تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۲۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ)تپراک نوشته:  با سلام
نحوه آپلود فایل داخل انجمن به چه شکله ؟ چون من ی فایل pdf رو خواستم آپلود کنم نمایش نداد.
با تشکر

سلام

برای فایل های PDF باید پیوست کنین . نحوه پیوست رو تو انجمن راهنما می تونین یاد بگیرین
}
(۰۷-۰۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ)rafat.entezari نوشته:  سلام
من چطوری می تونم نام کاربری خودم رو تغییر بدم؟؟؟؟؟

سلام .Flowerysmile
بر اساس قوانین چنین تغییری امکان پذیر نیست
}
گوناگون از وب
loading...
سلام و خسته نباشید
توروخدا مشکل این دکمه ی سپاس رو درست کنیدDash2
الان من اعتبار دادنی هم صفحه ام باز لود میشه.اول تنها سپاس زدنی اینطو بودcrying
خدايا دلم گرفته
}
(۱۵-۰۱-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ ب.ظ)fama نوشته:  سلام و خسته نباشید
مدیر عزیز من چطوری میتونم خریداری کنم آخه بعضی از صفحاتو نمی تونم ببینم.

سلام . Flowerysmile

اعتبار به پستهای مفید تعلق میگیرد . پستهایی که از نظر 1 کاربر بار آموزشی داشته و یا به هر دلیل مورد توجه میباشد با استفاده از گزینه + که در زیر هر پست قرار گرفته اعطا میشد .
صفحاتی که شما قادر به مشاهده آن نیستید یا در ارتباط با مدیران است و یا انجمن کاربران طلایی میباشد.

اصطلاحات رایج در فروم
}
سلام
اینجا تنها جایی هست که با مدیران وناظمان عزیز در ارتباط هستیم پس من با اجازتون اینجا مینویسم.
راستش من خیلی مدیون خانوم گل عزیز هستم من تنها هنرم خانداری در حد مبتدی بودحتی خواب اینم نمیدیدم بتونم کیک ساده درست کنم چه برسه به کارای هنری دیگه اما با خانوم گل جسارت اینو پیدا کردم برم نون خامه ای درست کنم یا قلاب بافی کنم یا حتی عروسک درست کنم و بتونم بعضی ازدکوری های خونمون رو خودم درست کنم و پولای زیادی رو از این بابت خرج نکنم.ممنونم که باعث شدین پیشرفت کنم وانقدر با مطالب مفیدتون در منه کاربر اشتیاق ایجاد میکنین که حتی با اونکه شاغلم ولی برم حتی برای یک بارهم شده انجامش بدم وبیشتر همسرمو خوشحال کنم از اینکه یه محیط گرم وبادستای خودم براش درست میکنم واز تشویقش خوشحال میشم.
ممنونم واقعا ممنونمFlowerysmile
}
(۱۶-۰۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ)fama نوشته:  سلام خسته نباشید ی سوال داشتم چرا من نمی تونم بعضی از صفحاتو ببینم و پیغام خطا میده ؛ پیغام زیر:
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:

حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.

شما با نام کاربری 'fama' وارد شده‌اید.

سلام . سئوال شما در ارسال 75 همین تاپیک پاسخ داده شد
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۸-۰۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ ق.ظ)shirinasal نوشته:  سلام
مدیران محترم دیشب یه تاپیک با موضوع جالباسی یا جاکلیدی چند منظوره ایجاد کردم تا اگه کسی طرحی در این زمینه داره بذاره ولی سریع حذفش کردن فقط اعلام شد در انتخاب تاپیک باید دقت بیشتری میکردم
من تازه یاد گرفتم ارسال کنم زیاد به اصل قضیه وارد نیستم از حذف کننده پرسیدم چرا ایراد داشته جواب ندادن
لطفا شما جواب بدبین چون به این طرحها نیاز مبرم دارم
یه سوال دیگه: میتونم یه تاپیک به اسم عکس مانتوهای خودمون ایجاد کنم تا خانما عکس مانتوهاشونو بذارن تا بقیه هم از مدلاشون استفاده کنن یا اونم جای دیگه ای باید بذارم؟
لطفا این دو موضوع رو بگید کجا بذارم
خیلی خیلی ممنون

سلام . در مورد تاپیکی که حذف شده قطعا تکراری بوده .
تاپیکی که سئوال کردید در مورد ایجادش و البته موارد مشابه اون در

اینجا

وجود داره .

لطفا برای ایجاد تاپیک در هر انجمن قبلش با مدیر اون انجمن هماهنگ بفرمایید تا مشکلی پیش نیاد . پیشنهاد میکنم قوانین و راهنمای کاربران را مطالعه بفرمایید.
}
سلام و خسته نباشید مدیران گرامیWavesmile
سال نو مبارک(1782)
شرمنده الان مزاحم ریحانه عزیز شدم چون پیج14همین تاپیک باز نمیشد و خطا میداد موضوع وجود نداردDunnof

مشکل من اینه که بعد از چند تااعتبار دادن خطا اعلام میشه که به حدمجاز اعتبار در روز رسیدید؟بعد از5دیقیقه یه اعتبار دیگه میتونم بدم دوباره همون خطا اعلام میشه یه سئوال:چندتا اعتبار در روز میشه اعطا کرد؟
قبلا این مشکلونداشتم چندوقته بوجود اومدهHanghead

پیشاپیش تشکرFlowerysmileFlowerysmile
[عکس: 20131218075301_20130410105840_579684_333...6488_n.jpg]

اینستاگرام من z.arghavani
}
سلام ممنون از زحمات خوبتون یه مشکل هرجای سایت کلیک میکنم کلی ص تبلیغاتی باز میشه ممنون میشم مشکلشو حل کنید سپاس فراوانFlowerysmile
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آدم آرامش میده!
دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!
(1782)

همون mahyarjoon قدیمم
}
(۲۸-۰۱-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ق.ظ)الهه ناز نوشته:  سلام.مدیران عزیز یه سوال داشتم.قرآن انلاین رو پیدا نمیکنم.قبلا بود یا اشتباه میکنم؟

سلام عزیزم اشتباه نمیکنین قبلا بود ولی متاسفانه سورس قران انلاین و تعبیر خواب انلاین متاسفانه ایراد پیدا کرد و مجبور شدیم ورشون داریمFlowerysmile
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
گوناگون از وب
loading...