تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ)nasemma نوشته:  من یه تاپیک در مورد آهنگ رقص عروس خانوما زده بودم الان هرچی می گردم نیست پس کجاس؟؟!

هر تاپیکی مجاز نیست و ما و شما باید قوانین رو رعایت کنیم

(۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ)shimen123 نوشته:  سلام خسته نباشید
چرا عکسا برا من باز نمیشه؟ تو بیشتر تاپیک ها این مشکلو دارم
Hanghead

ای کاش چند پست قبلی رو هم می خوندید . مشکلی هست در مورد آپلودسنتر و تصاویر که در حال حلش هستیم .
}
(۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ)anahita.m نوشته:  
(۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ)baran74 نوشته:  سلام
نمیدونم گفتن این این موضوع در اینجا درست باسه یا به من ربطی داشته باشه اگه بیمورد بود به بزرگی خودتون ببخشید
توبخش تزیینات تزیین کیف خیلی از عکس ها باز نمی شوند وضربدر خورده اند
میشه بررسی کنید
ممنون
از تیم مدریت معذرت میخوام که دخالت میکنم و جواب میدم
اگر کمی وقت میذاشتین و جواب های قبلی رو میخوندین دقیقا ارسال قبلی شما پاسخ شما بود .
اپلود سنتر خانم گل موقتا دچار مشکلی شده که جناب ادمین محترم در حال رفع اون هستند لطفا تا حل شدن مشکل کمی صبور باشید و بعد اگر عکسهاتون پریده بود زحمت اپلود مجدد رو بکشید.
دل دنیا رو خون کردی ، که اینجوری تو رفتی...
تمام دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی...
مثل حس یه عشق تازه بودی ...
مثل افسانه بی اندازه بودی....

یکی هست، که دیگه نیست. روحش شاد و خانه جاودانه اش بهشت.
}
گوناگون از وب
loading...
سلام جناب ادمين يا مديران محترم
از وقتي كه شكل خانوم گل عوض شده وقتي ميخوام از يه صفحه اي پرينت بگيرم صفحه سفيد چاپ ميشه و يا تمامي نوشته ها و عكسها به صورت نصفه در سمت راست چاپ ميشه ... ميشه راهنمايي كنيد ببينم مشكل از چيه ؟
ممنون
كارگر خسته اي سكه اي از جليقه ي كهنه اش بيرون آورد تا صدقه بدهد ، ناگهان جمله ي روي صندوق را ديد و منصرف شد ...
" صدقه عمر را زياد مي كند. "
}
خانوم گل درود FlowerysmileFlowerysmile

متاسفانه با توجه به مشکلاتی که برامون بوجود اومده بود ، بعد از تغییرات و رفع مشکلات بسیاری از شما برای دیدن تاپیک ها پیغام خطا دریافت می کنین یا اینکه آپلود سنتر میره رو صفحه اصلی . این بخاطر این هست که سایت و تنظیمات قبلی در سرویس دهنده های شما کش شده .

برای رفع مشکل لطفا با استفاده از راهنمای زیر کش و هیستوری رو کلا پاک کنین و مرورگر رو ببندین و مجدد باز کنین . بعد از اینکار دوباره باید وارد بشین پس حواس تون باشه رمزتون رو بیاد داشته باشین .

تاپیک راهنمای پاک کردن کش

FlowerysmileFlowerysmile
}
سلام لطفا یراهی برای آپلود عکس با گوشی همراه بزارید
از زحماتتون تشکر میکنمFlowerysmile
Babygirl
}
جناب ادمين سلام مجدد :
من ديروز مرورگر فايرفاكس رو نصب كردم ... الان ميتونم پرينت بگيرم فقط نصفه برام چاپ ميشه يعني نصف نوشته ها در قسمت چپ برگه هست كه از كادر آ4 بيرونه (اميدوارم متوجه منظورم بشيد) ... ميشه لطفاً راهنمايي كنيد براي اين مشكل چيكار كنم ؟
ممنون FlowerysmileFlowerysmile
كارگر خسته اي سكه اي از جليقه ي كهنه اش بيرون آورد تا صدقه بدهد ، ناگهان جمله ي روي صندوق را ديد و منصرف شد ...
" صدقه عمر را زياد مي كند. "
}
گوناگون از وب
loading...
لطفا مشکل من و یکی از دوستانم که تازگی عضوشده را حل کنید.جدیداهر صفحه ای که میزنم خطا میده/برای دوستم هم کنترلش پنلش اصلا باز نمیشه وهرصفحه ای که میزنه خطا میاد
از شیشه باش اما به همه بگو از سنگم!مردم این زمانه فقط به دنبال شکستنند[/u][/align][/size]
}
سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم
من چند روز پیش که خانم گل دچار اشکال شده بود و همه فایل رو میزد خطا فکر کردم که گوشیم دچار مشکل شده چون من با گوشی میام. به خاطر همین گوشمو. ری استارکردم و به پروفايل جدید با اسم سحر66ساختم که ایمیل .ایمیل. خواهرمه و تازگی ها هم هک.شده بعد از درس. شدن خانم گل من با کاربری قبل. آمد تو. سایت و درست شد حالا خواهش میکنم اون کاربری سحر66رو. پاک. کنید
مرسی

كار هر زن نيست با مرد زيستن، مغز خر ميخواهد و صبر خفن! (زن سعدي)
}
سلام
خسته نباشیم
میخواستم بدونم تو فروشگاه میشه سی دی ورزشی هم فروخت ؟ می دونم که قبلش باید تو قسمت کاربران طلایی عضو شم ولی فقط میخواستم بپرسم امکان فروش سی دی ورزشی هست یا نه؟
}
سلام وخسته نباشید
دو ،سه روزیه (جهت حرکت،سرعت،ایست،حرکت وتازه سازی )که زیر آخریت ارسالی ها هست برام کار نمیکنه.میشه بگید چرا؟Dunnof
[عکس: 20140112153733_f4b2c0104aE001.jpg]
}
گوناگون از وب
loading...