تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۰۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ)aziii jooon نوشته:  سلام. خسته نباشید. من 1مشکل دارم که خیلی اذیتم میکنه اونم اینه که وقتی هر قسمت سایت کلیک میکنم اول چند تا سایت تبلیغاتی باز میشه بعدش اونی که میخوام باز میشهDash2

وقت بخیر

در طول 24 ساعت شبانه روز فقط شما 3 بار سایت تبلیغاتی باید مشاهده بفرمایید و بعدش تا 24 ساعت آتی مشاهده نمی کنید . در صورتی که برای مشا چنین نیست مشکل از مرورگر شماست . توصیه می کنم از نسخه بروز فایرفاکس استفاده بفرمایید .
}
(۰۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ)*بهار* نوشته:  چند تا عکس ایده داشتم ولی تاپتیک بسته س
باید جدید ایجاد کنم!؟

خیر
تاپیکهای بسته شده طبق صلاحدید مدیران بسته شدن و نیازی به ایجاد تاپیک جدید نیست
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
گوناگون از وب
loading...
(۰۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ)*بهار* نوشته:  
(۰۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ب.ظ)Galaxy نوشته:  
(۰۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ)*بهار* نوشته:  چند تا عکس ایده داشتم ولی تاپتیک بسته س
باید جدید ایجاد کنم!؟

خیر
تاپیکهای بسته شده طبق صلاحدید مدیران بسته شدن و نیازی به ایجاد تاپیک جدید نیست
[/color
ایده های ساخت وسایل فعلا جایی ندارن؟
ممنون از پاسختون
سلام .ایده ساخت چه وسایلی ؟ در خصوصی توضیح بدید تا تاپیکش رو براتون بزارم
}
(۰۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ)ghazool نوشته:  سلام، خسته مباشيد. من دستيار تخصصي دندانپزشكي هستم. ديدم تاپيك دندانپزشكي ندارين. خيلي سايتتون كامل و عاليه. به نظرم اين تاپيك رو هم اضافه كنيد بد نيست. البته من تازه عضو شدم و خيلي از قوانين و شرايط خانوم گل مطلع نيستم ولي يكم گشتم واقعا سايت خوبيه به نظرم. دستتون درد نكنه

سلام خوش امدید
میتونین مطالبتون رو در این بخش قرار بدید:

http://www.khanoomgol.com/Forum-%D8%AF%D...8%A7%D9%86

لطفا قوانین مربوط به سایز عکس رو چک کنین و امضایی با سایز نرمال قرار بدین

آموزش ریسایز عکس
آموزش آپلود عکس
آموزش قرار دادن عکس
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
گوناگون از وب
loading...
(۰۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ق.ظ)وفای خوبان نوشته:  سلام به همه خانوم گلیا علی الخصوص مدیران و ناظمای خوب، راستش من این انجمنو خیلی دوس دارم چون با بقیه انجمنا خیلی فرق داره اما راستش یه چند وقتیه دلخور شدم از بعضی کاربراش که چند بار ازشون سوالی میپرسی و اصلا از جواب خبری نیست من فکر می کردم همه با اخلاص دونسته هاشون رو در اختیار بقیه قرار می دن ولی انگار بعضی وقتا اینجوری نمیشه و جوابتو نمی دن،امیدوارم دیگه اینجوری نباشهFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

وقت بخیر و بابت نظر لطف تون سپاسگذاریم

متاسفانه مشکل فرهنگی هست و اینطور در ایرانی ها جا افتاده که با انتقال اطلاعات به دیگران ، رقیب تراشیده میشه یا اینکه برخی معتقدند دلیلی نداره اطلاعات و تجربیاتی رو که خودشون کسب کردن رو مفت در اختیار دیگران قرار بدن . به همین دلیل هست که ما برای کسب اطلاعات از هر موضوع مجبوریم به نوشته های خارجی رجوع کنیم . مطمئنا این مشکل خواهد بود و تنها کاربرای با شخصیت و با فرهنگ غنی هستن که به سوالات هم نوعان خود پاسخ میدن

پیروز باشید
}
سلام
ببخشید امیدوارم که دوباره خرابکاری نکرده باشم
من 3 اعتبار داشتم ولی حالا شده 1- میشه بگید اشتباهم در کجا بوده که دوباره تکرارش نکنم؟
آخه اگرم یه جا اسپم داشتم یا حتی دوتا جا ولی نمیدونم چرا یه دفعه 4تا منفی گرفتم
خدا جونم...فقط یه کلمه...
ممنون...Hug
}
گوناگون از وب
loading...
(۰۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ)marsa22 نوشته:  در ارتباط با ارسال 93 و 92 توی همین تاپیک :
سلام منم تا حدودی مشکل مشابه با این کاربرای محترم رو داشتم. من کارای منبت انجام میدم . میخاستم توی تاپیک مربوط به " منبت " عکس های کار هام رو بذارم اما بسته است.

وقت بخیر

لطفا لینک تاپیک مورد نظر رو برام پیام بفرستین تا بررسی کنم

(۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ)مامان الی نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید

آیا در سرور انجمن اشکالی بوجود آمده است؟

سلام

نه مشکلی نداریم . چطور ؟

(۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ)مهربووووون نوشته:  سلام من چرا نمیتونم بعد گذاشتن عکس تو ویرایش حذف کنم

پیوست می کنین یا ارسال تصویر عادی ؟

(۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ)spssanb نوشته:  سلام خسته نباشید .چرا تو اون کادر بالای که آخرین ارسالی ها رو نشون میده صفحه خانوم گلای که تصمیم دارن مامان بشن دیگه نشون نمیده Flowerysmile

بنا به درخواست کاربرا تاپیک های گفتگو و یا عادی دیگه اون بالا نمایش داده نخواهند شد و فقط در آخرین ارسالی های انتهای صفحه اصلی همه هستن

(۱۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ب.ظ)صوری نوشته:  سلام خسته نباشید چرا با گوشیم که سیستم اندروید هم هست نمیتونم وارد انجمن بشم میشه کمکم کنید

مشکل از مرورگر گوشی یا ارتباط با اینترنت هست . ما در تمامی گوشی ها بدون مشکل لود می کنیم

(۱۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ)زینب ملکی راد نوشته:  سلام. ببخشید من هر دفعه که یه موضوع ارسال میکنم هست ولی بعدا که میام پیداش نمیکنم. چی کار کنم؟ Dunnof

با مراجعه به پروفایل خودتون ، می تونین آخرین موضوعات خودتون رو ببینین . اگه تاپیکی حذف شده باشه مطمئنا یا تکراری بوده یا فاقد محتوا
}
(۱۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ب.ظ)ailari نوشته:  سلام جدیدا وقتی صفحه ای رو باز می کنم دوتا error میاد و صفحه کلا میره مشکل از چیه؟

سلام

مشکل از مرورگرتون هست . از فایرفاکس یا کروم استفاده کنید
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ)*بهار* نوشته:  سلام
خواهشا یه فکری برای اعتبار کنید
الکی اعتبار میدن که تو هم بهشون بدی بعد میان اعتباری که دادنو بعد از مدتی پس میگیرن.
یه کاری کنید که وقتی کسی اعتبار به کسی میده نتونه پاکش کنه!

سلام

مشکل از طریق سیستم قابل حل نیست . ما نهایت سعی مون رو داریم می کنیم تا اعتبارهای بی مورد رو حذف کنیم . ما هنوز موفق نشدیم کشف کنیم چرا بعضی کاربرا براشون مهم هست که اعتبار بالا داشته باشن بدون فعالیت مفید
}
(۱۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ق.ظ)admin نوشته:  
(۱۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ)*بهار* نوشته:  سلام
خواهشا یه فکری برای اعتبار کنید
الکی اعتبار میدن که تو هم بهشون بدی بعد میان اعتباری که دادنو بعد از مدتی پس میگیرن.
یه کاری کنید که وقتی کسی اعتبار به کسی میده نتونه پاکش کنه!

سلام

مشکل از طریق سیستم قابل حل نیست . ما نهایت سعی مون رو داریم می کنیم تا اعتبارهای بی مورد رو حذف کنیم . ما هنوز موفق نشدیم کشف کنیم چرا بعضی کاربرا براشون مهم هست که اعتبار بالا داشته باشن بدون فعالیت مفید
من برام اعتبار اصلا مهم نیست!!!!
ولی وقتی میام میبینم اعتبارم کم شده میگم حتما کاری کردم یا اخطاری گرفتم بعد میرم میبینم خبری نیستو یکی اعتبارشو پس گرفته.
اینطور وقتی تذکر بدین دیگه من نمیرم ببینم تذکره یا کسی اعتبارشو پس گرفته .فکر میکنم باز پسش گرفتن.وگرنه حالا بشه یه میلیون میخوام چیکارش کنم!
[عکس: tCaGp4.png]
}
گوناگون از وب
loading...