تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۱۷-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ)مامی نیایش نوشته:  سلام گلم من اصلا نمیتونم تو این سایت عکس بزارم یعنی حتما باید اَدرس بدم اگه 1عکس تو سیستم باشه نمیتونم بدون اَدرس بزارم تورو خدا کمکم کنین خیلی با این موضوع مشکل دارم نمیتونم خیلی جاها نه عکس بزارم نه سوال کنم(1782)

آموزش ریسایز عکس
آموزش آپلود عکس
آموزش قرار دادن عکس

(۱۷-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ)belfy نوشته:  من یه سوال دارم!!!فقط برای رفع کنجکاویه ها!!!!چرا زیر اعتبارات من میزان اخطار داره ولی از هیچ کس دیگه نداره؟!!!!Dunnofآخه اخطارم نگرفتم تا به حال!!!برام جای سواله آخه؟؟؟؟!!!!!DunnofDunnof

عزیزم این سوال بارها مطرح و پاسخ داده شده
این میزان اخطار رو هر کاربر داره و فقط هم میزان اخطار خودش رو میتونه ببینه

(۱۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ)m.sky67 نوشته:  سلا خانم گیسو.
تا الان نزدیک به 80 تا اعتبار از من کم کردید و یک امتیاز منفی.cryingcrying
به خاطر استفاده از سایر واتر مارکهای ایرانی.
در صورتی که من الان داخل سایت میگشتم چندین و چندمورد عکس بود که این قوانین رو رعایت نکرده بودن ادریس سایتاشون رو با خط درشت وسط عکس بود حجاب عکسو رو هم اصلا رعایت نکرده بودنfakfakfakfak

سلام
قوانین مربوط به اعتبار رو چک کنین لطفا
مطمئنین من کم کردم؟زیرش اسم منه؟
باور بفرمایید حتی اگه بخوام فرصت رو ندارم
من فقط تذکر میدم
اگه تایپیکی یا عکسی حذف بشه اعتبار مربوط بهش هم حین بازبینی توسط ناظر حذف میشه
شما هم هرجا چنین مواردی دیدید لطفا گزارش بزنید تا رسیدگی بشه

دیگه سوالی درمورد اعتبار پاسخ داده نمیشه
اگه کاربرای به قوانین کمی فقط کمی اهمیت بدن این پست ها اصلا ایجاد نمیشه
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
(۱۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ ب.ظ)mozhgan57 نوشته:  گیسو جان سلام(1782)
من نمیتونم نوشته هام رو رنگی یا بزرگ کنم از دیروز اینطوری شده وقتی می زنمclose tags مییاد نمی دونم چراDunnof

سلام

مشکل از مرورگرتون هست . با فایرفاکس تست کردین ؟
}
(۱۷-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ)admin نوشته:  
(۱۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ ب.ظ)mozhgan57 نوشته:  گیسو جان سلام(1782)
من نمیتونم نوشته هام رو رنگی یا بزرگ کنم از دیروز اینطوری شده وقتی می زنمclose tags مییاد نمی دونم چراDunnof

سلام

مشکل از مرورگرتون هست . با فایرفاکس تست کردین ؟

اقای ادمین عزیز ممنون درست شدهFlowerysmile
[عکس: 20160413164628__DSC0183.jpg]
}
عزیزم پایین هر ارسال گزینه +سبز رنگه سمت راست روی اونو بزنی میتونی اعتبار بدی
[عکس: 20160113155119_527653_10151209584396838_...8007_n.jpg]
}
گوناگون از وب
loading...
مدیریت و دست اندر کاران محترم سلام
قبل از هر چیز سومین سالگرد تولد خانوم گل را از صمیم قلب تبریک میگم و امیدوارم خداوند به شما دوستان سلامتی بدهد تا همیشه این انجمن پربار برقرار و پایدار باشد.
سوالی از خدمتتان داشتم متاسفانه پیغام خصوصی من کار نمیکند و چند بار است که برای یکی از دوستان پاسخ درخواستشان را میفرستم اما ظاهرا پیغامم بدون متن و خالی ارسال میشود ممکن است راهنماییم بفرمایید
متشکرم
سعی کن امروز را به گونه ای زندگی کنی که فردا حسرت امروز را نخوری[/b][/color][/size]
}
(۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ)آرمیستا نوشته:  سلام خدمت آقای ادمین
یه موضوعی چند وقتیه میخواستم بگم همش وقت نمیشد....
خیلی وقتا میشه که یه کاربر پست تبلیغاتی و کلا خلاف قوانین میزنه ولی مدیری نیست تو سایت که دسترسی داشته باشه درستش کنهHanghead
یا اینکه بعضی وقتا تاپیکا رو که نگاه میکنم میبینم یه عکس تو یه تاپیک شاید 5-6 بار گذاشته شده ولی خب مدیرای عزیز اصولا وقت اینو ندارند همه تاپیکو چک کنند و پست های اضافیو ادیت کنند
میخواستم اگه صلاح میدونیید تاپیکی با عنوانی شبیه این (معرفی پست ها و تاپیک های خلاف قوانین و تکراری) ایجاد بشه
تا وقتی کاربری مثل من که دسترسی حذف و ویرایش پست ها نداره. لینک اون پست و پست مشابهش که قبلا زده شده رو تو این تاپیک بزاره تا بررسی بشه
مثلا تو بخش مهمانی و پذیرایی بودم
چشمم به این تاپیک خورد!!!!fak
میز مهمونی خودمون2
واقعا تو سایتی که اینقدر روی اجرای قوانین سایت سخت گیری میکنند و حساسیت به خرج میدند این تاپیک چطوری تونسته از دست مدیرا دربره!؟؟angelicangelic

(۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ)vidia نوشته:  
(۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ)آرمیستا نوشته:  سلام خدمت آقای ادمین
یه موضوعی چند وقتیه میخواستم بگم همش وقت نمیشد....
خیلی وقتا میشه که یه کاربر پست تبلیغاتی و کلا خلاف قوانین میزنه ولی مدیری نیست تو سایت که دسترسی داشته باشه درستش کنهHanghead
یا اینکه بعضی وقتا تاپیکا رو که نگاه میکنم میبینم یه عکس تو یه تاپیک شاید 5-6 بار گذاشته شده ولی خب مدیرای عزیز اصولا وقت اینو ندارند همه تاپیکو چک کنند و پست های اضافیو ادیت کنند
میخواستم اگه صلاح میدونیید تاپیکی با عنوانی شبیه این (معرفی پست ها و تاپیک های خلاف قوانین و تکراری) ایجاد بشه
تا وقتی کاربری مثل من که دسترسی حذف و ویرایش پست ها نداره. لینک اون پست و پست مشابهش که قبلا زده شده رو تو این تاپیک بزاره تا بررسی بشه
مثلا تو بخش مهمانی و پذیرایی بودم
چشمم به این تاپیک خورد!!!!fak
میز مهمونی خودمون2
واقعا تو سایتی که اینقدر روی اجرای قوانین سایت سخت گیری میکنند و حساسیت به خرج میدند این تاپیک چطوری تونسته از دست مدیرا دربره!؟؟angelicangelic

با اجازه ادمین محترم و گیسو عزیزFlowerysmile
خانومی شما میتونید از گزینه گزارش که پایین هر ارسال وجود داره استفاده کنید و مدیران سر فرصت اون پست رو بررسی میکننFlowerysmile

(۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ)آرمیستا نوشته:  شما تنها می‌توانید ارسال‌هایی را که هرز و شامل تبلیغ و توهین و محتوای غیراخلاقی هستند، گزارش دهید.
برای استفاده از گزارش این پیام میاد
به علاوه اینطوری فکر کنم فقط ادمین بتونه بخونه...
ولی تو تاپیک اولین مدیری که آنلاین بشه میتونه بخونه و چک کنه

سلام بهتر اینه که گزارش زده بشه
علاوه بر ادمین،مدیر ارشد،مدیرکل،ناظمها و ناظر هم دسترسی دارن و رسیدگی میکنن
ضمن اینکه آنلاین بودن یا نبودنشون مشخص نیست
اکثرا آنلاینن ولی بصورت پنهان مثل کاربری خودم
}
(۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ق.ظ)babushka نوشته:  سلام
ببخشيد براي كار بر طلايي از كجا پيا م بدمDunnof

سلام

بسیار واضح توضیح داده شده . می بایست به کاربر ادمین (اینجانبHanghead) پیام بدین
}
سلام خدمت ادمین محترم و مدیرای عزیز

ممنون بخاطر قالب جدیدFlowerysmile

همونطور که فرمودین ادمین محترم مشکل سپاس باز توی این قالب حل نشدهDash2

اما امیدوارم که این مشکل به زودی حل بشه Veiledsmile2

مرسی از شماFlowerysmile
[عکس: 20140721150516_patch2image.jpg]
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ)*gili* نوشته:  سلام امضای من دوباره ناپدید شده میشه مشکل من رو حل کنبن ممنون میشم Wavesmile

یه چیزه دیگه قالب جدید به جوریه خیلی چیزا دیده نمیشهcrying

این یادداشت مدیر در مورد امضای شماست:
بعلت تکرار در قراردهی امضا با سایر غول آسا 1 هفته تعلیق امضا شد

تکرار مجدد امضای غول آسا.2 ماه تعلیق امضا شد

شما برای باردوم بعلت اینکه به قوانین توجه نکردین تعلیق ارسال شدین

در مورد قالب هم واقعا دست کابرا درد نکنه
یکی نیومد از دید فنی نگاه کنه
که سرعت لود بالا رفته
که امکانات جدید اضافه شده
یکی نیومد بگه خسته نباشین امکانات بهتر شده دسترسی بهتر شده
همه فکوس کردن رو باگ های موجود که اون هم در دست اجراس
به زودی فونت،رنگ زمینه و یک سری مسایل جزیی که از دید یه کاربر غیرحرفه ای میتونه خیلی بزرگ جلوه کنه هم برطرف خواهد شد
}
وقت بخیر

خیلی از شماها یادتون نمیاد اما قالب قبلی خانوم گل هم در طی دست کم 6 ماه به اون صورت در اومده بود . کاربرایی که از 89 با ما بودن فقط میدونن من چی میگم .

قالب فعلی از لحاظ حرفه ای بسیار متفاوت با قالب قبلی هست و این برای ما اهمیت داره تا عادت ها . خیلی از آدما از تغییر هراس دارن و با هر تغییری مخالفن و همیشه فکر می کنن داشته و زمان قبلی بهتر بوده از حال و ... اما ما اعتقاد داریم هر چند سال یه بار باید ظاهر سایت هم تغییر پیدا بکنه .

در مورد مشکل سپاس عرض گرده بودم که اول باید قالب عوض بشه و بعدش برای رفع مشکل سپاس اقدام کنیم . فونت سایت هم تغییر پیدا خواهد کرد و این فونت موقت هست .
}