستیم که اسپم نداریم . اگه تو تاپیک رژیم احوالپرسی میشه شما که دارین منیج می کنین باید تذکر بدین . عکس شما شاید از دیدگاه شما غیراخلاقی نباشه اما از دیدگاه قوانین مدنی هست و ما ملزم به اجرا . مطلب بعد میشه لینک برخورد نامتناسب با کاربرای نرمال رو برام بفرستین ؟

چون در تاپیک عمومی مطرح کردین تا 24 ساعت ملزم هستین یا ثابت کنین هرج و مرج رو و سایر مسائل رو ، یا عذرخواهی می کنین و یا کاربری تون برای همیشه محروم میشه
۹-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ عصر
وب سایت کاربر یافتن
9 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, maryam.n.g, feri22, reyhaneh, NAHID.V, ninaz, Linda, Galaxy, الهه ناز
مدیریت کل

مدال ها

(۱۰-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ صبح)marss نوشته شده توسط:  این یه امر ثابت شدست مدیر محترم احتیاجی به فرستادن لینک نیست.شما لطف کنین که یه سری به تاپیکهابزنید تو بخش مدل اموزش میخوان تو قسمت رژیم صحتهای خارج از بحثه.واینکه برای رفتار مدیران نمونه اش خود شما من با نهایت احترام انتقادم رو نوشتم اما شما کاملا تند دارین جواب رو دارین من ننوشتم همه نوشتم بعضیها برای مثال خانوم سیما فوق العاده هستن یا خانوم سارا جون جونی که با پیام خصوصیشون من مطلع میکنن.منم این خانوم گل رو فوق العاده دیدم و واقعا باهاش انس گرفتم.چون من تو بقیه سایتها هم عضوم ولی خانوم گل رو ترجیح میدادم چون به نظرم خیلی پربارتر بود.من از مهرماه عضوم وهیچ شکایت-گله-انتقادی از خانوم گل نداشتم.اما وقتی با این قضیه روبه رو شدم وظیفه خودم دونستم تا اطلاع بدم.متاسفانه فکر میکردم که انتقادم پذیرفته میشه.مدیر محترم من هیچ وقت بابت کار درستم عذر خواهی نمیکنم و اینکه تو جایی که انقدر روابط بین مدیران و کاربران تهاجمیه و منطقی نیست و اصلا نظم رعایت نمیشه همون بهتر که حذف شم یا ساده ترش کنم اصلا نیازی به محرومیت نیست خودم ترجیح میدم که دیگه تو خانوم گل نیام.

بسیار خوب . مرد و حرفش و شما محروم میشین . من عاشق انتقاد سازنده هستم اما اصلا با حرفای غیرمنطقی سازگاری ندارم . جواب تمام زحمات ما و مدیرا و کاربرا واژه هرج و مرج نیس . اگر بود صحیح اما جایی که نیست ، در حقیقت توهین به تمام خانواده خانوم گل هست . ضمنا بخشی که به قول شما اسپم داره توسط شما داشت مدیریت میشد و می تونستین یا مستقیم بهشون تذکر بدین یا اگه خیلی دل تون میسوخت گزارش میکردین تا بررسی کنیم و اصلاح کنیم. کلا طبیعی هست . پست ها شما و بنده در این تاپیک هم تا دقایقی حذف میشن تا هرج و مرج بر پا نشه
۱۰-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ صبح
وب سایت کاربر یافتن
10 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, reyhaneh, Linda, ninaz, sima, rafighi, mansore66, negin.s, maryam.n.g, الهه ناز
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت Galaxy 195 44,817 ۲۱-۵-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 143,206 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد