تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۰۵-۰۴-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ)marzi marzi نوشته:  این جمله یعنی چی؟
تعداد مجاز اعتبار‌هایی را که در یک موضوع می‌توانید بدهید را به این کاربر داده‌اید.

یعنی اینکه:
شما به اون موضوع برای اون کاربر فقط 1 اعتبار میتوانید بدهید.
نمیتونید اگه بهش به همون موضوع الان یا قبل اعتبار دادین 2باره هم اعتبار بدین.....
بیشتر از 1 اعتبار نمی تونید بدین....
[عکس: sunflower3.gif]
}
(۱۲-۰۴-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ب.ظ)marmar1 نوشته:  سلام من پریروز مطلبی با عنوان "تعیین جنسیت" تو انجمن دیدم هرچی میگردم نیست الان میشه بگید کجا باید پیداش کنم؟

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%AA%...B%8C%D8%AA
[عکس: 20170426093538_421917649_63529-.jpg]
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۶-۰۴-۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ ب.ظ)نادیاناز نوشته:  سلام و ممنون از انجمن دوست داشتنی خانم گل
پیام خصوصی من غیر فعاله چیکار کنم؟Hanghead

کنترل پنل کاربری/از منوی سمت راست : ویرایش تنظیمات /دریافت پیام خصوصی از سایر کاربران رو تیک بزنین و تغییرات رو ذخیره کنین
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
(۱۶-۰۴-۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ ب.ظ)kapsul نوشته:  با سلام و تشکر ازانحمن باارزش وصمیمیتان

چگونه میتونم یک تایپک حدید ایجاد کنم؟

تاپیک های انجمن راهنما رو مطالعه کنید
}
(۲۵-۰۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ق.ظ)Galaxy نوشته:  دوستان عزیزی که از تبلیغات شکایت دارن،تاحالا به این موضوع توجه کردین که هزینه هاست و دامین و نگه داری یه همچین سایتی به این سنگینی، از کجا باید بیاد؟
این تبلیغاته که سایت رو سرپا نگه میداره وگرنه سایت با این همه کاربر و مطلب جز هزینه چیز دیگه نیست
انجمن با این تبلیغا هزینه ماهانه خودش رو درمیاره

پس اگه خانوم گل و مطالبش رو میپسندین و اگه بنظرتتون ارزشش رو داره کمی شکیبا باشینFlowerysmile

(۱۷-۰۴-۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ق.ظ)saji68 نوشته:  سلام خسته نباشین، خوبین؟
ببخشید میشه یه کاری کنین این سایتای تبلیغاتی دیگه نباشن؟ آخه خیلی بی انصافیه کلی حجم ایترنت بخاطر سایتی که لازمش نداریم الکی استفاده میشه، میشه tag بشع روی پیج اصلی تا اگه کسی هم لازم داشت خودش انتخاب کنه؟ اینجوری به نفع کل سایت هم هست به نظرم، چون من خیلیا رو که تو سایتای دیگه فعلایتشون خیلیم خوبه رو میشناسم که فقط به خاطر این تبلیغا نمیان، چون واقعاً اعصاب خورد کنه
ممنون از توجهتون
}
(۱۷-۰۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ)nazi jojo نوشته:  سلام من یه مشکلی دارم موضوعاتی که تو قسمت آرایش میزارمو سریع پاک میکنن یعنی چی خوب اونا که تکراری نیست جدا اعصابم خورد شده دلیلش بگید خوب.Swear

دوست عزیز لحن صحبتتون رو نمیپسندم

قرار نیست برای هر موضوع کوچکی یه تاپیک ایجاد بشه
یه موضوع کلی برای معرفی محصولات آرایشی که کاربرا استفاده میکنن وجود داره و همون کفایت میکنه
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۷-۰۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ق.ظ)nazi jojo نوشته:  ممنون خوب اینم باید میگفتید دیگه من الکی وقت گذاشتم بعد دیدم اینجوری شده شما هم بودید اعصبانی میشدید بازم مرسی(1782)

اگه کاربرا قوانین مارو مطالعه کنن دو حالت برای کاربرایی که میخوان ارسال داشته باشن پیش میاد یا اینکه میمونن و میشن کاربر مفید یا متوجه میشن اینجا تاپیک های اسپم و گفتگوهای بیمورد جایی نداره و میذارن میرن انجمنهای دیگه
هدف کلی سایت رواج مطالب مفید آشپزی و هنریه و بقیه انجمنها در حاشیه قرار دارن و بسط داده نمیشن
درضمن قرار نیست برای هرکاربری توضیح بدیم اونوقت 24 ساعت کامل هم برای جوابگو بودن به اسپمرها کم میاد پس دلیل برای توضیح به تک تک کاربرا نمیبینم
}
(۱۶-۰۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ق.ظ)Galaxy نوشته:  
(۱۵-۰۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ)♥yalda♥ نوشته:  
(۱۴-۰۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ)♥yalda♥ نوشته:  HangheadHangheadببخشید نمیدونم سوالم رو بپرسم یا نه..ولی اعتبار های من الکی الکی از 226 ب 218 تبدیل شد..در صورتی که هیچ خطایی نکردم یا الکی اعتبار نگرفتم..میشه بپرسم چرا

cryingبازم سلامم...اعتبارم اومد سرجاش..ولی کلی بهم اعتبار دادن هیچ کدومش درج نشده خوو

این آخرین باری هست که به سوال در مورد اعتبار پاسخ داده میشه
از این به بعد سوالای این چنین حذف میشه

اعتبار برای ما به منزله شناخت کاربر فعال و مفید از کاربرای خواننده و عادیمون هست
پس باید یه فرقی بین کاربری که فقط خواننده س یا فقط در تاپیک های گفتگو شرکت میکنه با کاربری که میاد دستورهای آشپزی سایت رو مطالعه میکنه و انجامش میده و از نتیجه زحمتش و تجربه ش مطلب میذاره وجود داشته باشه
ما میخوایم از روی این اعتبارها کاربرای مفید،هنرمند و کدبانوی سایت رو بشناسیم نه کاربری که خاطره ش بامزه تر بوده یا بهتر سوتی داده یا هر مورد این چنین دیگه

اعتباردهی بابت شرکت در بازی،عکس خریدها،شرکت در اتاقهای گفتگو،صحبت و خوش و بش،رند شدن اعتبار،تاپیکهای سرگرمی مثل سوتی هایی که دادین،خاطرات،تعداد مهریه،تاپیک های کپی شده از سایر سایتها بیمورد تلقی شده و حذف میشه

کاربرانی که اعتبار اینچنین دادن یا تاپیک بیمورد یا درجای نامناسب ایجاد کردن یا اسپم ایجاد کردن کسر اعتبار میشن

اعتبارها ی کاربرا به صورت رندوم چک میشه و اعتبارهای بی دلیل و با مضمون بالا حذف میشه

دلیلی برای اطلاع رسانی به تک تک کاربرا هم نیست چون هم تاپیک قوانین اعتبار موجوده هم حجم بالای کاربرها و وظایف مدیریت چنین وقتی برای مدیرا باقی نمیذاره

از این پست به بعد هیچ سوالی در مورد اعتبار پاسه داده نمیشه عزیزان

(۱۷-۰۴-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ب.ظ)alale1 نوشته:  چرا اعتار من 0 شده ناراحتم دیگه اتبارم هم اضافه نمیشه می شه برام درستش کنید یا علت بگید می دونم یک خطا داشتم همین
}
(۱۷-۰۴-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ)parisa74 نوشته:  سلام من ایده استفاده از پروانه در دکوراسیون یا پروانه کاغذیو پیدا نمیکنمDunnof
}
(۱۸-۰۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ)MISS SAYTA نوشته:  با سلام و عرض خسته نباشید
نمی‌دونم دقیقن انتقادم رو جای درستی مطرح می‌کنم یا نه؟!
بارها و بارها مدیران سایت عکس‌های مختلف تاپیک‌ها رو به خاطر کاهش سرعت اینترنت کاربران ویرایش و حذف کردند، وقتی هستند کاربرانی که مشکل سرعت پایین دارند، به نظرتون این دو صفحه تبلیغاتی که بصورت پاپ‌آپ و با کلیک بر روی صفحه اصلی سایت اتومات باز می‌شن مشکل سرعت ندارند؟
یک مقدار به کاربرانی که این سایت رو دوست دارند و ازش استفاده می‌کنند هم فکر کنید لطفن. با هربار سرزدن به سایت باید منتظر دو صفحه اضافی دیگه هم باشیم!

وقت تون بخیر

سایت های پاپ آپی که می فرمایید فقط در روز 1 بار برای یک کاربر باز میشن و میشه قبل از لود اون رو بست .
}
گوناگون از وب
loading...