تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۰۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ)baran74 نوشته:  سلام مدیران محترم
میشه بگید چرا تایپکی رو که تو بخش روبان دوزی درباره ساخت اسب روبانی هفت سین باز کرده بودم الان نیست
پاکش کردید یا منتقل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/Dunnof
عزیزم ارسالاتو که نگاه کنی،متوجه میشی ارسالت حذف شده یا منتقلConsoling
ارسال شما به این تاپیک منتقل شده
}
سلام و خسته نباشيدFlowerysmile
با احترام به مديران عزيز خانوم گل، راستش من از پوسته جديد خانوم گل اصلا خوشم نمياد و رغبت نميكنم ديگه بيام تو سايت.صفحه خيلي بزرگ شده و اشراف به همه مطالب سخت شده.قبلي خيلي بهتر بود.اينو اصلا دوست ندارم.Dash2Zzfe7y2ylya2cs3v2k9y
گران باش؛ بگذار تا بهايت را پرداخت كنند
آدم ها چيزهاي مفت را مفت از دست مي دهند. «نيچه»
}
(۱۶-۰۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ق.ظ)Galaxy نوشته:  
(۱۵-۰۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ)♥yalda♥ نوشته:  
(۱۴-۰۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ)♥yalda♥ نوشته:  HangheadHangheadببخشید نمیدونم سوالم رو بپرسم یا نه..ولی اعتبار های من الکی الکی از 226 ب 218 تبدیل شد..در صورتی که هیچ خطایی نکردم یا الکی اعتبار نگرفتم..میشه بپرسم چرا

cryingبازم سلامم...اعتبارم اومد سرجاش..ولی کلی بهم اعتبار دادن هیچ کدومش درج نشده خوو

این آخرین باری هست که به سوال در مورد اعتبار پاسخ داده میشه
از این به بعد سوالای این چنین حذف میشه

اعتبار برای ما به منزله شناخت کاربر فعال و مفید از کاربرای خواننده و عادیمون هست
پس باید یه فرقی بین کاربری که فقط خواننده س یا فقط در تاپیک های گفتگو شرکت میکنه با کاربری که میاد دستورهای آشپزی سایت رو مطالعه میکنه و انجامش میده و از نتیجه زحمتش و تجربه ش مطلب میذاره وجود داشته باشه
ما میخوایم از روی این اعتبارها کاربرای مفید،هنرمند و کدبانوی سایت رو بشناسیم نه کاربری که خاطره ش بامزه تر بوده یا بهتر سوتی داده یا هر مورد این چنین دیگه

اعتباردهی بابت شرکت در بازی،عکس خریدها،شرکت در اتاقهای گفتگو،صحبت و خوش و بش،رند شدن اعتبار،تاپیکهای سرگرمی مثل سوتی هایی که دادین،خاطرات،تعداد مهریه،تاپیک های کپی شده از سایر سایتها بیمورد تلقی شده و حذف میشه

کاربرانی که اعتبار اینچنین دادن یا تاپیک بیمورد یا درجای نامناسب ایجاد کردن یا اسپم ایجاد کردن کسر اعتبار میشن

اعتبارها ی کاربرا به صورت رندوم چک میشه و اعتبارهای بی دلیل و با مضمون بالا حذف میشه

دلیلی برای اطلاع رسانی به تک تک کاربرا هم نیست چون هم تاپیک قوانین اعتبار موجوده هم حجم بالای کاربرها و وظایف مدیریت چنین وقتی برای مدیرا باقی نمیذاره

از این پست به بعد هیچ سوالی در مورد اعتبار پاسه داده نمیشه عزیزان

(۰۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ق.ظ)shimbolak نوشته:  با عرض سلام.مدیرای محترم امیدوارم خوب باشید.ببخشید من قبلا هم این پیامو گذاشتم ولی جوابی نگرفتم{چرا اعتبارم کم شده و 2 تا از موضوع هام پاک شده.واقعا نمیدونم چرا)؟
میشه لطف کنید جواب بدین؟
منم دوست دارم عضو مفیدی باشمHangheadcrying

Hanghead
}
سلام
من قبلا موضوعاتی که میخواستم رو افزودن به علاقه مندی ها میزدم بعد از طریق کنترل پنل چک میکردم
با قالب جدید سایت دیگه نیست
حالا چطور باید تو موضوعات مشترک شد؟!
[عکس: tCaGp4.png]
}
گوناگون از وب
loading...
چرا این دکمه هایی که زیر باکس اخرین ارسالی ها بود دیگه نیست؟Hanghead
دل دنیا رو خون کردی ، که اینجوری تو رفتی...
تمام دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی...
مثل حس یه عشق تازه بودی ...
مثل افسانه بی اندازه بودی....

یکی هست، که دیگه نیست. روحش شاد و خانه جاودانه اش بهشت.
}
سلام. امکانش هست اسم پروفایل من را تغییر بدید؟Flowerysmile
}
(۰۶-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ)وفای خوبان نوشته:  سلام و خسته نباشید
من کل صندوق دریافتم رو خالی کردم ولی بازم هرچی می خوام بفرستم ارور می ده و کل فضای صندوقتون پره.چیکار باید بکنم؟

عزیزم باید سطل زباله رو هم خالی کنی1 (49)
}
(۰۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ)baran74 نوشته:  سلام
چرا نمیشه وارد بخش تزیین حاشیه شال و روسری شد
عزیزم این تاپیک تو قسمت مخصوص کاربرای طلایی قرار گرفته FlowerysmileFlowerysmile
شرایط عضویت طلایی
}
گوناگون از وب
loading...
نمیدونم چراگذرواژه م تغییر نمیکنه! لطفاراهنماییم کنید
}
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید :
چرااااااااااااااااا سرعت خانوم گل من بعضی وقتا در حد صفر میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان درسته ها .بعضی وقتا ولی واقعا صفره دیگه مجبور به بستن میشم سایر سایتا رو به راحتی میره فقط خانوم گل نمی ره Dash2Dash2Dash2
مرور گرم هم mozilla هستش .(1782)Flowerysmile
}