خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 309

ارسال: #61
RE: ارتباط با مدیریت
(۱۸-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ صبح)طهورا71 نوشته شده توسط:  سلام ينى چى من ديشب ارسالامو به 16 رسوندم کنار ارسالامم اومد 16 تا اما امروز ميگه فقط 4 تا اخه چرااااااDash2Dash2Swearcrying

با اجازه از مدیریتFlowerysmile
دوست عزیز شما همه پستاتون دیشب اسپم بودDunnof...من تا حالا این همه تعداد اسپم پشت سر هم از کسی ندیده بودم... تو تاپیک ناهار و صبحانه و شام و بافتنی و هر چیز دیگه باید عکس کاراتون رو بذارید نه تشکر و یا چیزای دیگه(باید مطالب مفید ارائه شه).... اگه سوالی در موردش دارید یا خصوصی بپرسید یا تو قسمت پاسخ و پرسش مربوط به خودش بفرستین و برای تشکر هم گزینه سپاس رو بزنید...تا جایی که من خبر دارم اگه باز اسپم بدین و به تذکرا توجه نکنید اخطار دریافت میکنید و حتی ممکنه تعلیق شیدDunnof دیشبم که دیدم اسپم میفرستین بهتون خصوصی دادم این کار رو انجام ندیدFlowerysmile
۱۸-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ صبح
یافتن
11 کاربر از marzi marzi به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Galaxy, mansore66, mamane kiana, maryam1352, negin.s, Atefe joon, رها نبوی, Linda, reyhaneh, )Mitra(, mozhgan57
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #62
(۱۹-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ عصر)shelite نوشته شده توسط:  سلام ببخشید من هرچی عکس میفرستم به صورت لینک درمیاد چرا ؟

سلام .
در ابتدا لطف بفرمایید راهنمای کاربران مطالعه کنید . پاسخ سئوالتون در آنجا هست . قدم دوم اینکه حتما حتما عکسهاتون رو در آپلود سنتر خانوم گل آپلود کنید . سومین مطلب مهم اینکه مطالب و دستورات و عکسهای کپی شده از سایر سایتهای داخلی در این انجمن قرار ندهید و البته قبل از ایجاد هر تاپیک با مدیر انجمن مربوطه مشورت بفرمایید.
امضای mamane kiana
۲۰-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ صبح
یافتن
8 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رويا صادقي, avajoon, rafighi, Atefe joon, Linda, shelite, reyhaneh, )Mitra(
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

(۱۸-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ صبح)محبت بانو نوشته شده توسط:  سلام
من کاربر "محبت" هستم متاسفانه چند روزه کاربریم مشکل پیدا کرده
هرچی رمز عبورم رو میزنم میگه اشتباهه با اینکه مطمینم رمز رو درست میزنم
گزینه فراموشی گذرواژه رو زدم که ی کد فعالسازی به ایمیلم فرستاده شد ولی اون رو هم چندین بار امتحان کردم میگه کد رو اشتباه وارد کردین در صورتی که با دقت تمام و رعایت کوچیک بزرگ بودن حروف کد رو میزنم ولی بازم میگه اشتباهه اگه ممکنه راهنماییم کنین چی کار کنم
ممنونم

سلام

لطفا در انجمن راهنما ، تاپیک بازیابی رمز عبور رو بدقت مطالعه و عمل بفرمایید

(۲۷-۸-۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ عصر)mara60 نوشته شده توسط:  سلام گیسو جون ممکنه بهم بگب تاریخ اتمام کاربر طلاییم تا چه زمانی میخوام دوباره شارژش کنم
ممنون

سلام
کاربر گرامی پرسش شما باید در پیام خصوصی و از من پرسیده بشه نه در این تاپیک

(۲۷-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ عصر)khosroabadifatemeh نوشته شده توسط:  سلام خدمت مدیران عزیز
من درخواست کاربری طلایی دارم ، قوانین رو خوندم و به ادمین عزیز پیام دادم اما تا الان پاسخی دریافت نکردم، خواهشمند است در صورت امکان برای من کاربری طلایی را فعال نمایید.

در خصوصی پاسخ داده شده . در این تاپیک ارسال نفرمایید در چنین موضوعاتی لطفا
۲۷-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ عصر
وب سایت کاربر یافتن
5 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, Atefe joon, Linda, reyhaneh, niloofar00
مدیریت کل

مدال ها

(۲۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ صبح)نگارم نوشته شده توسط:  سلام من خیلی دوست دارم عکس کارامو بزارم ولی به خاطر وجود دختر کوچولو م فرصت ندارم برم پای کامپیوتر
برای پایین اوردن سایز عکسها.میخوام بدونم نرم‌افزاری هست که بشه با موبایل سایز عکس.کم کرد.موبایل من اندروید۴هست.ممنون ازسایت خوبتون.Flowerysmile

وقت بخیر

در این مورد انقد اپلیکیشن هست که نمی تونم یکی رو بهتون معرفی کنم فقط اشاره کردم که هست ولی باید در گوگل جستجو و بررسی بفرمایید
۲۷-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ عصر
وب سایت کاربر یافتن
6 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, Atefe joon, Linda, reyhaneh, niloofar00, نگارم
مدیریت کل

مدال ها

خانوم گل درود Flowerysmile

با توجه به اسپم سازی های کاربرا بعد از قانون 20 ارسال برای امضا ، ترجیح دادیم به جای برخورد اسپمرها دوباره امضا رو فعال کنیم تا لااقل همچنان خانوم گل انجمن بدون اسپم باقی بمونه .

سپاس
۲۹-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ صبح
وب سایت کاربر یافتن
13 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
شقایق سرخ, 1368Sheri, مرضیه مهدی, McQueen, Linda, Atefe joon, loyee_15, mamane kiana, reyhaneh, دختر شیرازی, niloofar00, گلشید, رها نبوی

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها

(۶-۹-۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ صبح)taranom.n نوشته شده توسط:  جناب ادمین سلام وقتتون بخیر
برای ورود به خانوم گل از طریق موبایل مشکل داشتم و طبق فرمایش شما برای بازیابی رمز عبور اقدام کردم در ایمیل فعالسازی که از طرف سایت برام اومد نام کاربری من رو taranom.n (قسمتی از ایمیلم) نوشته بود . و حالا که وارد سایت شدم میبینم به کاربر جدید با این نام جدید تبدیل شده امcrying و سابقه ی من و ارسالها و پیامها و.... همه چیز صفر شده Dash2. من باید چکار کنم تا بتونم با همون نام و سابقه ارسال و اعتبار دوباره در سایت حضور پیدا کنم؟DunnofHanghead

درود بر شما
لطفا در پیام خصوصی اطلاعات اکانت رو برام بفرستید تا بررسی کنم و پاسخ بدم

(۸-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ عصر)لیدی باران نوشته شده توسط:  با عرض سلام و خسته نباشید به مدیرا من یه سوال داشتم چرا هر تاپیک جدیدی که باز میکنم بعد از چند ساعت حذف میشه؟fakDash2

وقت بخیر
برای نمونه بفرمایید چه تاپیکی ایجچاد فرمودید تا پاسخ مدیران رو دریافت کنیم
۹-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ صبح
وب سایت کاربر یافتن
3 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon, mamane kiana, لیدی باران
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت memol.rm 139 49,730 ۱۸-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 152,905 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد