خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

ناظم خانوم گل

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 1456

ارسال: #37
RE: ارتباط با مدیریت
کاربرانی که در رابطه با پیام های خصوصی سؤال دارند لطفاً ارسال 36 این تاپیک که مربوط به آقای ادمین هست رو مطالعه کنن
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A7%...#pid618583
امضای reyhaneh
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ عصر، توسط reyhaneh.)
۲۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ عصر
یافتن
6 کاربر از reyhaneh به دلیل این ارسال سپاس کرده.
negin.s, hajar goli, hhaannii, m_241259, Linda, maryam.n.g
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2349

ارسال: #38
(۲۴-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ عصر)عشقم فقط... نوشته شده توسط:  با عرض سلام و خسته نباشيد
يه سوال داشتم من تو قسمت موضوع عمومي يه موضوع جديد خواستم باز كنم همه كاراش و انجام دادم ولي وقتي ارسال و زدم اون موضوع نيمد،دوبارم امتحان كردم ولي باز وقتي ارسال موضوع و زدم ايجاد نشد و رفت صفحه اي كه قسمت موضوعات عمومي.
حالا دليلش چي هست چرا اينجوري شد؟
ممنون ميشم راهنماييم كنيد
با تشكر

بارها و بارها و بارها گفته شده اگه تاپیکی میزنید که بعد ارسال دیده نمیشه باید توسط مدیر اون انجمن تایید بشه
برای شما و هیچکس دیگه ای قابل رویت نیست جزء مدیر اون انجمن،ناظمها و مدیریت ارشد و مدریت کل.
اینم پیامش:
ارسال های این انجمن جهت جلوگیری از ایجاد مطالب موهن و سیاسی و .. پس از تایید مدیران نمایش داده خواهند شد
امضای Linda
[تصویر:  sunflower3.gif]
۲۴-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ عصر
یافتن
8 کاربر از Linda به دلیل این ارسال سپاس کرده.
negin.s, sara jon joni, sima, گل شقایق, reyhaneh, mamane kiana, Galaxy, tannaz.m
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2349

ارسال: #39
(۲۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ عصر)عشقم فقط... نوشته شده توسط:  همين الان تمام پيام خصوصي هاي من پاك شد

قابل توجه تمام کسانی که این تاپیک مطالعه نمیکنن که شاید کسی همین سئوال رو پرسیده باشه دیگه اسپم سازی نکنن.
خالی شدن صندق پیامها
امضای Linda
[تصویر:  sunflower3.gif]
۲۴-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ عصر
یافتن
12 کاربر از Linda به دلیل این ارسال سپاس کرده.
negin.s, sara jon joni, reyhaneh, memol.rm, mamane kiana, sima, )Mitra(, ninaz, maryam.n.g, mansore66, Galaxy, tannaz.m
ناظم خانوم گل

مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 1456

ارسال: #40
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ صبح)parya123 نوشته شده توسط:  سلام
هر چی تو پیام های خصوصیم داشتم پاک شده بدون اینکه خودم بدونم فک میکنم دوستام یا یکی پسوردمو میدونه البته هفته پیش عوضش کردم..میشه عضویتمو حذف کنید دوباره ثبت نام کنم!!!!!!!!!!!!؟؟

سلام
این بار چهارم:

پیام های خصوصی به علت مشکلی که در دیتا بیس به وجود آمده حذف شده

صفحات قبل و حتی ارسال بالا رو می خوندید می دیدید
یک بار آقای ادمین جواب دادن یک بار من و یک بار لیندای عزیز
امضای reyhaneh
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ صبح
یافتن
6 کاربر از reyhaneh به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, 1368Sheri, Linda, maryam.n.g, رخشا, tannaz.m

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

(۲۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ صبح)NAHID.V نوشته شده توسط:  سلام خدمت آقای ادمین وخسته نباشید
توروخدا مشکل این دکمه ی سپاس رو حل کنید
آدم میترسه سپاس رو بزنه.چون صفه دوباره لود میشه و هم سرعتو پایین میاره هم حجم اینترنتو کم میکنه
ممنون از همه زحماتتون

دکمه سپاس بدلیل کار زیادی که میبره و همینطور باید از بیرون نفر متخصص بیاریم که قابل اطمینان هم باشه میتونم بگم تا قبل از عید مقدور نیست . فعلا کلیک که می کنین stop کنین تا زمانی که درست کنیم .ممنون

(۲۴-۱۱-۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ عصر)مامان سیما نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشین من از دیروز دچار مشکل شدم خودبخود بالای صفحه میشم کاربر مهمان و دیگه نمیتونم وارد بشم آخه من از اولش نوار ابزار خانم گل رو نصب کردم از اونجا وارد میشم وهیچوقت هم خروج نمیزنم پسووردمم یادم نیست سیستمم هم مشکل پیدا کرده ایمیلم تو msn هستش باز نمیکنه از امروز دیگه نمیتونم ارسال داشته باشم نمیتونم عکس بذارم اون قسمت ارسالهای جدید متحرک هم ثابت شده هرچی حرکت تازه سازی میزنم فایده نداره ضمنا از اولشم بعضی تاپیکها نمیتونم وارد بشم
خانم گل نباشه من چیکار کنم آخه من تنهام
میشه لطف کنید راهنماییم کنید من انگلیسی و اطلاعات کامپیوتریم زیر صفره
با تشکر و ارادت خالصانه

متاسفانه اگه به ایمیل تون دسترسی نداشته باشین باید با یه ایمیل جدید و مطمئن ثبت نام کنین . موفق باشین

(۲۴-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ عصر)banoo_maryam نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشین
دوست من با کاربری نیایش م چندروزه هرکار میکنه نمیتونه وارد سایت بشه احتمالا پسوردش فراموش کرده و الان نمیدونه چکار کنه اگر لطف کنین کمک کنین بتونه دوباره پسووردشو برگردونه و وارد سایت بشه
ممنون Flowerysmile

(۲۵-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ عصر)simin.jodairy68 نوشته شده توسط:  سلام.من هرچی پیام خصوصی یا میل میزنم یا اینجا میگم مشکلمو کسی جوابمو نمیده.تورو خدا راهنماییم کنین cryingcrying

از این به بعد نه در ایمیل و نه پیام و تاپیک به مورد فراموشی رمز عبور پاسخ داده نمیشه . بهترین و تنها مرجع برای فراموشی رمز عبور تاپیک زیر هست :

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A2%...9%88%D8%B1

خیلی وقتا کاربرا با اعتماد به نفس خاص گفتن کار نمی کنه و مشکل داره و ... اما من خودم ایمیل شون رو گرفتم و تست کردم و رمز جدید بهشون دادم . فقط کافیه دقت کنین همین . تو ایمیل لینک رو باید تا 15 دقیقه بعد از ارسال کلیک کنین ، اگه دستی وارد می کنین دقت کنین کاراکتر فاصله اینور اونور رو کپی نکنین بهمراه عبارت ، در هنگام ثبت نام دقت کنین آدرس ایمیل هرگز www. نداره اولش و ....

موفق باشید
۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ عصر
وب سایت کاربر یافتن
12 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
maryam.n.g, NAHID.V, Linda, Galaxy, reyhaneh, mamane kiana, عشقم فقط..., mansore66, negin.s, Alisa, sara jon joni, tannaz.m
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 10000

ارسال: #42
(۲۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ عصر)پرستش نوشته شده توسط:  سلام.. با عرض خسته نباشید به مدیران محترم خانوم گلFlowerysmile.در جریان مشکل پیش اومده و پاک شدن پیام خصوصی ها هستم...Dreamyeyesf
سوال من چیز دیگه ایه...وقتی خودم میخوام پیام خصوصی هامو پاک کنم و حذف رو میزنم،پاک میشن ولی بالای صفحه که تعداد پیامها رو میزنه چرا تغییر نمیکنه؟؟و همون عدد قبل حذف میمونه؟angelic

عزیزم
پیام ها رو باید از سطل زباله هم پاک کنی
یه کار راحت تر هم هست
از همون بالای پیام هات گزینه خالی سازی پوشه ها رو بزن
[تصویر:  20130214154702_Untitled.jpg]

گزینه های صندوق دریافت و سطل زباله رو تیک بزن و حذف کن Flowerysmile
[تصویر:  20130214154916_1.jpg]
امضای negin.s
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...rried%20in]
Insta Id: negin.sanatkar
۲۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ عصر
یافتن
10 کاربر از negin.s به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mansore66, پرستش, mamane kiana, NAHID.V, Alisa, sara jon joni, Linda, farideh m, گل شقایق, الهه ناز
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت Galaxy 195 48,655 ۲۱-۵-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 152,720 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد