تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۱۸-۰۳-۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ق.ظ)goliif نوشته:  سلام و روز بخیر
اگه بخوایم نام کاربری یا رنگشو عوض کنیم چه کار باید بکنیمDunnofDunnof
ممنونم(1782)

سلام

هیچ کدوم قابل تغییر نیستن .

(۱۸-۰۳-۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ)مهناز سبزکار نوشته:  ببخشید نام کاربری من مهناز 1392 بود چند وقت پیش حذف شد و دوباره با نام کاربری جدید ثبت نام کردم اما الان میخواهم با همان نام وارد شوم چه کار باید بکنم لازم به ذکر است که رمز عبورم هم گم کردم و ایمیلم هم عوض شده است خواهشمنم کمکم کنید.

شما باید بازیابی گذرواژه رو انجام بدید ، در انجمن راهنما ، تاپیک بازیابی گذرواژه رو مطالعه بفرمایید

(۱۸-۰۳-۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ)مریم خانمی 1 نوشته:  سلام Veiledsmile2Flowerysmile
چند تا سوال دارم ولی یه کم تردید دارم که سوالم رو بپرسم یا نه ولی دل به دریا میزنم و سوالم رو مطرح میکنم ...

اول دلیل تردیدم رو بگم که بیشتر گله هست و انتقاد؛پستای قبل رو که می خوندم در واقع جواب سوالا یه کم با تندی و عصبانیت بهشون جواب داده بودین که آدم رو میترسونه سوالی رو مطرح کنه ....
نمیدونم این برداشت منه یا .... به هرحال برم سر سوالام :
1. چرا بعضی از صفحه ها باز نمیشه مثلا تا ص 31 همین پست برا من باز میشه و بقیه نه و اخطار میده .(موضوع مورد نظر وجود ندارد)
2 چرا بعد از ذخیره بعضی از عکسا لوگوی خانم گل ذخیره میشه.

ممنون

سلام

برخی موارد لازم هست محکم (نه تند) برخورد صورت بگیره از طرف بنده تا کاربر خاطی پا رو فراتر از حد نذاره .
1 - لطفا هیستوری و محصوصا کش رو پاک بفرمایید و بررسی بفرمایید مجددا . ضمنا این تاپیک تعداد صفحاتش بنظرم باید کمتر از اعلامی شما باشه با هر نوع صفحه بندی .
2 - ذخیره مشکلی نداره اما اگر بخواین در سایتی دیگه استفاده کنین از تصاویر آپلود شده ، این کار ممکن نیست و تعیین شده که بجاش تصویری دیگه نمایش داده بشه .
}
با سلام
مشکل ذخیره عکسا فقط مختص من نیس یه کاربر دیگه هم همین مشکل رو داشت
در ضمن منظور من ذخیره توی سیستم بود که مشکل داره نه توی سایت دیگه. و این مشکل همه عکسا نیس فقط بعضیاش
لطفا بیشتر رسیدگی کنید . با تشکر
}
سلام وخسته نباشید با تشکر از زحماتتون
منم هر عکسی رو که ذخیره میکنم فقط لوگوی خانم گل میاد برای دوستم هم همینطوریه بازم تشکر
چقدر فاصله بین دو عمل دور است :
عملی که لذتش می رود و کیفر آن می ماند و عملی که رنج آن می گذرد و پاداش آن ماندگار است.
نهج البلاغه
}
(۲۴-۰۳-۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ)loux2014 نوشته:  سلام عایا می تونم اینجا ی فروشگاه داشته باشم ؟

سلام . لطفا برای آقای ادمین پیام خصوصی بدید .

دوستی سئوال پرسیده بودن در مورد تغییر نام کاربری من اشتباها دستم خورد حذف شد : خیر نمیتونید .

Flowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۵-۰۳-۱۳۹۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ)مریم خانومی 1 نوشته:  سلام
من از ظهر تا الان چند تا تاپیک جدید و همین طور پست جدید گذاشتم ولی همش یهو غیب شد Dash2Dash2Dash2
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟fakfakfakfak

عزیزم قبل از ادامه فعالیتتون قوانین رو مطالعه بفرمایین
مطالبتون کپی پیست بود
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
(۲۸-۰۳-۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ)nasimbahari نوشته:  سلام
من نمیتونم تو قسمت مربوط به نوشتن چیزی بنویسم حتما باید راست کلیک کنم بعد select all رو بزنم تا بتونم مطلب بنویسم، از دیروز این مشکل رو دارم ممنون میشم کمک کنید.

سلام

مشکل از مرورگر شماست . از آخرین نسخه فایرفاکس استفاده بفرمایید یا کروم
}
سلآمWavesmilehih
منـ چهـ طوریـ می تونم
نام کاربری خودم رو تغییییییییییییییر بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:Dash2cryingDunnof
خواهشاangelichihیه نفر جواب منو بدهـــــــــــــــــــــــــــــDash2Swearoof
دست و جیغ و هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 50
}
سلام دوست عزیز فکر کنم اگه کاربر طلایی بشید بشه اسم کاربریتون رو تغییر یدیدFlowerysmile
آمدن…
رفتن…
فراموش کردن…
چ زود گذشت آمدن و رفتنت و چ دیر میگذرد روزگار فراموش کردنت.
:::
چرافراموش نمیشوی؟!
یادمن راتنها بگذار…
بگذارنفسی تازه کندتازندگی کند
من داغونم …
.
}
گوناگون از وب
loading...
(۰۸-۰۴-۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ)carpet نوشته:  باسلام و تشکر فراوان از زحمات مدیران Wavesmile
مشکلی برام پیش اومده...دو هفته پیش وقتی میخواستم وارد بشم ارور میداد و مجبور شدم روی گزینه فراموشی گذرواژه کلیک کنم. امروز باز هم این مشکل به وجود اومد و باز هم درخواست گذرواژه جدید، در صورتی که هم نام کاربری و هم رمز رو درست وارد میکردم Hanghead...میشه بگید مشکل چیه؟
ممنون Flowerysmile
سلام و ممنون از لطف تون
اطلاعات نام کاربری و رمز عبور در پایگاه داده ذخیره میشن و بنابراین احتمال اینکه خودبخود تغییری در اونها حاصل بشه امکان پذیر نیست . مشکل هر چی هست از جانب سیستم شما می تونه باشه .
}
سلام ادمین پس جایزه مسابقه هفت سین من رو چی شد ؟؟؟؟؟؟؟ سال بعد ؟؟؟؟؟؟؟ Wavesmile
}