خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیر ارشد

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #85
RE: ارتباط با مدیریت
(۲۸-۹-۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ عصر)*بهار* نوشته شده توسط:  سلام
ممنون بابت انجمن خوبتون
ولی من یه انتقاد داشتم
کاش نزارید برای هر موضوع مشترک،موضوع جداگانه ایجاد بشه.
مثلا تو قسمت قلاب بافی برای بافت هر نوع عروسک یه موضوع جدید ایجاد شده.هر عروسک تو یه قسمت جدا!ا
یا چیزی که دیشب دیدم کپه ی عربی رو کمی تغییر داده به اسم کتلت برنجی موضوع جدید گذاشته شده.کاش تو یه موضوع باشن که اینقدر موضوعات زیاد نشه و پیدا کردنشون برای ما راحت تر باشه.

سلام . در مورد قلاب بافی و آموزشهای مختلف عروسک در تاپیکهای مجرا برای من در پیام خصوصی لینک دقیق بگذارید . البته فکر میکنم منظورتون انجمنهای عروسک بافتنی باشه .که اگر اون هست اونجا عروسکهای مختلف بافتشون جدا توضیح داده میشه برای سهولت دسترسی کاربران . در مورد غذا هم بسیاری از غذا ها با 1 تغییر کوچک تبدیل به غذای دیگری میشوند . اگر روزی شما دنبال کتلت برنج باشید راحت تر پیدا میکنید تا به شما بگیم "برو همون کپه عربی دستورش اونجاست ". اینطور نیست؟؟

(۲۸-۹-۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ عصر)مامان فاطمه 2 نوشته شده توسط:  سلام مدیر محترم سایت . من تقریبا تازه عضو شدم .نمیتونم عکس بزارم یعنی همه کارهای مربوط به گذاشتن عکس رو انجام میدم اما در اخر وقتی میخوام عکس روبزارم صفحه کوه و خورشید باز نمیشه .که بتونم عکس رو پست کنم .قبلا سوالم رو گذاشته بودم اما متاسفانه کسی جوابم رو نداد

شما به احتمال زیاد از اکسپلورر استفاده میکنید . در این صورت برای عکس گذاشتن وقتی کوه و خورشید رو میزنید 1 نوار زرد رنگ در بالای صفحه میاد که در اونجا ابتداباید کلیک کنید گزینه اول رو انتخاب کنید و بعد عکس بگذارید . در هر حال برای ادامه این بحث به من پیام خصوصی بدید فقط
امضای mamane kiana
۲۹-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ عصر
یافتن
8 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مرضیه مهدی, ایران دخت, *بهار*, laleh joon, رويا صادقي, avajoon, Linda, Atefe joon

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

(۲۵-۹-۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ صبح)marsa22 نوشته شده توسط:  چرا کسی منو راهنمایی نمیکنه؟ امروز هم سعی کرذم حتی از طریق یه مرورگر دیگه هم امتحان کردم.

حالا تکلیف اعتبار و... که برای نام کاربری سابقم میاد چی میشه؟

سلام

مشکلی اینچنینی در تاپیک پاسخ داده نمیشه . شما می بایست در پیام خصوصی در مورد کاربری و مشکلاتش بهم توضیح بدید تا راهنمایی کنم

(۲۷-۹-۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ عصر)رويا صادقي نوشته شده توسط:  
(۲۶-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ عصر)دختر بلا نوشته شده توسط:  سلام

میخواستم بدونم امکانش هست وقتی که سپاس رو میزنیم صفحه رفرش نشه اخه اینکار واقعا اعصاب ادمو داغون میکنهcrying
بار ها شده یه سری پست عالی بودن و بخاطر اینکه رفرش میشه
از زدن سپاس صرف نظر کردمDash2
خواهشاا اگه میشه یه کاری برای این سپاس انجام بدین(1782)
مرسی
سلام
واقعا اگر میشه زودتر یه فکری به حال این دکمه سپاس کنید.
ضعف اعصاب میگیره ادم با این سرعتهای نت لاکپشتی تو رو خدا یه رحمی هم به حال ما بکنید.angelicangelic

(۲۷-۹-۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ عصر)من و نفسم نوشته شده توسط:  سلام وخسته نباشید خدمت جناب ادمین و گیسو عزیزمون و تیم مدیریت Flowerysmile
لطفا اگه بشه یه پیگیری برای کلید سپاس بشه ممنون میشیمFlowerysmile

وقت همگی بخیر

همزمان با سومین سالگرد تولد خانوم گل قالب جدیدی مورد استفاده قرار میگیره . بعدش تلاش می کنیم هر طور شده با همکاری تیم هایی مشکل رو رفع کنیم . باور بفرمایید بارها تلاش کردم حل کنم اما متاسفانه خطایی خیلی ناشناخته مسبب هست و از طرف دیگه اگه بخوام از پایه دوباره کاری کنم باید دست کم 1 هفته خانوم گل رو ببندم . اما قول میدم روی قالب جدید نهایت سعی مون رو انجام بدیم
FlowerysmileFlowerysmile

(۳۰-۹-۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ عصر)honarmandkocholo نوشته شده توسط:  سلام وخسته نباشید خدمت جناب ادمین و گیسو عزیزمون و تیم مدیریت
خیلی خلاصه میگم نقل قول من کار نمیکنه نمیتونم چیزیو نقل قول کنمDunnofممنون میشم اگه علتشو بهم بگین

وقت بخیر . لطفا با جزئیات بیشتری توضیح بدید تا بتونیم راهنمایی کنیم . Flowerysmile

(۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ صبح)وفای خوبان نوشته شده توسط:  من هر کاری می کنم از دیشب تا حالا نمی تونم چیزی تو آپلود سنتر آپلود کنم میشه مشکلشو حل کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟crying

لطفا شما هم جزئیات این اشکال رو بفرمایید . با این عبارت کلی که نمی تونید آپلود کنید چطور باید مشکل شما رو شناسایی کنیم ؟

(۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ عصر)00p نوشته شده توسط:  با سلام خدمت مدیران خانوم گل
چند وقته نمیتونم در قسمت جدیدترین چیزایی که خریدین تصویر ارسال کنم
میخواستم بدونم برای این مشکل باید چی کار کنم؟

سلام . دقت بفرمایید که چند تاپیک داریم در این مورد که قبلی ها بسته شدن و تاپیک جدیدتر ایجاد شده . مورد اشاره شما جزو اونها نیست ؟
۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ صبح
وب سایت کاربر یافتن
11 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مرضیه مهدی, من و نفسم, reyhaneh, ninaz, mamane kiana, Linda, inspirationn, sara jon joni, رويا صادقي, Atefe joon, دختر بلا
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 402

ارسال: #87
(۴-۱۰-۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ عصر)*بهار* نوشته شده توسط:  سلام
دیروز اعتبار من 21 بود امروز شده 19
اعتبار منفی هم نداشتم
چرا خود به خود اعتبارم کم شده؟!

ببخشید که من فضولی کردم Flowerysmileسلام بهار جان شاید کسی که به شما اعتبار داده خودش اعتبارش و حذف کردهConsoling
امضای من و نفسم
اردیبهشت از آن ماه هاي ناب ست ...

که در آن کوه می چسبد
دریا می چسبد

با دوستان در خیابان ها بودن می چسبد ...
در خانه بودن و ولو بودن زیر دست و پای مادر می چسبد

تمام رنگ ها برای پوشیدن خوبند
هوا جان می دهد برای عاشقی کردن
و انقدر این اردیبهشت برای همه چیز و همه کار دوست داشتنی ست
که یک ماه برایش کم است
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۱۰-۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ عصر، توسط من و نفسم.)
۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ عصر
یافتن
ناظم خانوم گل

مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 1456

ارسال: #88
(۴-۱۰-۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ عصر)saharr نوشته شده توسط:  سلام مدیرای محترم خسته نباشین Veiledsmile2
من چند وقته گزینه تغییر امضام حذف شده چرا اخه؟Dunnof

سلام. خیلی ممنون
به دلیل این که مدام امضاهای با سایز بالا می ذاشتید تا 20 دی امضای شما تعلیق شده
امضای reyhaneh
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ عصر
یافتن
5 کاربر از reyhaneh به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Galaxy, saharr, mamane kiana, monamona, Atefe joon
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #89
(۵-۱۰-۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ صبح)zahrareza نوشته شده توسط:  
(۲۷-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ صبح)mamane kiana نوشته شده توسط:  
(۲۶-۹-۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ عصر)zahrareza نوشته شده توسط:  با سلام
ببخشید شاید یکم سوالم خنده دار باشه بعد2سال سابقه عضویت توخانوم گل این سوال رو میپرسم...Hanghead
میخاستم بپرسم چطوری میتونم زیر امضام عکس بذارم؟Hanghead
مرسی
سلام Flowerysmile
کادر امضای شما دقیقا مثل کادر ارسال پاسخ هست . همونطوری که در تاپیکها عکس ارسال میکنید به همون شیوه در امضاتون قرار بدید . اما سایز عکس امضا باید خیلی کم باشه که به نظر نرسه همه جا در ارسالهای شما 1 عکس پیوست شده .

سلام وخسته نباشید...من خیلی تلاش کردم تا بتونم یه عکسی زیر امضام بذارم...ولی نتونستم...یعنی عکس کوه وخورشید روکه میزنم لینک تصویر رومیخاد....منم که میخام ازسیستمم عکس انتخاب کنم....لینک عکس رو از رو یه سایت برداشتم کپی کردم بازم نشون نداد...دیگه دارم بی خیال ش میشم....ایا درست عمل کردم؟؟؟crying

سلام . شما اول عکستون رو در آپلودسنتر خانوم گل آپ کنید . لینک رو از اونجا در کوه و خورشید کپی کنید .
امضای mamane kiana
۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ صبح
یافتن
4 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, admin, رويا صادقي, Atefe joon
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23932

ارسال: #90
(۵-۱۰-۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ عصر)marzi7 نوشته شده توسط:  وقت به خیر مدیر محترم
من هر چی گشتم نتونستم قوانین مربوط به امضا رو پیدا کنم
لطف می کنین آدرسشو بهم بگین؟

عزیزم یعنی برای هر چیز کوچیکی باید قانون نوشته وجود داشته باشه تا رعایت بشه؟

سایز امضا حالا فرق نمیکنه نوشته یا عکس،باید تا حدی باشه که یه کادر نرمال ایجاد بشه نه اینکه از عکسی که توی پست قرار میگیره هم بزرگتر باشه و صفحه رو بگیره
در نتیجه مدیرا مجازن درصورتی که تشخیص دادن سایز امضا بزرگه اونو حذف کنن
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۴۰ عصر
یافتن
5 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, mamane kiana, مرضیه مهدی, 1368Sheri, niloofar00

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت memol.rm 139 46,648 ۱۸-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 143,443 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد