خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیر ارشد

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #49
RE: ارتباط با مدیریت
(۱۱-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ صبح)مارال جون نوشته شده توسط:  اقای ادمین سلام خسته نباشید چرا فکری برای دکمه سپاس نمیکنید ممنونgag

به ارسال شماره 42 در همین تاپیک مراجعه بفرمایید
امضای mamane kiana
۱۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ صبح
یافتن
4 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مارال جون, Linda, ninaz, الهه ناز
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2349

ارسال: #50
(۱۲-۱۲-۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ عصر)soomita نوشته شده توسط:  سلام آدمین خسته نباشید من آپلود عکس بلدم اینکارم چند بار انجام دادم فقط چجوری چندتا عکسو تو یه ارسال بذارم چون تک تک آپلود میشه از بعضی از خانما پرسیدم متوجه نشدم میشه تصویری بگید یا باید برم سراغ فوتوشاپ؟Dunnof

طبق آموزشی که ناظم عزیزمون توی این قسمت دادن تعداد زیادی عکس میتونین قرار بدین.

آموزش قرار دادن عکس
امضای Linda
[تصویر:  sunflower3.gif]
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ عصر
یافتن
5 کاربر از Linda به دلیل این ارسال سپاس کرده.
tannaz.m, negin.s, reyhaneh, sara jon joni, گل شقایق

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #51
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ عصر)safoura نوشته شده توسط:  سلام ، من دیروز تو بخش "اموزش سبز کردن سبزه عید " عکس سبزه بذرهای مختلف رو گذاشته بودم اما حذف شدهDunnof
میخواستم بدونم چرا؟Dunnof

کاربر محترم safoura سلام .
مدیر محترم همان انجمن دیروز اول در همون تاپیک به شما تذکر دادند بعد از طی شدن زمان مقرر در قوانین کادر مدیریت تذکر خودشون و ارسال شما رو حذف کردند. باز هم اگر توجیه نشدید در پیام خصوصی از خودشون سئوال بفرمایید
امضای mamane kiana
۱۴-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ صبح
یافتن
10 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, negin.s, گل شقایق, Linda, safoura, reyhaneh, mansore66, زهراخانوم, ninaz, الهه ناز
مدیر ارشد

مدال ها

ارسال: #52
(۱۶-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ صبح)ssimin.jodairy نوشته شده توسط:  
ببخشید میتونم یه سوال کنم؟ این تاپیکو برا چی درست کردین؟یا ارتباط با مدیران برا چیه؟یا حتی پیام خصوصی و حتی ایمیل برا چیه؟آیا مدیری به اینا نظارت داره؟پس چرا من 2 ماهه که هم ایمیل میفرستم هم اینجا سوال میپرسم و هم حتی واسطه میفرستم کسی نیست که جوابمو بده؟
ممنون میشم اینارو به من جواب بدین

سلام!!!
من کل این تایپک رو نگاه کردم شما سئوال مطرح نکردین!! تاریخ ثبت نامتون هم که البته 2 ماه پیش نیست .البته کاربری مشابهی مانند شما وجود داره با اون کاربری هم سئوالی در تاپیک قبلی مطرح نشده...
در ضمن لحنتون هم اصلا جالب نیست!!
امضای mamane kiana
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ صبح
یافتن
4 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, NAHID.V, maryam.n.g, الهه ناز
مدیر ارشد

مدال ها

ارسال: #53
(۱۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ صبح)zahrareza نوشته شده توسط:  با سلام میخاستم خواهش کنم تو پروفایل کاربرایی که به عنوان مدیر یا مسول یه قسمت انتخاب میشن ....عنوان مدیریت یامسولیتشون رو هم درج فرمایید...چون من خیلی وقته نتونستم بیام سایت ومیبینم که مدیراعوض شدن....اگه میشه بفرماییدچجوری بفهمیم کاربر مربوطه مسول چه بخشی هست؟.درضمن دیدم که سیماکه قبلامدیراشپزی بودالان شده ناظم خانوم گل....یعنی مدیراشپزی هم عوض شده....خیلی ممنون

سلام . عنوان مدیران ناظمها و ..در پروفایلشون هست .
اگر منظورتون قید شدن انجمن تحت مدیریتشون هست ..در صفحه اصلی انجمن و در بالای کادر هر انجمن مدیر قسمت نوشته شده . سیما جون در حال حاظر هم مدیر انجمن آشپزی هستند و هم ناظم خانوم گل
امضای mamane kiana
۱۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۲۸ صبح
یافتن
6 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
NAHID.V, sara jon joni, negin.s, zahrareza, Linda, الهه ناز
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 10000

ارسال: #54
(۱۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ صبح)عطر بر نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید یه سوال داشتم تاپیک مامانای باردار چرا بسته شده علتشو میشه یدونم؟؟

تاپیک سنگین بود بسته شد
اینجا ادامه تاپیک ....

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A7%...#pid637074
امضای negin.s
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...rried%20in]
Insta Id: negin.sanatkar
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ صبح
یافتن
11 کاربر از negin.s به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, sara jon joni, Linda, ninaz, Galaxy, گل شقایق, reyhaneh, tannaz.m, rafighi, زهراخانوم, الهه ناز
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت Galaxy 195 44,899 ۲۱-۵-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 143,377 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد