خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23932

ارسال: #109
RE: ارتباط با مدیریت
(۲۰-۱۰-۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ عصر)*gili* نوشته شده توسط:  سلام امضای من دوباره ناپدید شده میشه مشکل من رو حل کنبن ممنون میشم Wavesmile

یه چیزه دیگه قالب جدید به جوریه خیلی چیزا دیده نمیشهcrying

این یادداشت مدیر در مورد امضای شماست:
بعلت تکرار در قراردهی امضا با سایر غول آسا 1 هفته تعلیق امضا شد

تکرار مجدد امضای غول آسا.2 ماه تعلیق امضا شد

شما برای باردوم بعلت اینکه به قوانین توجه نکردین تعلیق ارسال شدین

در مورد قالب هم واقعا دست کابرا درد نکنه
یکی نیومد از دید فنی نگاه کنه
که سرعت لود بالا رفته
که امکانات جدید اضافه شده
یکی نیومد بگه خسته نباشین امکانات بهتر شده دسترسی بهتر شده
همه فکوس کردن رو باگ های موجود که اون هم در دست اجراس
به زودی فونت،رنگ زمینه و یک سری مسایل جزیی که از دید یه کاربر غیرحرفه ای میتونه خیلی بزرگ جلوه کنه هم برطرف خواهد شد
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ عصر
یافتن
13 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
*ماهک*, 1368Sheri, تپراک, negin.s, معصومه خانومی, reyhaneh, mamane kiana, mozhgan57, Atefe joon, elipari, niloofar00, مصى, مهرناز مامانی
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

وقت بخیر

خیلی از شماها یادتون نمیاد اما قالب قبلی خانوم گل هم در طی دست کم 6 ماه به اون صورت در اومده بود . کاربرایی که از 89 با ما بودن فقط میدونن من چی میگم .

قالب فعلی از لحاظ حرفه ای بسیار متفاوت با قالب قبلی هست و این برای ما اهمیت داره تا عادت ها . خیلی از آدما از تغییر هراس دارن و با هر تغییری مخالفن و همیشه فکر می کنن داشته و زمان قبلی بهتر بوده از حال و ... اما ما اعتقاد داریم هر چند سال یه بار باید ظاهر سایت هم تغییر پیدا بکنه .

در مورد مشکل سپاس عرض گرده بودم که اول باید قالب عوض بشه و بعدش برای رفع مشکل سپاس اقدام کنیم . فونت سایت هم تغییر پیدا خواهد کرد و این فونت موقت هست .
۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ عصر
وب سایت کاربر یافتن
16 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
reyhaneh, mamane kiana, مرضیه مهدی, ninaz, 1368Sheri, *heliya joon*, rafighi, Atefe joon, *ماهک*, elipari, mozhgan57, sara jon joni, niloofar00, مصى, مهرناز مامانی, گلشید

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها

(۲۱-۱۰-۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ صبح)nasimbahari نوشته شده توسط:  با سلام
تشکر بابت زحمات جناب ادمین و تبریک 3 سالگی خانم گلFlowerysmile
قالب جدید زیباست و متفاوت اما حجمش سنگینه و سرعت باز شدن تاپیک ها خیلی پایین هست.

ابتدا از خانم معصومه تشکر می کنم بابت نظر لطف شون . امیدوارم قالب جدید و امکاناتش مورد پسند همه سلیقه ها قرار بگیره . کم کم هم دارم کاملش می کنم

خانم بهاری مشکل سنگین بودن قالب رو تا 95 درصد حل کردم الان و کمی کار حرفه ای مونده که میذارم برای شب های بعد . الان می تونین تفاوت رو راحت احساس کنین
Flowerysmile
۲۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ صبح
وب سایت کاربر یافتن
15 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
شادی ab, Atefe joon, *ماهک*, معصومه خانومی, 1368Sheri, بانوی مهر, رويا صادقي, تپراک, elipari, من و نفسم, ninaz, mamane kiana, niloofar00, Linda, mozhgan57
مدیریت کل

مدال ها

(۲۱-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ صبح)یلداجوونی نوشته شده توسط:  باسلام و تبریک برای تولد سایت بسیار خوبتون . سپاس بابت زحمتی که میکشید.Flowerysmile

من امروز تا الان توی انجمن بودم و تغییراتی که ایجاد میشد رو توی هر بار لود شدن صفحات احساس میکردم.اما یکباره صفحه ای که باز شد من رو به عنوان کاربر مهمان شناسایی کرد و من دیگه نمیتونم وارد پروفایل اصلی خودم بشم.
الان هم دوباره ثبت نام کردم بانام کاربری جدید که شبه کاربری قبلی بود اما تکلیف مدالهام و اعتبارم چی میشه؟

از پروفایل قبلی نه گذرواژه یاد دارم نه ایمیل.

اگه امکانش هست و زحمتی نیست اعتبار و مدال رو به همین کاربری انتقال بدید چون این بار با دقت بیشتری ثبت نام کردم که گذرواژه و ایمیل فراموشم نشه.
من کاربر یلداجونی هستم.

با سلام

مدال و اعتبار تحت هیچ شرایطی قابل انتقال نیست . چنانچه راهی برای اثبات مدعا دارین بهم پیام بدین تا بررسی کنم

(۲۱-۱۰-۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ عصر)11_delaram نوشته شده توسط:  سلام Wavesmile
خسته نباشید بخاطر زحمت ها و تبریک بابت 3سالگی خانم گل Flowerysmile
من ی پیشنهاد برا سایت خانم گل داشتم Hanghead
در مورد عکس های که کاربرا میگذارند ... شما برای عکس ها ی فرمت کلی (حجم 300 کیلو بایت و سایز 700 پیکسل ) . اینطوری کاربرا ممکنه سایز های مختلف انتخاب کنند و باعث میشه هر کاربر ی مدل عکس میگذاره ( یکی عکسهاش بزرگ و یکی عکس هاش کوچیک)....بهتر نیست کاربراهمون فرمت کلی را رعایت کنند ولی موقع آپلود عکس خود سایت اپلود عکس ها را به ی طول و ی اندازه مشخص آپلود کنه تا همه عکس ها به طور متوسط و یکسان توی سایت قرار بگیره؟ Hanghead
میدونم هنوز ی سری کاربرا با آپلود و ری سایز کردن عکس ها مشکل دارند ولی به بهتر شدن سایت کمک میکنه
اخه اگه سر به سری وبلاگ ها بزنی با اینکه چند تا نویسنده دارند ولی تمام عکس ها با ی فرمت و سایز مشخص(طول و عرض مناسب )باشه و باعث جذابتر شدن وبلاگ ها میشه ، چه برسه به سایت شما . با این همه کاربر و این همه بازدید کننده که هرکدام مثل نویسنده های وبلاگها مطلب و عکس میگذارند بهتر نیست فرمت همه مطالب و عکس ها شکل هم و شبیه هم باشه ؟
ببخشید ولی نظر شخصی من بود امیدوارم منظورم درست گفته باشم Hangheadangelic
ی مورد دیگه اینکه من این نظر دو بار ارسال کردم ودیدم ارسال شده و در قسمت ارسالی های جدید نشان داده ولی بعد خواستم نظرم ویرایش کنم و دوباره ارسال میکنم نظرم پاک میشه، فکر کنم بخاطر تغییر قالب HangheadDunnof

وقت بخیر

ضمن تشکر از توجه شما ، در نظر داشته باشید وبلاگ نهایتا 4 ، 5 تا نویسنده داشته باشه که هماهنگی شون کاری نداره اما اینجا ما صدها نویسنده داریم . ضمنا من راهی برای بزرگ کردن تصاویر کوچک ندیدم که استفاده کنیم . بنظرم بهتر هست ما هم مانند تمام وب سایت های مشابه به این مسائل توجه نکنیم چون راه و فایده ای نداره

(۲۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ عصر)سایپا123 نوشته شده توسط:  با سلام وخسته نباشید
تولد سه سالگی خانم گل مبارک باشهFlowerysmile
قالب جدیدتون هم خیلی خوشگله
یه مشکل داشتم هرکاری میکنم نمیتونم امضاء برا خودم بزارمcrying
یه عکسه که قبلا ذخیره کردم الان باید چجوری لینکشو پیدا کنم تا برای امضاء بزارم؟

سلام

در انجمن راهنما همه چیز توضیح داده شده ، ضمنا واقعا فکر می کنین کسی می تونه آدرس فایلی که شما برای امضا داشتین رو براتون پیدا کنه ؟

(۲۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ عصر)رها33 نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید خدمت ادمین عزیز و مدیرای محترم
مدتی پیش با توجه به فراموشی رمز کاربری خودم(یکی مثل من) با کاربری خواهرم وارد سایت شدم (رها33) حالا وقتی برای کاربری خود درخواست رمز عبور میکنم رمز کاربری خواهرم عوض می شود. خواهرم با ایمیل من عضو سایت شده است. البته فعالیتی ندارد و فقط از تاپیک های مورد نیاز خود استفاده می کند. الان که من برای کاربری خودم درخواست رمز می کنم بازهم رمز کاربری خواهرم عوض می شود. برای فعال شدن کاربری خودم چه کار باید بکنم؟؟؟امکان دارد کاربری یکی مثل من برای من فعال شود؟

سلام

گاها این مشکل بواسطه کوکی ها بوجود میان . شما کی بایست از اکانت خارج شین بعد هیستوری و کش مرورگر رو پاک کنین و مجدد خانوم گل رو باز کنین و اقدام کنین به بازیابی
۲۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ عصر
وب سایت کاربر یافتن
6 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
1368Sheri, Linda, رها33, niloofar00, Atefe joon, mamane kiana
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23932

ارسال: #113
(۲۲-۱۰-۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ صبح)sara.yi نوشته شده توسط:  سلام
آقای ادمین چرا پست هایی که گزارشش و دادم و برای خودم هستن حذف نمیکنین؟

سلام
ادمین کارهای مهمتری از پاک کردن پست کاربرا دارن

هفته پیش چند مورد گزارش زده بودین که پاک کردم
در حال حاضر هم گزارشی از شما نیست
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ صبح
یافتن
5 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
1368Sheri, رويا صادقي, niloofar00, Atefe joon, mamane kiana
مدیریت کل

مدال ها

(۲۲-۱۰-۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ عصر)ailari نوشته شده توسط:  با سلام و تبریک به خاطر تولد خانوم گل و ایجاد قالب جدید برای سایت خوبمون.همه ما می دونیم هر تغییری یه مخالفت هایی رو به دنبال خواهد داشت اما میشه از مدیرای محترم خواهش کنم لحن صحبت هاشونو با کاربرای غیرحرفه ای محترمانه تر بکنن

وقت بخیر

ضمن تشکر از شما بعضا نحوه انتقاد کاربر صحیح نیست و خوب مدیرا هم مثل شما انسان هستن ، ناراحت میشن و ... اما همینجا از همه مدیرا خواهش می کنم در پاسخگویی به کاربرا بیشتر دقت کنن . کاربرا سرمایه ما هستن و با یه ارتباط خوب دو طرفه هیچ مشکلی بوجود نمیاد
FlowerysmileFlowerysmile
۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ عصر
وب سایت کاربر یافتن
11 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, Atefe joon, avajoon, afsoon_b82, mamane kiana, 1368Sheri, ایران دخت, مرضیه مهدی, ailari, گلشید, niloofar00
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت memol.rm 139 46,647 ۱۸-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 143,443 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد