خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیریار خانوم گل

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 11888

RE: ارتباط با مدیریت
(۱۵-۹-۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ عصر)لیدی باران نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیرا .یه سوال واسم پیش اومده که چرا همش اعتبار من حذف میشه بی دلیل الان دومین باره که تا اعتبارم به 20 میرسه کم میشه اعتبارم از 23 رسیده به 14 واقعا برام سواله که چرا اخه من همش تلاش میکنم پست های مفید میزنم که اعتبار بگیرم ولی ..............

از مدیران عذر خواهی میکنم Flowerysmile
ناظر (27) - آخرین به‌روز‌رسانی: ۳۰-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ صبح

خنثی (0): حذف اعتبارها بدلیل ارسال اسپم/وقتی جوابی دریافت نمیکنید یعنی کاربرا بی اطلاعن.تکرار=بن
همینطور که میبینین ناظر براتون توضیح دادن .در اعتبار های خودتونواینجا کاملاً توضیح دادن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ صبح، توسط مهرناز مامانی.)
۱۶-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ صبح
یافتن
3 کاربر از مهرناز مامانی به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, ایران دخت, reyhaneh
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 24027

ارسال: #74
(۱۶-۹-۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ عصر)yasnajon نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید می خواستم بدونم چرا منو یکماه محروم کردید برای من این پیغام اومد(اسپم سازی مکرر و عدم توجه به تذکر مدیران ) با توجه به اینکه هیچ تذکر دریافت نکردم
نام کاربری قبلی من yasnajojo

ممنون

یکی از مهمترین موضوعهایی که برای انجمن ما اهمیت داره داشتن تاپیکهایی با قابلیت دسترسی سریعه
اسپم سازی نظم انجمن رو بر هم میزنه
و شما هم مدام بجای کلیک بر روی دکمه سپاس زیر پست ها شکلک گذاشتین یا تشکر نوشتاری داشتین یا اینکه عکسهارو نقل قول کردین
مثلا آخرین پستتون نقل قول یه عکس بافتنی بود و زیرش هم نوشتین چه خوشگله منم میخوام
این میشه اسپم
در قسمت اعتبارها هم به شما تذکر داده شد ولی نتیجه ای نداشت

پس لطفا قبل از ادامه فعالییتون در انجمن قوانین مارو به دقت مطالعه کنین
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۱۶-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ عصر
یافتن
13 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
McQueen, Atefe joon, loyee_15, Linda, mamane kiana, sara jon joni, 1368Sheri, ninaz, ایران دخت, arezou, دختر شیرازی, niloofar00, reyhaneh
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #75
(۱۹-۹-۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ عصر)shelite نوشته شده توسط:  سلام میخواستم بدونم چرا اعتبار های من -3 شده ؟

واقعا چرا ؟

من که مطلب بدی نفرستادم ؟

سلام . کاربری که بی دلیل به شما اعتبار منفی داده بود 1 ماه محروم شد و اعتبار های منفی بی دلیل شما هم حذف گردید

(۱۹-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ عصر)Marsa2 نوشته شده توسط:  سلام
خسته نباشید.واقعا از مطالب این سایت استفاده میکنم. اما یک مطلبی رو میخاستم بگم. نمیدونم درسته یا نه .

موضوعاتی که در هر بخش بهشون پرداخته میشه گاهی خیلی خیلی نزدیک به هم هستند اما براشون یه قسمت مجزا در نظر گرفته شده و من و مطمئنا اشخاص دیگری مثل من که این موضوعات رو دنبال میکنیم ،دچار سر در گمی میشیم. به عنوان مثال در قسمت های بافتنی و یا قلاب بافی این مسئله رو خیلی دیدم که گاهی با اضافه کردن یک کلمه به عنوان ، یه صفحه جدید درست شده و ... . در حالی که محتوای اون دو بحث کاملا به هم نزدیکه و این امر باعث شلوغی شده.

دوم یک سوال داشتم .آیا اگر یک مطلبی رو در این سایت ارائه دادیم میتونیم در انجمن های سایت های دیگر هم ارائه بدیم یا نه ؟ مثلا یه نفر تصویر لباسی که دوخته یا آموزشی رو که داشته ...این جا بذاره و در عین حال چون عضو سایت دیگه ای هم هست ،اون مطلب رو اونجا هم ارایه بده؟

بازم ممنون

سلام . Flowerysmile لطفا در مورد اولین سئوالتون 1 مورد را در پیام خصوصی برای من مثال بزنید ( با لینک دقیق تاپیک )

در مورد دوم هم شما در مورد رفتار و فعالیت خودتون اختیار و آزادی عمل دارید . فقط لطفا در هر انجمنی از واتر مارک همون انجمن استفاده بفرمایید و البته مطالب اختصاصی خانوم گل رو در جای دیگر ارسال نفرمایید .
امضای mamane kiana
۱۹-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ عصر
یافتن
7 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
shelite, رويا صادقي, McQueen, 1368Sheri, reyhaneh, flower 2, Atefe joon

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #76
(۲۰-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ صبح)a_t_e_n_a نوشته شده توسط:  سلام من نمیدونستم با دادان اعتبار بن میشم حالا میخواستم بدونم تاکی بن هستم؟

سلام . شما الان بن نیستید !! اگر منظورتون تذکر ناظر در اعتباراتون هست ایشون با 1 اعتبار خنثی تذکری داده اند برای یاد آوری
امضای mamane kiana
۲۰-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ صبح
یافتن
1 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1395

سلام مدیران محترمWavesmile
لینک این صفحه رو میفرستم واسه یکی کاربرا error میده نمیدونم چرا.ببینید
ژورنال نقشه و آموزش بافت شال،کلاه،دستکش و ساق و لگ وارمر(دومیل)
میگه:400 Bad Request
امضای تپراک
[[تصویر:  dd6320410f.png]]
۲۱-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ صبح
یافتن
1 کاربر از تپراک به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 24027

ارسال: #78
(۲۱-۹-۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ صبح)*gili* نوشته شده توسط:  سلام چرا امضای من نشون نمیده چندتای دیگه از دوستان همین مشکل رو دارن حتی توی کنترل پنل گزینه تغییر امضا هم نیستWavesmile

ممنون میشم جواب بدینFlowerysmile

شما و چند تا از دوستاتون مدام عکسهای با سایز بالا برای امضاتون انتخاب کردین که چند بار توسط مدیرا برداشته شد اما چون باز این موضوع تکرار شد برای یه مدت تعلیق ارسال شدین

این هم پینوشت مدیریت در صفحه شماست:
بعلت تکرار در قراردهی امضا با سایر غول آسا 1 هفته تعلیق امضا شد
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۲۱-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ صبح
یافتن
1 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت memol.rm 139 49,691 ۱۸-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 152,841 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد