خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23963

ارسال: #43
RE: ارتباط با مدیریت
دوستان قبل از مطرح کردن سوالهای تکراری یه چهار تا پست قبل رو هم مرور کنین

(۲۵-۱۱-۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ صبح)reyhaneh نوشته شده توسط:  
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ صبح)parya123 نوشته شده توسط:  سلام
هر چی تو پیام های خصوصیم داشتم پاک شده بدون اینکه خودم بدونم فک میکنم دوستام یا یکی پسوردمو میدونه البته هفته پیش عوضش کردم..میشه عضویتمو حذف کنید دوباره ثبت نام کنم!!!!!!!!!!!!؟؟

سلام
این بار چهارم:

پیام های خصوصی به علت مشکلی که در دیتا بیس به وجود آمده حذف شده

صفحات قبل و حتی ارسال بالا رو می خوندید می دیدید
یک بار آقای ادمین جواب دادن یک بار من و یک بار لیندای عزیز
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۳۰-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ عصر
یافتن
10 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
banu_darya, sara jon joni, mamane kiana, NAHID.V, mansore66, Linda, rafighi, tannaz.m, گل شقایق, الهه ناز
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #44
(۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ عصر)nilonosi نوشته شده توسط:  خواهش میکنم بهم بگین چرا من گزینه سپاس ندارم

عزیزم اگه منظورتون زیر ارسالهای خودتون هست،طبیعیه هیچ کاربری نمیتونه از خودش تشکر کنه و اینکه کلید سپاس فقط زیر ارسالهای سایر کاربران غیر از خود کاربر دیده میشه تا دیگران بتونن از ارسال مفید تشکر کنن
اما اگه کلا این کلید رو حتی برای سایر کاربرا نمیبینین امان داره مشکل از مرورگر باشه
امضای Galaxy
۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ عصر
یافتن
8 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
tannaz.m, nilonosi, rafighi, sara jon joni, Linda, گل شقایق, mamane kiana, الهه ناز
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #45
(۵-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ عصر)عروسک قشنگ من نوشته شده توسط:  mamane kiana عزیزم
ممنون بابت لطف و توضیحتان و من شرمنده ام برای شما کار اضافه درست کردم و عذر خواهی می کنم
من متاسفم که جای تایپک را اشتباه گذاشتم و برای سایز عکس ها خیلی کوچک شان کردم ولی ظاهرا از نظر شما بزرگ بودند
ضمن اینکه بابت پیام خصوصی- روزی که من عضو شدم اطلاع نداشتم در این سایت فقط خانم ها عضو هستند به همین دلیل پیام هایم را بسته ام البته توی همه سایت ها که عضو هستم از ترس مزاحمت پیام هایم بسته اند
به روی چشم هم پیام هایم را باز می کنم و هم برای گذاشتن عکس و تایپک هم دقت می کنم
با تشکر از شما و همه مدیران محترم این یه عالمه بوس و گل برای شما
(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)(1782)Flowerysmile(1782)Flowerysmile(1782)(1782)

سلام . ممنونم از توجه شما فقط لازم میدونم توضیح بدم که اگر عکسی به علت سایز بالا حذف شده "از نظر من" نبوده .بلکه "طبق قوانین انجمن خانوم گل "بوده استFlowerysmile
امضای mamane kiana
۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ صبح
یافتن
7 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
عروسک قشنگ من, Linda, tannaz.m, ninaz, sara jon joni, گل شقایق, الهه ناز

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #46
(۲۳-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ عصر)reyhaneh نوشته شده توسط:  کاربرانی که در رابطه با پیام های خصوصی سؤال دارند لطفاً ارسال 36 این تاپیک که مربوط به آقای ادمین هست رو مطالعه کنن
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A7%...#pid618583
امضای Galaxy
۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ عصر
یافتن
5 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, mofid, Linda, گل شقایق, الهه ناز

مدال ها

ارسال: #47
سلام من نمیدونستم کجا باید پیامم رو به گوش مدیران خانوم گل برسونم
میخواستم بگم خخخخخخخخخخخخخخخااااااااااااااااااااااااااااااااانننننننننننننننننننووووووووووووو​ووووومممممممممممممممممممم گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللل فففففففففففففففووووووووووووووقققققققققققققق ااااااااااااللللللللللللعععععععععااااااااااااااااااااددددددددددددددددددددددسسسسس​سسسسسس
بهترینه/بانظم ترینه/امن ترینه/با کلاسترینه
از لحاظ مدیران وناظمان که همه زحمت کش/با شخصیت/باکلاس/مهربون
از لحاظ موضوعات به قول معروف ازشیر مرغ تا جون ادم یزاد(واقعا که با محتوا وپرباره)
از لحاظ کاربرا فوق العاده البته همیشه تک وتوک....
من دیدم نمیشه که همش بگیم این مشکل داریم اون مشکل رو داریم بابا یکم هم از این بینهایت خوبی ها بگیم تا خستگی مدیران وناظمان در بیادFlowerysmile
شرمنده اگه جای پیامم اینجا نبود اخه جایی رو پیدا نکردم وبی انصافی دونستم که ازتون تشکر نکنم.من واقعا معتاد خانوم گل شدم تا یه کوچولو وقت گیرم میاد زودی میام خانوم گلFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
۱۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ صبح
یافتن
14 کاربر از گل شقایق به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, reyhaneh, گلسان, ninaz, زهراخانوم, Atefe joon, sara jon joni, Linda, رويا صادقي, shamim_13, admin, khatere313, الهه ناز, mis gold
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

(۵-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ صبح)anoosh نوشته شده توسط:  سلام
خسته نباشین
ببخشید حداکثر حجم عکسی که می ذاریم چند کیلوبایت باید باشه؟
و اینکه سرچ در تاپیک امکان پذیر نیست؟(چون می خواستم ببینم کسی قبلا اینو پرسیده یا نه؟)
وو چطور می تونیم در یه موضوع مشترک بشیم که وقتی پست جدید دادن متوجه بشیم هم در تاپیک هایی که خودمون زدیم هم دیگران
سپاسFlowerysmile

با سلام

از لحاظ حجم حداکثر 300 کیوبایت و از لحاظ ابعاد نهایت طولش 700 پیکسل . در زیر هر تاپیک یه کادر برای جستجو فقط در اون تاپیک هست . متاسفانه انقد موضوع و اشتراک ها زیاد بود که هاست پاسخگو نبود و امکان اشتراک رو ورداشتیم . الان می تونین از موضوع های مورد علاقه کمی استفاده کنین

(۶-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ صبح)ستیلا نوشته شده توسط:  چرا من نمیتونم در بخش بازی؛بازی کنم؟
آیا فقط عده خاصی قادر ب اینکارند؟؟؟؟؟؟؟؟Dash2

سلام . احتمالا روی مرورگرتون فلش پلیر نصب نیست

(۸-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ صبح)sanaz mortaz نوشته شده توسط:  سلام من يه كم اطلاعات مي خواستم چه جوري عكس بزارم يا مثلا من نميدونم اين گزينه هايي كه زير نوشته ها هست چين و...
اگه راهنماييم كنين ممنون ميشم

سلام . لطفا قبل از اینکار انجمن رو مطالعه و بررسی می کردین . انجمن راهنما همه توضیحات کافی رو در برداره
۱۰-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ عصر
وب سایت کاربر یافتن
10 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, tannaz.m, Linda, گل شقایق, reyhaneh, mamane kiana, Galaxy, رز ایده آل, ninaz, الهه ناز
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت Galaxy 195 46,706 ۲۱-۵-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 148,313 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد