تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۲۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ب.ظ)ailari نوشته:  سلام مدیرای محترم سایت خوبمون خانوم گل
ببخشید بلد نیستم یه نوشته رو لینک کنم میشه راهنمایی کنین
یه چیز دیگه شما دارین مجبورم میکنین یه لپ تاپ بگیرم واسه خودم بس که بی خانوم گل زندگی سخت شده!!!

سلام عزیزم شما لطف داری
اینجا رو مطالعه کن:
http://www.khanoomgol.com/Thread-%DA%86%...9%85%D9%86

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A7%...A%A9%D8%B1
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
(۲۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ب.ظ)من حالم خوبه نوشته:  چه جوری میتونم عضویتمو لغو کنمFlowerysmile

راهی برای اینکار نیست

(۲۸-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ب.ظ)گلنار 20 نوشته:  
با سلام خدمت مدیرای محترم.ممنون از زحماتتون
میشه بهم بگید که چه جوری میشه عنوان خانوم گل هنرمند رو گرفت.و این مدالها بر چه اساسی تعلق میگیرن؟
با تشکرFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)

این عناوین رو ما بر اساس شایستگی های کاربرا اختصاص میدیم . نیازی نیست کاربر کاری انجام بده

(۳۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ ب.ظ)رها33 نوشته:  بازم سلام. من(( یکی مثل من)) هستم من همچنان منتظرم مشکل کاربری من حذف بشه. ادمین عزیز میدونم سرتون شلوغه اما لطفا این مشکل منم حل کنین.

cryingcrying من کاربری مو می خوامcryingcrying

من هیچ پیامی از شما ندارم و گیسو هم میگه برای شما پیام داده و مشکل رو حل کرده . این موارد رو فقط از طریق پیام پیگیری کنید و بار دیگه بعنوان اسپمر برخورد میشه

(۰۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ ق.ظ)taty نوشته:  سلام
لطفا تو بخش پرسش و پاسخ بخش طنز هم بزارید

پرسش و پاسخ از اسمش کاملا مشخص هست برای چه هدفی هست . واقعا ناراحت کننده هست که می بینم زحمات ما به چه نحوی برداشت میشه ازشون . خانوم گل اولین و آخرین اولویتش آموزش هست .
}
سلام Wavesmile
ميخواستم تشکر کنم بخاطر زحماتی که برای ارتقاي قالب جدید میکشید.
امکانات و سرعت هم خیلی خیلی بهتر شده.
ما چون عاشق خانوم گلیم دوست داریم روز به روز بهتر بشه
واقعآ. ممنونمFlowerysmile
[عکس: 20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
}
(۰۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ)مینو باقریان نوشته:  سلام. خیلیییییییییییی خیلییی خسته نباشید. از امروز صبح تو کنترل پنل که میرم دیگه قسمت موضوع های مورد علاقه ام نیست! Dunnof

سلام و ممنون

مشکلی در اون بخش هست که فعلا برداشتم تا حل کنم و بعد مجدا قرار میدم
}
گوناگون از وب
loading...
خانوم گل درود Flowerysmile

متاسفانه از دیشب مشکلی در هاست وب سایت بود که باعث شده بود تا همین 2 دقیقه پیش سایت بالا نیاد . مشکل با زحمات پشتیبانی هاست برطرف شد و از این لحظه در خدمت شما هستیم
FlowerysmileFlowerysmile
}
سلام خدمت همه خانم های گل نمیدونم چرا وقتی وارد سایت خانم گل میشم سرعت اینترنتم پایینه هر مبحث 1دقیقه طول میکشه تا بالا بیاد چند روزی میشه اینجوریه میخواستم بپرسم مشکل از سرعت اینترنت منه یا سایت کند شده؟؟اَخه کلا خوبه سرعتش اینجا اینجوریه ممنون میشم کمکم کنین(1782)
}
(۰۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ)[mona] نوشته:  سلام
من یه تاژیک درباره معاشقه زده بودم که الان اومدم دیدم نیست
پاک شده یا منتقل کردین؟

سلام
تاپیکتون خلاف قوانین انجمن بود پاک شد
این طور مسائل رو با پزشک می تونید در میون بذارید
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

}
(۰۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ق.ظ)مامی نیایش نوشته:  سلام خدمت همه خانم های گل نمیدونم چرا وقتی وارد سایت خانم گل میشم سرعت اینترنتم پایینه هر مبحث 1دقیقه طول میکشه تا بالا بیاد چند روزی میشه اینجوریه میخواستم بپرسم مشکل از سرعت اینترنت منه یا سایت کند شده؟؟اَخه کلا خوبه سرعتش اینجا اینجوریه ممنون میشم کمکم کنین(1782)

وقت بخیر . مشکل شما از جانب مرورگر و یا شبکه تون هست چون مشکلی گزارش نشده مشابه شما و خودمون هم مشکلی ندیدیم در این مورد

(۱۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ)zin.pro نوشته:  سلام و خسته نباشید
ببخشید من وقتی می خوام مطلب بزارم میگه که حساب کاربری من معتبر نیست و اجازه نمی ده که مطلب بزنم چرا

احتمالا در انجمنی می خواین ایجاد کنین که برای شما دسترسی داده نشده . در برخی انجمن ها اجازه ارسال تاپیک فقط برای گروه های خاصی هست
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ب.ظ)تپراک نوشته:  باسلام و خسته نباشید خدمت شما.
چرا بعضی روزها و بعضی عکس هارو با اینکه پسوندjpg هست آپلود میشه و تو خود آپلود سنتر نمایش داده میشه ولی وقتی لینکو میذاریم عکسو تو ارسالمون نشون نمیده؟Dunnof

وقت همگی بخیر

مشکلی در آپلودسنتر بوجود اومده و در حال رفعش هستیم . تصاویر هم به همین خاطر نمایش داده نمیشن . بزودی درست میشه
}
(۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ ب.ظ)sammi نوشته:  سلام

خسته نباشید ، برای صفحه مربوط به آپلود سنتر مشکلی پیش اومده ؟ وقتی میخوایم اون صفحه رو باز کنیم سایت خانوم گل رو میاره ؟
عزیزم در اپلود سنتر مشکلی پیش اومده که اقای ادمین عزیز در حال رفع کردن اون هستن به زودی مشکل بر طرف میشه
[عکس: 20160413164628__DSC0183.jpg]
}