تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
با عرض سلام و خسته نباشی خدمت ادمین و دیگر مدیران محترم
ضمن تشکر از تمامی زحماتی که می کشید
می خواستم تشکر ویژه داشته باشم بابت رفع مسئله باز شدن صفحه
تبلیغی که با هر کلیک واقعا آزار دهنده بود
باتشکر مضاعف از شما
(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
}
(۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ)FIRIHA نوشته:  سلام خسته نباشینFlowerysmile
ببخشید من امروز صبح به یکی از کاربرا که هیچ نسبتی جز دوستی درهمین انجمن, ندارم یه اعتبار برای خریداش دادم و این ناظر محترم بهم اعتبار منفی دادنو کل اعتبار اون بنده خدارو 0کردن... واقعا خیلی دلخورشدم. خب اگه قراره بهم اعتبار بیخود ندیم که باید اکثر اعتبارای مدیرارو 0کنین... همه شونو دید و اکثرا برا تشکر از زحمت و ... است!angelic
ممنون میشم دلیل 0شدن اعتبار اون دوستمو بگین.
مرسی از زحمتتاتونFlowerysmile

بنظر شما برای خرید جایز هست به کسی اعتبار بدین ؟ مطلبی ازش یاد گرفتین ؟ برای ایشون باید از سپاس استفاده می کردین و اعتبار بیجا هست ازنظر ما

مدیرا 10 برابر این هم اعتبار داشته باشن لایقش هستن چون اونا هستن که تمام زحمات این محیط رو دوش شون هست و هرچقد ازشون تشکر و تقدیر بشه باز هم کم هست . در روز کلی تاپیک ایجاد میشه توسط کاربرا و مدیرا ، کلی پست میزنن و ... فکر کردین کی داره اینا رو مدیریت می کنه ؟ کی به تاپیکا نظم می بخشه ؟ کی داره اسپم ها رو پاک می کنه ؟ هر چیزی رو سر جای خودش قرار میده ؟ اگه خانوم گل به اعتراف اکثریت یه انجمن منظم و بدون اسپم و .. هست همش نتیجه زحمات این عزیزان هست .
}
سلام و خسته نباشید به اقای ادمین و گیسو جون.ممنون از تغییرات گرافیکی جدیدی که اعمال کردین خیلی زیباست.سپاس.
}
(۲۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ ب.ظ)پری دریایی 0111 نوشته:  یه اطلاع رسانی کنید بعد اعتبارارو حذف کنید. از مدیرام که سوال می پرسیم انگار دشمنی خونی با ما دارن. گیسو جان چرا از خریدای هم چیزی یاد نمی گیریم ما با قیمتا مطلع میشیم و جاهای خرید، اف هایی که توو شهر مغازه ها هست و گرنه مام به قشنگی خرید یکی اعتبار نمیدیم لااقل من که ندادم. بعدم اگه قرار نبود اعتبار بدیم پس اصلا چرا ایکنش هست؟؟ خوب برش دارید. شما کارای خودتونو نقض می کنید! بله مدیرای اینجا که هر قدر ازشون سپاس کنیم وظیفستو هر حرفیم ما بزنیم یا اعتراضی کنیم بدون منطق جواب می گیریمو نظم سایتو به هم زدیم!

قوانین ما شامل اطلاع رسانی برای هر کاربر قبل از حذف اعتبارشون نمیشه . اصولا مدیرا وقت شون گران بهاتر از این حرفاست که بخوان روزی 200 بار همچین کاری بکنن . بارها اطلاع رسانی کردیم که اعتبار رو مفت ندین . نمی تونیم بخاطر اینکه یه لات میره با چاقو آدم می کشه تولید چاقو رو متوقف کنیم . طرف باید شعور استفاده رو داشته باشه .
ظاهرا شما دوس دارین کاربرا بابت عکس خریداتون بهتون اعتبار بدن اما ما مطلب آموزنده ای نمی بینیم بابتش . فهمیدن قیمت وسیله و مرکز خرید اهمیتی نداره از دید ما . شما هم به جای این جسارت یا خودتون رو با قوانین ما وفق بدین یا یه محیط دیگه رو برای فعالیت مجازی تون انتخاب کنین . مجری نظم خانوم گل ما و مدیران هستیم و تشخیص خوب و بدش هم با خودمون هست فقط !!! ضمنا هرگونه پاسخ دارین در پیام به من بیان کنین تا پاسخ بدم و آرامش اینجا رو به هم نزنین .

(۲۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ)loyee_15 نوشته:  به نظرم بهتره بعد اینکه چیزی رو حذف کردین، دلیلش رو بگین
البته خیلی خیلی ازتون بابت این سایت جالب و مفید ممنونم این فقط یه پیشنهاد بودVeiledsmile2

کاربر گرامی باور بفرمایید هیچ جا اینکارو نمی کنن . ما خودمون تو n تا سایت عضویم اما خدا وکیلی هیچ جا ندیدیم همچین کاری چون واقعا وقت مدیر رو می گیره . درک کنین که مدیرا اینجا هم انسان هایی هستن مثل شما و زندگی خودشون رو دارن و درگیر کار و مشغله و زندگی و ... وقتی هم که برای همین نظم بخشیدن به خانوم گل می کنن لطفی هست که شامل حال ما و شما هست و هیچ سودی براشون نداره جز دعای خیر شما

سپاس
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ)رنا نوشته:   سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم . میخواستم نام کاربریمو عوض کنم ولی تو ویرایش پروفایل
قسمتی برا تغییر نام کاربری وجود نداره ؟؟؟
Flowerysmile

سلام
ممنون
خیر چنین قسمتی وجود نداره
Flowerysmile
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

}
(۲۵-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ)_3pideh_ نوشته:  
سلام ادمین عزیز.
انجمن خیلی دوست داشتنی ای دارید. اما ای کاش یکم طراحی ظاهری آروم تری داشت. به نظرم یکم شلوغ شده. اگه دوست داشتین بهم ایمیل بزنید تا برای عید براتون یه بنر خوشگل طراحی کنم و رنگ ها و پس زمینه ی سایت رو هم یه تغییر کوچولو بدم. فقط اگر خواستید سریع بهم خبر بدید تا انشالا قبل از عید آماده بشه
Flowerysmile

خسته نباشید

ممنونم از پیشنهادتون . خیلی خوبه که به فکر خونه خودتون هستین . من در نظر دارم در ایام نوروز کلا سایت رو دگرگون کنم. هم قالب رو هم هسته سایت رو . شما هم در صورت تمایل در پیام بهم اطلاع بدین که چه توانایی هایی در این زمینه دارین تا از حضورتون بهره ببریم

سپاس
}
(۲۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ب.ظ)هستی 69 نوشته:  سلام به مدیران عزیز Flowerysmileخسته نباشید
ببخشید سال تحویل امسال ساعت 2ونیم بعدازظهره ولی روزشماری که توی کادر زرد صفحه اصلی است اشتباه ساعت 9هست نمی دونستم باید چه جوری بگم برای همین اینجا گفتمFlowerysmile(1782)
سلام .
زمانی که رو که در اون نوار میبینید زمان باقی مونده تا سال نو و لحظه تحویل سال هستFlowerysmile

(۲۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ب.ظ)luna نوشته:  سلام و خسته نباشید خدمت جناب ادمین.ببخشید 2-3روزه هرچی که ارسال میکنم تعداد ارسالهام روی303مونده و تغیر نمیکنه.مشکل از کجاست؟
سلام ارسالهای شما همه در تاپیک گفتگو بوده و اینگونه ارسالها تغییری در تعداد رو به دنبال نداره

(۲۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ب.ظ)shani نوشته:  سلام خسته نباشید اقا ادمین میشه لطفا صفحه تبلیغی که با هر کلیک باز میشه مشکل رو حل کنید DunnofDunnof

سلام .الان که مشکل حل شده Flowerysmile
}
[عکس: 20130316202933_sal-1392.jpg]
مدیران وناظمان عزیز پیشاپیش سال 1392 رو بهتون تبریک میگم وسالی سرشار از سلامتی-نعمت-برکت-عشق-خوشبختی ومهمتر از همه حضور خدا در تک تک لحظاتتون ارزومندم.ممنون از تمامی زحماتون پاینده باشینFlowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
مامان کیانای عزیز من مشکل رو دارم واسه من صفحه شهر اینترنتی تبریز باز میشه HangheadDunnofDunnof
تنها بهانه زندگیم دوست داشتن توست
}
(۲۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ب.ظ)anahita.m نوشته:  سلام بر مدیران زحمتکش خانوم گل. اول از همه شما تشکر میکنم چون این انجمن و اعضاش برای من مثل یک خونه دوست داشتنی شده . و سال نو رو هم پیشاپیش تبریک میگم و امید وارم سال جدید این انجمن خیلی خیلی بیشتر رونق بگیره و پر بار تر بشه .Flowerysmile
می خواستم در مورد این روز شمار تا لحظه تحویل سال که من خیلی دوسش دارم بگم که یکم ایراد پیدا کرده الان نوشته 733 روزhih ترو خدا درستش کنین. باور کنین این به من یه کمی استرس وارد میکرد تا خونه تکونیمو تموم کنم laf الان دیگه با 733 روز وقت خیالم راحت میشه و کارام میمونه laf

سلام خیلی ممنون از لطفتون
این مشکلی که می گید به سیستم خود شما مربوط می شه
برای من الان زده 2 روز و 22 ساعت
ولی تاریخ سیستم رو عوض کردم و گذاشتم 13 مارچ
2 روز شد 6 روز
پس شما تاریخ سیستم خودتون رو عوض کنید و بذارید 17 مارچ 2013
مشکل حل می شه
Flowerysmile
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

}