خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
تور رایگان' کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23855

ارسال: #1
ارتباط با مدیریت
تاپیک قبل رو بستم خیلی سنگین شده بود دیگه

اگه سوال و اشکالی دارین میتونین اینجا مطرح کنین

البته سوالی که در حیطه کاربریتون باشه

اینکه تاپیکی پاک میشه یا کاربری ممنوع میشه صلاحدید ادمین یا مدیران هست و در حیطه کاربری نمیگنجه که بخواین راجع بهش سوال بپرسین

دقت بفرمایین این تاپیک برای رفع مشکل احتمالیه پس از سوال بیمورد که در حیطه کاربر نیست یا اظهارنظر و پیشنهاد و دخالت در روند مدیریت و نگهداری انجمن در این تاپیک خودداری کنین و به تیم مدیران و نحوه مدیریتشون احترام بذارین چون سعی ما هرچه بهتر شدن انجمنمونه

در غیر اینصورت اگه مشکلی داشتین که مربوط به خودتونه میتونین اینجا مطرح کنین

و کاربرای عزیز هم توجه داشته باشن با توجه به نام تاپیک ، فقط ادمین،مدیریت کل و ارشد،ناظمها و همچنین اگه سوالی درحیطه کاری مدیر خاصی باشه، مدیران قادر به پاسخگویی هستن نه کاربرها

موفق باشین
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ عصر
یافتن
33 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
maryam.n.g, honar, ماریا یگانی, memol.rm, الهه ناز, Alisa, mamane kiana, )Mitra(, negin.s, Linda, admin, ninaz, reyhaneh, sima, 1368Sheri, من و نفسم, rafighi, زهراخانوم, ehsan83, NAHID.V, farzan6869, luna, tannaz.m, laleh joon, mansore66, *heliya joon*, رويا صادقي, ایران دخت, sara jon joni, Atefe joon, مصى, mozhgan57, baran74
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #2
RE: ارتباط با مدیریت
(۱۵-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ عصر)♥yalda♥ نوشته شده توسط:  
(۱۴-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ عصر)♥yalda♥ نوشته شده توسط:  HangheadHangheadببخشید نمیدونم سوالم رو بپرسم یا نه..ولی اعتبار های من الکی الکی از 226 ب 218 تبدیل شد..در صورتی که هیچ خطایی نکردم یا الکی اعتبار نگرفتم..میشه بپرسم چرا

cryingبازم سلامم...اعتبارم اومد سرجاش..ولی کلی بهم اعتبار دادن هیچ کدومش درج نشده خوو

این آخرین باری هست که به سوال در مورد اعتبار پاسخ داده میشه
از این به بعد سوالای این چنین حذف میشه

اعتبار برای ما به منزله شناخت کاربر فعال و مفید از کاربرای خواننده و عادیمون هست
پس باید یه فرقی بین کاربری که فقط خواننده س یا فقط در تاپیک های گفتگو شرکت میکنه با کاربری که میاد دستورهای آشپزی سایت رو مطالعه میکنه و انجامش میده و از نتیجه زحمتش و تجربه ش مطلب میذاره وجود داشته باشه
ما میخوایم از روی این اعتبارها کاربرای مفید،هنرمند و کدبانوی سایت رو بشناسیم نه کاربری که خاطره ش بامزه تر بوده یا بهتر سوتی داده یا هر مورد این چنین دیگه

اعتباردهی بابت شرکت در بازی،عکس خریدها،شرکت در اتاقهای گفتگو،صحبت و خوش و بش،رند شدن اعتبار،تاپیکهای سرگرمی مثل سوتی هایی که دادین،خاطرات،تعداد مهریه،تاپیک های کپی شده از سایر سایتها بیمورد تلقی شده و حذف میشه

کاربرانی که اعتبار اینچنین دادن یا تاپیک بیمورد یا درجای نامناسب ایجاد کردن یا اسپم ایجاد کردن کسر اعتبار میشن

اعتبارها ی کاربرا به صورت رندوم چک میشه و اعتبارهای بی دلیل و با مضمون بالا حذف میشه

دلیلی برای اطلاع رسانی به تک تک کاربرا هم نیست چون هم تاپیک قوانین اعتبار موجوده هم حجم بالای کاربرها و وظایف مدیریت چنین وقتی برای مدیرا باقی نمیذاره

از این پست به بعد هیچ سوالی در مورد اعتبار پاسه داده نمیشه عزیزان
امضای Galaxy
۱۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ صبح
یافتن
24 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
negin.s, f.nik, الهه ناز, sara jon joni, ایران دخت, ninaz, honar, naz bano, yzfatemeh, kapsul, 1368Sheri, mansore66, shamiiim, reyhaneh, vor0ojak, Linda, )Mitra(, z.arghavani, mamane kiana, Atefe joon, lili.ojjil2, maryam1352, کیش و مات, mozhgan57
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #3
دوستان عزیزی که از تبلیغات شکایت دارن،تاحالا به این موضوع توجه کردین که هزینه هاست و دامین و نگه داری یه همچین سایتی به این سنگینی، از کجا باید بیاد؟
این تبلیغاته که سایت رو سرپا نگه میداره وگرنه سایت با این همه کاربر و مطلب جز هزینه چیز دیگه نیست
انجمن با این تبلیغا هزینه ماهانه خودش رو درمیاره

پس اگه خانوم گل و مطالبش رو میپسندین و اگه بنظرتتون ارزشش رو داره کمی شکیبا باشین
امضای Galaxy
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ صبح
یافتن
18 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
من و نفسم, mamane kiana, reyhaneh, negin.s, Linda, shamiiim, NAHID.V, Atefe joon, ایران دخت, سمیه گلبانو, رويا صادقي, مارال جون, loyee_15, نازگل2012, lili.ojjil2, عروسک قشنگ من, sara jon joni, mozhgan57
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

(۲۲-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ عصر)sonya770 نوشته شده توسط:  مدیرهای عزیز خانم گل سلام و دست مریزاد. سایتتون عالیه و میدونم چه کار سختیه مدیریت و رسیدگی به این همه مطلب و کاربر و ...
از دست من جز قدر دانی و تشکر کاری برنمیاد
یه موردی هست که میخواستم بگم اینکه وقتی مطلبی که به عنوان موضوع جدید ارسال شده(و پاسخ به موضوع دیگه یا تشکر یا اسپم و... نیست) حذف میشه باعث سردرگمی میشه. وقتی میام و میبینم مطلبم نیست نمیدونم درست ارسال نشده و دوباره بفرستم یا جاش مناسب نبوده یا قانونی رو رعیت نکرده یا...؟ ای کاش برای موارد اینجوری یه پیام کوتاه توضیح علت به کاربر بدید. میدونم بار اضافیه رو این همه کار و گرفتاریتون ولی مثلا منی که بحساب خودم با رعایت قوانین و ... مطلب ارسال کردم و حذف شده واقعا سردرگم میشم

وقت بخیر

ضمن تشکر از شما ، حق با شماست . در روزهای آتی راه حلی برای این موضوع ارائه می کنیم مطمئنا
۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ صبح
وب سایت کاربر یافتن
15 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ایران دخت, مرضیه مهدی, mamane kiana, rafighi, NAHID.V, Linda, Atefe joon, گلشید, shamiiim, honar, sara jon joni, رويا صادقي, عروسک قشنگ من, *ماهک*, mozhgan57
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

(۲۴-۵-۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ عصر)farideh m نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید.چه خوب شد که اینجا دوباره باز شد.مرسی از شما Flowerysmile
یکی از دوستان من که عضو خانوم گل هست به اسم کاربری مامان نگار کوچولو چند وقته از ایران خارج شده و به یک کشور آفریقایی رفته.ولی از اونجا نمیتونه اصلا سایت را باز کنه.از من خواسته که علتشو از شما جویا بشم.ضمن اینکه میگه یه ایمیل از شما دریافت کرده راجع به شناسه ملی اینترنتی (دقیقا یادم نیستا Hanghead ) دریافت کرده.آیا به اون ربط داره؟؟؟ Dunnof بازم متشکر

با سلام

من به ایشون ایمیل زدم و مشکل رو بررسی می کنم . ضمنا اون ایمیل ارتباطی با مشکل نداره

سپاس
۲۴-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ عصر
وب سایت کاربر یافتن
7 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, sara jon joni, farideh m, رويا صادقي, mansore66, Atefe joon, Linda

تبلیغات

کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #6
(۲۵-۵-۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ عصر)هلیا خانوم نوشته شده توسط:  سلام و خسته نیاشید خدمت مدیرای محترم خانوم گل
من یه سوال دارم یه تابیک درست کردم با عنوان کودکان کارتون های سیاه و سفید اما حذفش کردین میشه بدونم چرا آخه من فکر میکردم خلاف مقررات انجمن نیست میشه بدونم ایرادش چی بود؟بازم ممنون از زحماتتون

سلام و سپاس
عزیزم موضوع با این مضمون زیاد ایجاد شده و در جای نامناسب هم ایجاد شده بود
در ضمن دوستان خانوم گل تاپیکی اگه پاک میشه حتما صلاحدید مدیران بوده پس لطفا دیگه سوالهای اینچنینی رو در ارتباط با مدیریت مطرح نفرماییدFlowerysmile
امضای Galaxy
۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ عصر
یافتن
6 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رويا صادقي, mamane kiana, هلیا خانوم, sara jon joni, Linda, Atefe joon
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت memol.rm 139 45,669 ۱۸-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 140,421 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد